Author Topic: ZIM  (Read 51254 times)

Sml112

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #150 on: 22.01.2009, 18:55:08 »
a naco ti to kurva bude? Ked si zapamatas kazde piate slovo a priblizne o co tam ide, a nahodou streli motyka a budes to raz v zivote potrebovat pouzit (maximalne raz) tak sa to aj tak budes musiet znova doucit...
« Last Edit: 22.01.2009, 18:56:44 by Sml112 »

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #151 on: 22.01.2009, 18:59:33 »
a naco ti to kurva bude? Ked si zapamatas kazde piate slovo a priblizne o co tam ide, a nahodou streli motyka a budes to raz v zivote potrebovat pouzit (maximalne raz) tak sa to aj tak budes musiet znova doucit...

s takym pristupom to daleko nedotiahnes...nebudem ta presviedcat o nicom...zi si vo svojom svete a opisuj len tak dalej ;)

Sml112

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #152 on: 22.01.2009, 19:05:35 »
Pozri sa, nasom biflos, nepotrebujem si odj*bat kus zivota kvoli somarine, ktoru nikdy nepouzijem, nepotrebujem Acka, naucim sa tolko kolko potrebujem, a kolko mi treba aby som presiel. Pokial to teba bavi... dobre, rob si co chces, ale nehadaj sa tu z ostatniymi o tom ci maju alebo nemaju dostat titul. Co sa ty tu do nas staras, more?

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #153 on: 22.01.2009, 19:14:28 »
Pozri sa, nasom biflos, nepotrebujem si odj*bat kus zivota kvoli somarine, ktoru nikdy nepouzijem, nepotrebujem Acka, naucim sa tolko kolko potrebujem, a kolko mi treba aby som presiel. Pokial to teba bavi... dobre, rob si co chces, ale nehadaj sa tu z ostatniymi o tom ci maju alebo nemaju dostat titul. Co sa ty tu do nas staras, more?

staram sa lebo sa mi nepaci ked niektro ziska titul na tahakoch...nehovorim o jednej skuske ale o ludoch co dokazu prezit jak svaby...a kto sa tu hada? jedine ked ty :) ja ti hovorim svoj nazor a svoje skusenosti...tak ked xces si nieco z toho zober a ked ne tak si chod napisat tahacik ;)

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #154 on: 22.01.2009, 19:15:09 »
navrhujem, pobite sa!  :462: :j_grin:


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #155 on: 22.01.2009, 19:15:33 »
navrhujem, pobite sa!  :462: :j_grin:

nebol by to vyrovnany boj ;)

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #156 on: 22.01.2009, 19:26:10 »
btw este mozete byt radi ze uz nemate meggie :) cize o dalsi stres menej ;)

Sml112

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #157 on: 22.01.2009, 19:37:52 »
no ja tiez nehovorim ze setko chcem prezit len na tahaku a nic sa nenaucit. Nepouzil som tahak 5 rokov a az teraz sa chystam, pretoze som si tie veci precital, ale nezaujimaju ma a niesom schopny sa ich uz za taky kratky cas naucit. Beriem ze som to mozno trochu prehnal, len mi strasne lezu na nervy take poznamky ako napisal puq. Vobec nevie co sa deje, ako k tomu doslo a bude mudrovat... Pritom uz vidim aky on je svety...
A koncim, uz sa k tejto teme nebudem vyjadrovat.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #158 on: 22.01.2009, 19:40:29 »
no ja tiez nehovorim ze setko chcem prezit len na tahaku a nic sa nenaucit. Nepouzil som tahak 5 rokov a az teraz sa chystam, pretoze som si tie veci precital, ale nezaujimaju ma a niesom schopny sa ich uz za taky kratky cas naucit. Beriem ze som to mozno trochu prehnal, len mi strasne lezu na nervy take poznamky ako napisal puq. Vobec nevie co sa deje, ako k tomu doslo a bude mudrovat... Pritom uz vidim aky on je svety...

svety urcite nieso :) lebo take slovo ani nepoznam ;) vies o co ide...ze si sa vopchal do diskusie o ktorej nemas ani tusenia o co tu ide ;) lebo ak by si dobre cital na co som reagoval tak by si pochopil....

