Author Topic: OOP Skuska  (Read 22756 times)

Baki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 213
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #50 on: 08.06.2006, 00:04:21 »
mam to  :bananadance: :bananadance: :bannana_guitar: :bannana_guitar: :ropebanana: :ropebanana: :dancing: :dancing:

kazdopadne ten test mal od logiky daleko a dufam ze na PI uz bude lepsie, lebo to VTI v podani tejto skoly je fraska

to ne ludze, to chuje ten test dali  :j_laugh:
« Last Edit: 08.06.2006, 02:31:36 by Baki »
Proud member of 3. rocnik FEI PI

smejooo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #51 on: 08.06.2006, 00:21:02 »
podla mna to bolo bohovske. keby bolo viac skusok ako toto. kto si urobil zadanie ten to musel vediet... :)
btw stratil som len 4 body :)
A podla mna to bohovske nebolo. Vobec nechapem, preco si ma student pamatat a spamate napisat implementaciu enumerator a podobne somariny, ked v MS V studiu Ti samo doplnuje kod, metody, triedy... , je tam navyse aj help, atd...
Ked uz zdrojak - tak normalny a nie <>viny

niekto (z kompetentnych) by mal kazdopadne nad sebou porozmyslat

mastermind

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #52 on: 08.06.2006, 00:30:30 »
A podla mna to bohovske nebolo. Vobec nechapem, preco si ma student pamatat a spamate napisat implementaciu enumerator a podobne somariny, ked v MS V studiu Ti samo doplnuje kod, metody, triedy... , je tam navyse aj help, atd...
Ked uz zdrojak - tak normalny a nie <>viny

niekto (z kompetentnych) by mal kazdopadne nad sebou porozmyslat
IEnumerable a spolu s nim aj IEnumerator je jedno z najcastejsie pouzivanych rozhrani v .NET frameworku. V kazdom pripade, urcite si nemal implementovat cele rozhranie, ale iba doplnit niektoru z metod...

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #53 on: 10.06.2006, 21:15:01 »
cele rozhranie tam nebolo treba implementovat... a okrem toho mal si k tomu aj class diagram... cize to nebolo az take tazke.... mal si na zaklade class diagramu podoplnovat metody.... co sa celkom da...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Baki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 213
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #54 on: 11.06.2006, 00:30:14 »
aj tak je to picovina
Proud member of 3. rocnik FEI PI

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #55 on: 11.06.2006, 03:43:22 »
tak program MS Visual Studio 2005 alebo celkovo jazyk C# nie je podla mna picovina... a to nesom ani VTI :) a ani v nom neviem extra robit...ale co som tak pochytil tak je to urcite ovela lepsi jazyk ako C ... je podla mna dobre ze sa na skole uci.. mozno uz nie az tak dobre ze sa ho musi ucit napriklad aj ten co programator neni a v zivote nebude,... na to skor treba nadavat...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Baki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 213
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #56 on: 11.06.2006, 05:02:39 »
jazyk C# je picovina, mam kamarata ktory robi pre Cauldron hry (ukoncil FEI VTI, jeden z tych co nemali problemy s hudakovinami), robi aj hry pre Xbox, co sa tyka Xboxu ta pouzivaju pochopitelne Xboxovy assembler, co sa tyka hier pre PC pouzivaju C++, pretoze C# je pre graficke aplikacie pomaly

ale ja programator byt nechcem, povodne som chcel byt sietar, ale tato prijebana skola mi to neumozni, budem musiet ist robit CISCO za vlastne radsej, da mi to viacej jak tieto picoviny tu
Proud member of 3. rocnik FEI PI

mastermind

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #57 on: 11.06.2006, 16:14:36 »
jazyk C# je picovina, mam kamarata ktory robi pre Cauldron hry (ukoncil FEI VTI, jeden z tych co nemali problemy s hudakovinami), robi aj hry pre Xbox, co sa tyka Xboxu ta pouzivaju pochopitelne Xboxovy assembler, co sa tyka hier pre PC pouzivaju C++, pretoze C# je pre graficke aplikacie pomaly

