Author Topic: PT Skuska  (Read 31867 times)

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #75 on: 18.06.2006, 17:41:23 »
nie... myslim ze ked som mal skusku tak v ten den tam ani nebol Hudka....lbo aj na vyhodnoteni nebol....do indexu mi zapisoval Simonak....cize aj v tmo som mal stastie...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Baki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 213
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #76 on: 18.06.2006, 22:34:44 »
nikto nic nevidel................. :ringsmiley:
« Last Edit: 19.06.2006, 03:13:47 by Baki »
Proud member of 3. rocnik FEI PI

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #77 on: 19.06.2006, 00:26:00 »
vy co uz mate skusku....

mozete sa rozpametat aspon scasti na nznenie teoretickych otazok? Aj ti od Pirca, aj od Dana, lebo vraj davali zhodnu teoriu, dakujem

lol Baki... nepomylil si si kusa temu?? Pytas sa na NM ak sa nemylim ale pises to ku PT :D tak upresni ci chces info o PT alebo NM :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Baki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 213
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #78 on: 19.06.2006, 03:11:15 »
aha ano, no uz mi z tych skusok zacina mierne zadrbavat, prestavam poriadne vnimat  :j_grin: presuniem to do NM sekcie
Proud member of 3. rocnik FEI PI

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #79 on: 19.06.2006, 05:50:12 »
hh :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Yuri

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #80 on: 19.06.2006, 16:46:15 »
no som nasiel celkom slusne skripta na ucenie, niektore veci su tam dobre vysvetlene, napr. tie hasovacie funkcie alebo vyber k-teho prvku, proste ta teoria co neni v skriptach od vokorokosa... sa pozrite na ftp do priecinka Prednasky a teoria a tam je pdf s nazvom skripta-teoria...cize som to nenasiel ja ;D, ale keby o tom niekto nevedel, dufam ze to pomoze

Jno

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #81 on: 21.06.2006, 01:37:23 »
tak tento predmet je teda riadna sila!  :buttrock: ... pridavam na ftpcko "oskenovane prednasky, ine ako tie z pdf.zip"... nasiel som to na disku a neviem poriadne co to ma byt... najprv som si myslel ze su to cvika, no potom som si to prelistoval dalej a zistil som ze je to zmiesanych viac zositov dohromady a su to prednasky... btw je to vyse 100 jpgcok v znamom formate ~hpa0XXX.jpg, no tieto nezacinaju od 0001... pri tomto nedostatku studijnych materialov aspon nieco...
inak, je to vobec legalne ucit a skusat predmet bez toho aby ku nemu boli aj skripta????

Yuri

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #82 on: 21.06.2006, 01:47:12 »
su k tomu nejake skripta z roku 1984, ale tie som nemal v ruke, neviem posudit ake su. a podla roku vydania aspon vidno ake aktualne veci sa ucime, keby sa na to aspon nekladol taky doraz na to. ale takto...ved je to najtazsia skuska semestra

unity

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 124
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #83 on: 22.06.2006, 18:28:45 »
tak zajtra mame PT tesite sa ludia? :462:

Jno

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #84 on: 22.06.2006, 19:38:31 »
abosolutny suhlas... je to najtazsia skuska  :nervous: ... btw toto sa ucia na stube namiesto tohoto predmetu... vsimnite si, ake je tam znamkovanie... 55b je este Fx...
« Last Edit: 22.06.2006, 19:40:04 by Jno »

Baki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 213
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #85 on: 22.06.2006, 23:14:37 »
cista kokotina ten predmet, na druhu stranu ma ale jedno pozitivum, tento predmet mi otvoril oci a donutil sa pozriet sa do buducnosti kde som zistil ze by ma cakal neslavny koniec (3.rocnik zima)

nehovoriac o tzv. konecnom rieseni ktorym je TI a ustna skuska u Hudaka

Preto som rad ze som prestupil na PI a s tymito lahodkami sa nestretnem.

Tymto prajem tym co na to skutocne maju, aj tym co maju o sebe nejake zvlastne predstavy vela stastia  :j_wink:
Proud member of 3. rocnik FEI PI

unity

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 124
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #86 on: 22.06.2006, 23:29:29 »
vsade treba stastie ak ho mas ta spravis ustnu skusku u huadaka i na A.Ako i zajtra komu bude ploica opravovat tak ma istu skusku a komu bude hudak opravovat tak pokial nevie vsetko tak mu uz nic nepomoze.

webmasterr

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #87 on: 23.06.2006, 00:20:15 »
cista kokotina ten predmet, na druhu stranu ma ale jedno pozitivum, tento predmet mi otvoril oci a donutil sa pozriet sa do buducnosti kde som zistil ze by ma cakal neslavny koniec (3.rocnik zima)

nehovoriac o tzv. konecnom rieseni ktorym je TI a ustna skuska u Hudaka

Preto som rad ze som prestupil na PI a s tymito lahodkami sa nestretnem.