Tak za poslednych 7 rokov  si nepamatam pisomku alebo skusku bez tahaku :buttrock:, tu ale ide ze co dat na ten tahak, kedze je tu miliarda veci. tusim si tam dam vypracovanie otazok co boli 07/08/09 a snad tam aspon 3 budu

zeratul

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 418
  • Consider It Done
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #159 on: 22.01.2009, 20:14:00 »
Ale zas si nemysli ze proste idem na pisomku, zapocet alebo skusku iba na tahakoch, TO JE OMYL. Na kazdu jednu pisomku alebo skusku sa poctivo ucim a o hodne dlhsie a poctivejsie ako to robia setci okolo mna. Ale tahak si proste zoberiem vzdy, jednak mi to trochu psychicky pomaha ze nemusim vediet na skusku setko, ze keby nieco tak sa pozriem a opisem a nieco sa aj na naucis pri pisani tahahu a viem ze na skuske sa tiez objavuju veci ktore nikdy neboli prebrate alebo sme sa ich nemali ucit ale nejako sa dostali na skusku.

A ked mas za 9 dni 4 skusky, je jasne ze sa neda na kazdu naucit aspon na polovicu. Takze ak profaci nas chcu ojebabrat, tak musime aj my och ojebabrat
imidz je na nic :) pouzivaj WIN :D

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #160 on: 22.01.2009, 20:37:20 »
treba ist po skuske na tie konzultacie aj ked budem vedet ze som to dal dobre?...
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

stanulik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 312
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #161 on: 22.01.2009, 20:53:48 »
suhlasim s eminkou ma cistu pravdu. je pravda, ze chceme studovat informu, ale sme na FEI cize je tam i elektotechnika a kazdy kto isiel na skolu dobre vedel, ze do coho ide a co ho caka. Myslim, ze ta elektro.. je kvoli automobilovej elektronike (ci ako sa vola ten odbor). ja predmet ako ZEI a elektrotechniku co budeme mat beriem ako spestrenie a naucim sa nieco nove. na trhu prace je malo programatorov aj elektrikarov, tieto dve odbory su hladane. pre mne je o to lepsie, ze sa naucim toho viac :) cim vyssie vzdelanie tym lepsie :) aj ked mozno tie znalosti z elektotechniky nebudem vyuzivat kazdodenne, ale vzdy sa mozu zist.


eminka no dufam, ze mas pravdu, ze otazky nebudu tazke a zvladneme to ...

btw. najlepsie sa clovek nauci ak si pise tahak, proste sa mu to usadi do hlavy pri pisani.  a pri skuske ho ani nebude potrebovat. bo v hlave sa mu ulozi presne to ako to pisal, kde to pisal. aspon u mna to funguje ked pisem tahak tak sa mi to ulozi do hlavy a na pisomke ho nemusim pouzit, proste v hlave si to pozriem a precitam.

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #162 on: 22.01.2009, 21:04:40 »
navrhujem, pobite sa!  :462: :j_grin:

nebol by to vyrovnany boj ;)
a to vieš skade? :j_huh: Alebo máme česť k Fedorovy Emalienenkovy? Ktorý by nemal vyrovnaný boj asi s nikým. :h_grin:


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

zeratul

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 418
  • Consider It Done
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #163 on: 22.01.2009, 21:14:28 »
niekedy sa pri pisani tahaku naucis viacej ako za celu noc.

Sme sice informa na FEI, skor ide o to, ci ten "neinformaticky" rozhlad ktory tu ziskas, napr. na predmetoch ZIM, ZEI, ET staci na to aby si ziskal znalosti ktore mozes vyuzit neskor. Si myslim ze nie, lebo jeden predmet do semestra je proste malo, je to len nejaka strasne male minimum. Kebyze to je ako matika, ktoru mas kazdy semester, tak to je ine, skoncis informu ale integrovat budes ako drak a mozes vyuzit znalosti napr pri kodeni.

