Author Topic: Kondas  (Read 2665 times)

stricky

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Kondas
« on: 14.11.2006, 01:40:17 »
 :lb: zdravim ludia, nema niekto NMPaMS s Kondasom??? ak ste mali uz druhy zapich a teraz mate kus casu  :bananawrite: tak to sem prosim  :baaa: aby sme boli vsetci  :thumbsup: a potom sa spolu  :beer1: diki

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Kondas
« Reply #1 on: 14.11.2006, 05:09:25 »
ja s nim mam...ale az na tyzden piseme...taze rucajte pisajte... ;-)

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: Kondas
« Reply #2 on: 14.11.2006, 16:28:03 »
hehe.. co hovorite na kondasa? my sme ho volali fredy mercury :D este stale je taky "ftipny?" :D :D inak good luck ked vam bude davat zapocty.... cez semester srandicky srandicky .. ale potom sa smeje uz len on na konci...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

davhan

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 612
    • View Profile
Re: Kondas
« Reply #3 on: 14.11.2006, 19:05:54 »
hehe.. co hovorite na kondasa? my sme ho volali fredy mercury :D este stale je taky "ftipny?" :D :D inak good luck ked vam bude davat zapocty.... cez semester srandicky srandicky .. ale potom sa smeje uz len on na konci...
tak tak... kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepsie   ;D  mal som s nim ULA... ale pohodickaaaa  :j_cool:  no niektori to mali na konci vtipne  :)   na jednej pisomke nechel dat kolegovi 0b , lebo by to vraj bolo krute..tak mu dal  pol boda za zapisane 3 A4ky  :emot-LMAO:

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Kondas
« Reply #4 on: 14.11.2006, 19:23:12 »
taze mozem kludne prazdninovac dalej? bo zatial mam 1/10 :D

vlado

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Kondas
« Reply #5 on: 15.11.2006, 04:59:01 »
Neskúšajte na mňa ťahy!
Pokiaľ je vám život drahý!
Neskočím vám na tie triky!
Ja nechcem ísť do sanitky!

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: Kondas
« Reply #6 on: 15.11.2006, 16:51:59 »
nj....ja som mal s kondasom v prvakoch MA1 a LA.... a z MA1 mi chybal 1 bod do zapoctu....to len kvoli tomu ze tie 10 b za cvika ... co dava on... co vsetci ostatni dostali za ucast....tak on nam daval male pisomocky...a priklady tazsie daval ako na skuske boli...tak z nich som mal z 10 b 2,5..............a kvoli jednemu bodu mi povedal ze mam prist k nemu do kabinetu zajtra a ze ma preskusa z celeho semestra.... no...ako ....ehm
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!