Author Topic: Fyzika I - Sevcovic  (Read 4409 times)

Ddos

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Fyzika I - Sevcovic
« on: 20.11.2013, 23:37:42 »
Nazdar,

mate niekto skusenosti so Sevcovicom na fyzike 1? Zapocty skrta ako krizovky, tak by ma zaujimalo, či je schopny nedat zapocet komplet celej skupine? Lebo tam asi smerujeme.  :mishela A osobne nemam ani pocit, ze by sa s nim dalo nejak vyjednavat.

m@tej

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 288
    • View Profile
Re: Fyzika I - Sevcovic
« Reply #1 on: 21.11.2013, 00:32:05 »
ano neda sa s nim vyjednavat a ano je schopny nedat zapocet celej skupine :D

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Fyzika I - Sevcovic
« Reply #2 on: 21.11.2013, 00:36:25 »
Je schopný aj dať 0 bodov za nekompletný postup riešenia príkladu  ;D Good luck  :D
Meat is Murder.

Ddos

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Fyzika I - Sevcovic
« Reply #3 on: 21.11.2013, 00:52:46 »
A viete mi doporucit niekoho ineho, kto nie je zakomplexovaný akademik ? Lebo toto asi bude na prensasanie :)
« Last Edit: 21.11.2013, 04:04:31 by Ddos »

totaluser

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 621
    • View Profile
Re: Fyzika I - Sevcovic
« Reply #4 on: 21.11.2013, 01:54:41 »
nechcem zniet negativisticky, ale ked robi problem prvacka fyzika, na ktoru sa staci len trohu priebezne pripravovat, tak ver ze bude aj horsie :mishela

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Fyzika I - Sevcovic
« Reply #5 on: 21.11.2013, 02:34:36 »
nechcem zniet negativisticky, ale ked robi problem prvacka fyzika, na ktoru sa staci len trohu priebezne pripravovat, tak ver ze bude aj horsie :mishela

LEN horšie bude.
Meat is Murder.

Ddos

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Fyzika I - Sevcovic
« Reply #6 on: 21.11.2013, 03:21:46 »
Mne problém nerobí, mal som 3 správne príklady len sa mu napáčil postup, tak všetko škrtol a dal len pár bodov... To som nebol sám samozrejme :).

Btw z matiky a ZIM som mal takmer plný počet a z UPS plný :), elektrika tiež bez problémov... ak myslíš, že sa snažím len preplávať.
Pán Sevčovič, len proste škrtne všetko kvôli mikroskopickej chybe, alebo že sa tak rozhodne. asi tolko :). Preto uvažujem, ku komu ísť, ak by nám náhodou tie zápočty naozaj nedal :)
« Last Edit: 21.11.2013, 03:26:52 by Ddos »

panKapitan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: Fyzika I - Sevcovic
« Reply #7 on: 21.11.2013, 03:23:46 »
nechcem zniet negativisticky, ale ked robi problem prvacka fyzika, na ktoru sa staci len trohu priebezne pripravovat, tak ver ze bude aj horsie :mishela
dovolím si oponovať :D tiež som s ním mal F1 a oficiálne zápočet spravilo iba pár ľudí, ale nakoniec dal väčšine, on akoby chcel iba potrápiť študentov. Vo väčšine prípadov aj keď si mal príklad dobre dostal si 0 alebo 1 bod lebo sa mu nepáčil nejaký detail, len treba nejako nazbierať aspoň tých 8 bodov za semester a potom už iba dúfať, že ti dá do maisu minimálny zápočet :D

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Fyzika I - Sevcovic
« Reply #8 on: 22.11.2013, 23:40:37 »
Na fyz. bola niekedy bezkonkurencne najlepsia, najkrajsia, najmilsia, najmudrejsia, najchapavejsia Gibova, ked este vôbec na tuke je.
:D

panKapitan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: Fyzika I - Sevcovic
« Reply #9 on: 23.11.2013, 17:20:22 »
Áno, ešte je na tuke,a najmilší je Ševčovič :D od neho som asi nezažil aby niekedy zdvihol hlas, vždy je v dobrej nálade a milo sa usmieva..aj keď rozdáva písomky :D

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: Fyzika I - Sevcovic
« Reply #10 on: 14.12.2013, 10:29:25 »
nechcem zniet negativisticky, ale ked robi problem prvacka fyzika, na ktoru sa staci len trohu priebezne pripravovat, tak ver ze bude aj horsie :mishela

ta ani ne, Fyzika 1 a 2 boli jedny z najtahsich predmetov, co sa tykali zapoctu aj skusky, ja osobne som nic horsie asi nezazil
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Ddos

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Fyzika I - Sevcovic
« Reply #11 on: 26.12.2013, 19:00:19 »
No a máme to :D. Ten pán je generátor náhodných zápočtov. Spolužiak, ktorý mal 3 body z 21 zápočet dostal a ďalší, ktorý mal 9 z 21 nedostal :D... Z ďalších dvoch, ktorí mali obaja po 15 bodov dostal zápočet iba jeden. Samozrejme, pán si nezabudol pripočítavať a odčítavať body ako sa mu zachcelo... :D Ten magor musí byť ale veľmi zakomplexovaný.

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Fyzika I - Sevcovic
« Reply #12 on: 27.12.2013, 05:51:29 »
nj poznam viac takych na TUKE ! :X
:D