imidz je na nic :) pouzivaj WIN :D

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #164 on: 22.01.2009, 22:00:55 »
Ste na Fakulte elektrotechniky a informatiky nie na fakulte informatiky :) a co su tu za predmety a co obsahuju ste si mali pozret na stranke...ale tak ked vacsina ide na vs so stylom ze uvidim skusim tak to tak vyzera a ASPON KONECNE HLAVNE ze zas bude prazdnejsi intrak a menej ludi v jedalni :) jupi.. a inak po prvom semestri nemozu hodnotit prvaci skolu a preto by ma zaujimalo preco do pici ja na tom ISku vzdy anketa pre prvakou ?? :D

Marko033

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 104
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #165 on: 22.01.2009, 22:07:00 »
no zim som sa kus poučil ved to sa nestratí možno sa niekedy zíde ako aj ťahák mam ale to skôr ako psychická podpora pri najhoršom ho použijem ak bude treba a bude sa dať

radix k tej ankete nie len že tam je ale sme ju povinne museli všetci na cviku odkliať ešte pred Vianocami tak ako fakt nechápem ako môžem za paru mesiacov ohodnotiť výučbu na škole
« Last Edit: 22.01.2009, 22:09:23 by Marko033 »

petocervik

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #166 on: 23.01.2009, 04:12:13 »
Ja som myslel, že to pôjde do hlavy ľahšie, ako to išlo. Ešte stále neviem všetko, ale ťahák si neberiem. Skúsim sa to ešte naučiť. Ináč dosť pomáha to, že som to bral na SPŠE. Je to vlastne zopakovanie a rozšírenie učiva. Ale nebavilo ma to ani na strednej - tie PN priechody sú zaujímavé, ale babrať sa s atómami a elektrickými škriatkami (alias elektrónikmi) nie je moja partia.
Myslím si, že nič čo som sa na elektro naučil nebolo na figu. Všetko ti pomôže sa ľahšie naučiť ďalšie veci. Keď vieš základy, ľahko sa na nich stavia.
Kybernetika a informačno-riadiace systémy 2. ročník

zeratul

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 418
  • Consider It Done
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #167 on: 23.01.2009, 04:24:13 »
ja zas z gypla pamatam len tu kvatovu mechaniku resp ten uvod, zvysok akosi musim nejako naucit
imidz je na nic :) pouzivaj WIN :D

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #168 on: 23.01.2009, 04:51:31 »
co mate v gatiach noc pred skuskou???:D:D...zajtra tu napiste potom jak ste dopadli...ja idem tak suverenne na pisomku...dam to aj keby kamen tehlu jebal:Ddufam.... :smokin:
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

zeratul

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 418
  • Consider It Done
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #169 on: 23.01.2009, 05:33:47 »
ta ked budu otazky z mojho vyberu kapitol tak bude pohoda
imidz je na nic :) pouzivaj WIN :D

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #170 on: 23.01.2009, 14:19:04 »
neviem či tu ešte niekto za ten čas bude, ale čo myslite, budu mať obidve paralelky rovnake otazky?


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #171 on: 23.01.2009, 14:53:52 »
aha, super :j_cry:


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

stanulik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 312
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #172 on: 23.01.2009, 15:24:50 »
no nebolo to tazke, ani tahak som nemusel pouzit, jednu otazku som nevedel..tak som si nieco tam vymyslel :-) tak dufam, ze som spravil

badzelona

  • Newbie
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
    • http://www.myspace.com/badzelona
Re: ZIM
« Reply #173 on: 23.01.2009, 17:27:13 »
no uz mam napisane ale este ma caka vyhodnotenie neviete co sa ma tam budu pytat ci tie otazky co som mal alebo co??? a budu sa kazdeho pytat??
Shagrath (Dimmu Borgir)
  ,, Drink beer and stay metal !!! "

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: ZIM
« Reply #174 on: 23.01.2009, 17:41:39 »
nejdem na vyhodnotenie..bohuzial to nestiham...dufam ze ma za to nepojebu....pisomku som napisal pohode az na jednu otazku o ktorej som nemal ani paru...tak uvidime ked to pride do IS
« Last Edit: 23.01.2009, 22:22:06 by dEVIANT »
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.