Author Topic: Predmety v LS  (Read 7883 times)

panKapitan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Predmety v LS
« on: 19.01.2013, 00:46:24 »
Zdravím, snáď sa nájde opäť niekto ochotný, kto rozpíše predmety aj z letného semestra- z čoho sú ťažké zápočty, z čoho skúšky, a hlavne, na ktoré prednášky chodiť, a z ktorých mi stačia skriptá, ďakujem :)

M4D4

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 256
    • View Profile
Re: Predmety v LS
« Reply #1 on: 19.01.2013, 00:52:02 »
najprv by si mal napísať, že na akom odbore si a aké predmety tam máš, aby sme ti vôbec mohli pomôcť ;-)

panKapitan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: Predmety v LS
« Reply #2 on: 19.01.2013, 00:58:19 »
aha samozrejme :) informatika
predmety: fyzika 2, programko, elektrotechnika, mat. logika, PPI

m@tej

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 288
    • View Profile
Re: Predmety v LS
« Reply #3 on: 19.01.2013, 01:23:32 »
aha samozrejme :) informatika
predmety: fyzika 2, programko, elektrotechnika, mat. logika, PPI

fyzika 2 nie je nejak extra tazka nakolko na cvikach sa robia labaky, takze zapocet je pohodicka. Na prednaskach mate gibovu pokial viem, tak ku nej by som na prednasky chodil - ja som ju mal na fyz 1 a na skusku som sa ucil len z jej prednasok a z poznamok zo zosita a keby som neposral zapich tam mam A :P

si informatik a programko ti da dost. Na prednasky min. na tu cast o smernikoch chod. Toto je dolezite pochopit - vela ti to pomoze aj pri dalsich predmetoch. Zapocet je zadanie + bleskovky. treba sa nato pripravovat.

Elektro - no tam som pozeral ze mate dudasa, tak toho asi poznas ked ste s nim mali zeiko :D :D :D neprijemne a prednasky ti nedaju nic, aspon mne nic nedali(mozno keby som bol chodil tak daju :P) zapocet, no pokial sa budes aspon kus snazit a neflakat to tak das :)

logika je lahsia jak Mat1, ale netreba ju podcenit. Daktore veci su lahsie, daktore tazsie, ale pokial kus ti to mysli tak zapocet by nemal byt problem a skusku nejak das snad :D tu by som na prednasky chodil

PPI - take daco jak UPS. prednasky sa moc neoplati, pokial si na strednej nespal na hodinach  a zapocet a skuska je dopohody:D

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: Predmety v LS
« Reply #4 on: 21.01.2013, 20:25:30 »
zo vsetkych ti stacia skripta :D

najtahsie budu Fyzika 2 a Elektro (co je uplna chujovina pre Inf), inac by som si dal pozor potom na skuske bo Dudas dava take kusa insie priklady na zapoctoch, ale skusku robi dajaka zenska Spaldonova sa mi zda, taze na skusku sa radsej uc z jej prikladov ak budes mat

ostatne predmety su viac menej pohodove
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

m@tej

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 288
    • View Profile
Re: Predmety v LS
« Reply #5 on: 21.01.2013, 23:42:29 »
zo vsetkych ti stacia skripta :D

najtahsie budu Fyzika 2 a Elektro (co je uplna chujovina pre Inf), inac by som si dal pozor potom na skuske bo Dudas dava take kusa insie priklady na zapoctoch, ale skusku robi dajaka zenska Spaldonova sa mi zda, taze na skusku sa radsej uc z jej prikladov ak budes mat

ostatne predmety su viac menej pohodove

no fyziku2 sme mali s olcakom a mal som 58/60 zo skusky, ale on to asi dava body funkciou random, lebo daktori mali aj 0/60 a nemali prazdny papier :P :D

a elektro prd makovy, ze spaldonova :P nam skusku robil dudas, pnak jeden :D ale priklady neboli az take tazke, ale ako jedini ti ktori sme mali0 s nim, tak sme mali na skuske aj teoriu a ta bola nezvladnutelna....na prvy termin spravili zo 120 ludi siesti :D ale na opravny dal tie iste otazky na teoriu tak to nas zachranilo :D :D