ale ja programator byt nechcem, povodne som chcel byt sietar, ale tato prijebana skola mi to neumozni, budem musiet ist robit CISCO za vlastne radsej, da mi to viacej jak tieto picoviny tu
lol to snad nemyslis vazne co si povedal. C# je jazyk postaveny na .NET frameworku. z toho je zrejme, ze sa tam vyuziva ten "medzijazyk" MSIL takze nikomu ani nemoze napadnut pouzivat C# alebo C++.NET na 3D engine a podobne.
Tym, ze sa na oop ucil C#, to IMHO maximalne zjednodusili, pretoze .NET ma tolko tried, ze s tym dokazes urobit cokolvek. Ak by nam tu dali pure C++, kde by si si musel vsetko pisat sam a musel by si sa okrem toho piplat s pointrami tak by vyletela viac ako 3/4 rocnika...

a uplne na zaver porovnanie dvoch testov z OOP
1. urobili takmer vsetci, no boli len 2 Acka
2. takmer polovica neurobila ale bolo 10 Acok


Baki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 213
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #58 on: 11.06.2006, 17:09:45 »
ako mne je to jedno, lebo ja si svoj zivot ako programator neodjebem, na tuto skolu som isiel koli sietam, no bohuzial jak som videl postavenie tych predmetov v dalsich semestrov VTI, tak to mozem jebat, dal som si PI a urobim si CISCO popri tom.

Nepotrebujem mat Hudaka v komisii pri statniciach  :j_laugh:

neviem co si porovnanim tych testov z OOP chcel povedat, 7. isla paralelka A, kde je viac namakanych programatorov ako v B-cku.
taku polovicu z tych ludi co mali A  by som mohol aj vymenovat v pohode
« Last Edit: 11.06.2006, 17:23:55 by Baki »
Proud member of 3. rocnik FEI PI

erumoico

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #59 on: 11.06.2006, 20:58:19 »
heh a ja sa mam zaradit do ktorej skupiny? ked som skoro urobil?

unity

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 124
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #60 on: 11.06.2006, 21:20:53 »
samozrejme C# nie je urcene na tvorbu hier.Ale daju sa v nom rychlo a jednoducho urobit databazove programi na mieru a potom dobre predat ;)

Yuri

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #61 on: 11.06.2006, 21:27:57 »
myslim ze VS je dost komplexny a premysleny nastroj, urcite sa na nom da robit plno veci. a keby sa mu venovalo viac semestrov ako jeden a neslo by sa na to tak rychlo, tak by to bolo urcite velke plus pre studentov.

erumoico

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #62 on: 13.06.2006, 04:45:51 »
myslim ze VS je picovina a zere vela pamete

erumoico

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #63 on: 13.06.2006, 04:46:05 »
a hlavne mne nervy

Baki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 213
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #64 on: 13.06.2006, 12:41:05 »
a hlavne tak dlhu instalaciu som este nezazil a nechce to ist z compu het  :j_cry:, asi nejaky spyware to bude ten VS,alebo skor adware  :j_grin:
Proud member of 3. rocnik FEI PI

Yuri

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #65 on: 14.06.2006, 16:41:13 »
no to ze je VS komplexny nastroj som usudil podla tej dlhej instalacie ;D a mne tiez nechce ist prec z kompu, kurva jedna, nevie niekto co s tym? skusku som spravil tak sa chcem toho co najskor zbavit

woody

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #66 on: 14.06.2006, 17:12:25 »
tak vam treba ked pouzivate to hebedo  :p: ja som si nahodil #developer ... so vsim vsudy to ma nejakych 100 MB ma to vsetky podstatne funkcie a hlavne je to free  :p:

erumoico

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: OOP Skuska
« Reply #67 on: 23.06.2006, 20:23:22 »
Huraaaaa mozem odinstalovat VISUAL STUDIO :D

geasy

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
    • moja home page
Re: OOP Skuska
« Reply #68 on: 23.06.2006, 20:34:19 »
jj aj ja mozem vyhodit Visual :) konecne looool skuskove is over :D