Author Topic: FaLP a.k.a Funkcionalne a Logicke Programovanie  (Read 25941 times)

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: FaLP a.k.a Funkcionalne a Logicke Programovanie
« Reply #150 on: 11.02.2007, 00:46:08 »
nojo ale programovacie techniky su cool aspon co sa tyka zadani , viem si predstavit tu odveci teoriu


btw: ak nekto chce zadanie z programovacich technik tak velmi rad mu pomozem za financnu odmenu :D

a vies mi povedat ako take zadanie z PT ... vyzera?  Aspon ze v  com  to budeme mat robit.. assembler,C a pod.
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: FaLP a.k.a Funkcionalne a Logicke Programovanie
« Reply #151 on: 11.02.2007, 01:23:58 »
bude moct robit v C, C++, C#, Java, mozem isto aj asm, zadanie je to iste ako na programovani bolo, len budes mat povedane aky algoritmus pouzit na triedenie a vyhladavanie
brix will be shat

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: FaLP a.k.a Funkcionalne a Logicke Programovanie
« Reply #152 on: 11.02.2007, 05:50:36 »
bude moct robit v C, C++, C#, Java, mozem isto aj asm, zadanie je to iste ako na programovani bolo, len budes mat povedane aky algoritmus pouzit na triedenie a vyhladavanie

Tak takto povedane to neznie az tak zle... ale verim, ze ked to zadanie dostanem, tak mi oci vypadnu, ze co to...

Ostava verit, ze aj hudakovina No.3 bude nakoniec COMPLETED (ale najprv musim stvrtok zmaknut tu No.2 = ZI)
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: FaLP a.k.a Funkcionalne a Logicke Programovanie
« Reply #153 on: 20.02.2007, 02:39:34 »
ta ked ti vypadnu oci zo zadania ,tak ich daj naspet a kontaktuj mna a jati stym zadanim velmi ráad pomozem
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: FaLP a.k.a Funkcionalne a Logicke Programovanie
« Reply #154 on: 20.02.2007, 05:38:28 »
:D Podla mna to vyzera tak, ze vam daju zdanie a pomyslia si: Robte si to v com chcete, aj tak neurobite... :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D