Tymto prajem tym co na to skutocne maju, aj tym co maju o sebe nejake zvlastne predstavy vela stastia  :j_wink:

Baki ocom je to PI? Aky je tam hlavny rozdiel oproti VTI? (je tam elektrina? (lebo ju neznasam  :hammer:))

adrian_85

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #88 on: 23.06.2006, 01:29:38 »
Zdravim vsetkych co maju zajtra opravny termin z PT.Nech nam to vyjde.ZDAR

Baki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 213
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #89 on: 23.06.2006, 01:35:51 »
no TI je nieco ako SOJ,PT a analyza 2 dohormady, aspon co som pozeral skripta a tahak, akoze nerozumel som tam nicomu, naozaj divne a nelogicke postupnosti znakov a ani vela suvislsych viet tam nebolo
Proud member of 3. rocnik FEI PI

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: PT Skuska
« Reply #90 on: 23.06.2006, 01:47:38 »
pre inspiraciu vam poviem, ze ja mam TI za 99 bodov A, cisto len na vedomosti a opravoval mi hudak... je to tazke, ale naucit sa to da :D
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

webmasterr

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #91 on: 23.06.2006, 01:47:47 »
Baki v com je rozdiel v PI (Počitačové inžinierstvo (ked som dobre pochopil)) oproti VTI (ci tam je elektro atd..).

Baki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 213
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #92 on: 23.06.2006, 02:00:59 »
PI je priemyselne inzinierstvo

v prvych dvoch rokoch je to az na DMII u PI rovnake, potom su uz uplne ine a ludskejsie predmety, zamerane skor na mangement, ekonomiu, a priemysel

Ywetka, co sa tyka tvojich 99 bodov, tak minisukna, vystrih, stary kokot hudak musel byt v extaze, pozname take skusky.... ten tiez podla mna uz nevidel zenu asi 400 rokov.....
Proud member of 3. rocnik FEI PI

unity

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 124
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #93 on: 23.06.2006, 03:28:31 »
PI je priemyselne inzinierstvo

v prvych dvoch rokoch je to az na DMII u PI rovnake, potom su uz uplne ine a ludskejsie predmety, zamerane skor na mangement, ekonomiu, a priemysel

Ywetka, co sa tyka tvojich 99 bodov, tak minisukna, vystrih, stary kokot hudak musel byt v extaze, pozname take skusky.... ten tiez podla mna uz nevidel zenu asi 400 rokov.....
lololol :j_grin:

unity

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 124
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #94 on: 23.06.2006, 03:31:15 »
inak k tomu pt tento predmet nema co hladat v druhom rocniku.to i ked vyzera ze su to debiliny tak su to velmi uzitocne veci vsetko ale to uz je hardcore programovanie kde zvazujes kazdu instrukciu aby bol vysledny program co najrychlejsi.lenze preco sa to naspamat mame ucit a preco tym musi prejst aj B pararelka tak to je fakt zahada

Baki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 213
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #95 on: 23.06.2006, 05:09:08 »
inak k tomu pt tento predmet nema co hladat v druhom rocniku.to i ked vyzera ze su to debiliny tak su to velmi uzitocne veci vsetko ale to uz je hardcore programovanie kde zvazujes kazdu instrukciu aby bol vysledny program co najrychlejsi.lenze preco sa to naspamat mame ucit a preco tym musi prejst aj B pararelka tak to je fakt zahada

ano suhlasim je to na povazenie, pretoze pre programatora to urcite bude mat vyuzitie, malo to byt neskor, no ale co uz, podla mna Hudak zalozil VTI a preto je dozivotnym garantom a moze si o tom rozhodovat.

Garant VTI je podobne ako papez funkcia vykonavana az do smrti  :j_grin: :j_grin:
Proud member of 3. rocnik FEI PI

mastermind

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #96 on: 23.06.2006, 05:18:36 »
Garant VTI je podobne ako papez funkcia vykonavana az do smrti  :j_grin: :j_grin:
[ot]tak to je najvyssi cas s tym nieco urobit :)[/ot]

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #97 on: 23.06.2006, 06:02:19 »
heh.. nejaka " nestastna nadoda?"
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

erumoico

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #98 on: 23.06.2006, 15:19:29 »
Skor stastna :)

mastermind

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: PT Skuska
« Reply #99 on: 23.06.2006, 16:57:27 »
tak co hovorite na dnesnu skusku? imho bola v pohode, akurat, vie mi niekto povedat ako mam najst kostru grafu? mam tu nieco cez 160 MB materialov na pt a nikde som to tam nevidel. No a samozrejme som to fasol na skuske :)