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Predmety v LS
« Reply #6 on: 22.01.2013, 00:10:27 »
PPI- predmet, ktorý mi nedal nič už sa ani nepamätám čo sme tam robili (marí sa mi nejaká easy prezentácia)
MATLOG- ja nesúhlasím že je to ľahšie ako Mat1 mne sa to oveľa ťažšie učilo lebo sú to bludy
Programko- na prednášky som nechodil ( som lenivý :) )  učil som sa z knihy Učebnice jazyka C od Herouta, skúšku som dal v pohode aj ked mi bolo programovanie novinka 
Elektro- mal som s Dudášom jediná skúška, ktorú som nedal na prvý raz, kolega už spomenul pomer úspešných/neúspešných na prvom termíne proste Dudáš....
Fyz 2 -zápočet získať je sranda, na labákoch som učil spolužiačku po madarsky takže asi tak :) Na skúške dal Olčák myslím 3 otázky po 20 bodov (hlavne odvodzovanie), ani na tieto prednášky som nechodil (vlastne na žiadne som nechodil a ani neplánujem zmeniť tento môj zvyk :P ) a v pohode som sa naučil z prezentácii od Hlaváčovej (či Gibovej už sa nepamätám)
Telesná výchova- To dáš ;D

amen :)
Meat is Murder.

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile
Re: Predmety v LS
« Reply #7 on: 22.01.2013, 00:26:54 »
PPI - easy, spravis nejaku trapnu prezentaciu, vypocitas par jednoduchych prikladov, daco zapotis na skuske a mas
MLogika - najlahsia matika
PROG - ked nemas skusenosti s programovanim, chodil by som na prednasky a poctivo si robil cvika lebo je to taky zaklad, ktory ked mas, tak to ocenis v dalsom rocniku. Oplati sa tomu venovat viac casu.


2fast4U

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
  • From nothing to something
    • View Profile
Re: Predmety v LS
« Reply #8 on: 28.01.2013, 06:55:01 »
Fyzika II - Labaky, lahšia ako Fyzika 1 podla mňa
Programovanie - Cčko a Karel/Sokoban. Pohoda, chodiť ale na prednašky ( minimalne tam kde su smerniky aspoň ) to je podstatné ;)
Elektrotechnika - Dudaš no, kôli nemu veľa ľudí prenáša tento predmet ( ja tiež ) :D Učiť sa, učiť sa, učiť sa.
Mat.Logika - Lahučka, predtermin u Draženskej uplne pohoda ;) ( nechapem prečo naňu každý kydá  bv )
PPI - Ako UPS, ešte lahšie :D Pohoda velká


Podla mňa, vcelku pohoda predmety ( Elektro, Fyzika II ) podla mna nepotrebne trošku pre nás no. Mat.Logika je lahšia ako Matematika I, žiadne derivacie ani integraly ani funkcie  :mishela . Tešte sa na druhák  :thumbs-up:

M4D4

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 256
    • View Profile
Re: Predmety v LS
« Reply #9 on: 28.01.2013, 17:15:32 »
Podla mňa, vcelku pohoda predmety ( Elektro, Fyzika II ) podla mna nepotrebne trošku pre nás no. Mat.Logika je lahšia ako Matematika I, žiadne derivacie ani integraly ani funkcie  :mishela . Tešte sa na druhák  :thumbs-up:

teš sa na tretiak :thumbs-up:

esperian

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Re: Predmety v LS
« Reply #10 on: 29.01.2013, 02:46:26 »
Podla mňa, vcelku pohoda predmety ( Elektro, Fyzika II ) podla mna nepotrebne trošku pre nás no. Mat.Logika je lahšia ako Matematika I, žiadne derivacie ani integraly ani funkcie  :mishela . Tešte sa na druhák  :thumbs-up:

teš sa na tretiak :thumbs-up:

a takto by to mohlo pokracovat dalej xDD

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Predmety v LS
« Reply #11 on: 29.01.2013, 03:38:14 »
presne tak, zda sa mi ze kazdy rok bol tazsi, aj ked piaty je uz viac v pohode (ale to zavisi viac od diplomovky)


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: Predmety v LS
« Reply #12 on: 29.01.2013, 19:09:34 »
jaaj more ta to vam solidne pomenili potom, sak ja co pametam mi sme nemali ani teoriu na skuske na Elektro, len priklady
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

m@tej

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 288
    • View Profile
Re: Predmety v LS
« Reply #13 on: 30.01.2013, 03:01:30 »
teoriu ma len dudas, ostatni ucitelia nie :D :D

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Predmety v LS
« Reply #14 on: 30.01.2013, 20:06:27 »
na programovanie sa odporucam ucit priebezne a ked bude problem, tak chodit na konzultacie za cviciacim.
to sa daco pomenilo odkedy som studoval? programko sa da naucit za jednu noc z herouta :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

lilu

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Predmety v LS
« Reply #15 on: 09.02.2013, 18:27:30 »
PPI - pohodička predmet, netreba sa veľmi pripravovať
ELEKTRO - s Dudášom katastrofa, radšej sa tomu venovať
PROG - toto sa zíde, tomuto sa venovať dôkladnejšie
MAT LOG - ľahšie ako mat 1, ale nepodceniť, robiť
FYZ 2 - počítať počítať počítať