Author Topic: Zapis predmetov  (Read 27502 times)

genie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 666
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #25 on: 13.06.2012, 17:48:41 »
http://people.tuke.sk/jan.paralic/prezentacie/RaL/rl03.htm
nie je to az take strasne ako to vyzera  :)

ralko si nedavat v ziadnom pripade... ja som si dal a fakoval som az kym som nespravil skusku... cvika su otrasne, prednasky o nicom a napln predmetu no akoze wtf.  ???

a co ste robili ako zadanie alebo ake ste mali podmienky na zapocet? lebo ked som to mala ja, tak to bolo celkom v pohode. ako pristup niektorych cviciacich otrasny, ale pre mna to bol predmet z kategorie pomerne lahko zvladnutelnych
“Any fool can use a computer.  Many do.”

Jotrew

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #26 on: 13.06.2012, 17:49:45 »
Aplikované programovanie v prostredí Windows na HI. Vie niekto co je to za predmet? Pozeram na tie predmety na LS a nic ma tam velmi z tej ponuky nezaujalo... bu

genie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 666
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #27 on: 13.06.2012, 17:56:35 »
pred 2 rokmi tam HI malo urobit az nejaky preklad tutorialu ci coho. ja som ten predmet nemala :)
“Any fool can use a computer.  Many do.”

Stormmast3r

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 133
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #28 on: 13.06.2012, 19:39:46 »
takže, operačnu analyzu nemal nikto?

krakatit_666

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #29 on: 13.06.2012, 22:30:14 »
mňa by viac zaujímalo ako je to so zapisovaním prenesených predmetov..nemôže sa náhodou stať že by mi neuznali zápis alebo niečo také?...pre takúto blbosť by som nechcel "doštudovať"

M4D4

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 256
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #30 on: 14.06.2012, 06:55:17 »
mňa by viac zaujímalo ako je to so zapisovaním prenesených predmetov..nemôže sa náhodou stať že by mi neuznali zápis alebo niečo také?...pre takúto blbosť by som nechcel "doštudovať"


neni dôvod ti neuznať, ako som už vyššie spomínal, predmety sa ti v zápise neuznávajú jedine vtedy, keď je kapacita plná, o iných dôvodoch neviem . . . ak by si mal nejaké otázky (napríklad nevieš, že ktorý opakovaný predmet si máš zapísať, keď ich je tam viac), tak napíš na študijné, na to tam tie samonasieracie tety sú ;-)

sitro

  • Newbie
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #31 on: 14.06.2012, 14:35:19 »
Kedy sa zapisuju predmety na letný semester a kedy sa davaju do rozvrhu? Je to nejako oddelene od Zimneho semestra ci vsetko naraz?

ppeess

  • Guest
Re: Zapis predmetov
« Reply #32 on: 14.06.2012, 16:15:05 »
Kedy sa zapisuju predmety na letný semester a kedy sa davaju do rozvrhu? Je to nejako oddelene od Zimneho semestra ci vsetko naraz?
Predmety na ZS a LS sa zapisuju naraz .... tusim zapis uz prebieha ...... a rozvrh sa na ZS  robi v septembri a na LS v januari pocas skuskoveho .......

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile

ppeess

  • Guest
Re: Zapis predmetov
« Reply #34 on: 14.06.2012, 17:30:30 »
Tak ja si uz mozem zapisovat predmety ale kedze som v 3. rocniku tak nemam co ale ide mi to :D :D

branislav

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #35 on: 14.06.2012, 21:31:50 »
z toho, čo tam je, som pochopil, že na spoločenskovedné predmety (estetika, filozofia...) už je spustené prihlasovanie...
1.21 gigawatts? Great Scott!

2fast4U

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
  • From nothing to something
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #36 on: 17.06.2012, 04:42:55 »
zdravim vaas, chcem sa vas spytat čo je lepšie Počitačove siete alebo Java? Myslim čo je časovo naročnejšie, som informatik cčko mam "zasebou" a nebol s tym neaky problem. No viac ma tahaju tie siete. Co vy? Ake mate skusenosti? Dik moc :)

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #37 on: 17.06.2012, 04:54:24 »
zdravim vaas, chcem sa vas spytat čo je lepšie Počitačove siete alebo Java? Myslim čo je časovo naročnejšie, som informatik cčko mam "zasebou" a nebol s tym neaky problem. No viac ma tahaju tie siete. Co vy? Ake mate skusenosti? Dik moc :)
casovo narocnejsie? to je dost relativne  :) pracujes popri skole? skusenosti su take ze siete su casovo dost narocne ak sa tomu chces naozaj venovat. java zase je taka, ze su experti co povinne zadanie nakodili za vikend  ;D . Dalsie skusenosti su take, ze da sa to zvladnut aj paralelne oba predmety. tak pytaj sa este ked ta nieco zaujima

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #38 on: 17.06.2012, 16:11:43 »
chces porovnat dve odlisne predmety ... ked chces byt programator chod na JAVU, ked chces byt sietar chod na siete ... ked este nevies daj si obe a uvidis co ta bude viac bavit (tomu co ta bude bavit menej sa budes menej venovat alebo aj ked ta budu obe zaujimat da sa to zvladnut aj tak)

Cokyno

  • Newbie
  • *
  • Posts: 34
  • WazZzaaaP
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #39 on: 18.06.2012, 05:26:02 »
mam taky dotaz, ako je to stym ked vlastne este nemam ukoncene 3 predmety z ktorych este budem mat skusky. To si ich mam zapisovat este raz ci ako? lebo vlastne mais tam pise ze si musim zapisat aj neurobene predmety a kedze este som z nich nemal skusku tak mi ich berie ako neurobene....
a este ako tam pozeram, mam na vyber pri PV Marketing alebo Semestralny projekt. co odporucate?
podotykam ze pri projekte mi pise zevraj garant je Dudas .....dufam ze tato informacia sa ukaze ako nepravdiva inak to asi vidim na marketing :D [ pise to jak je ten taky zoznam ze odporucany studijny plan a tam pri detaile predmetu, ale ako tak pozeram tie predmety co uz som mal a tam pri nich garantov tak z nikim z nich ani z tymy "zabespecujucimi" ktory tam su menovani som z nikym z nich nemal dany  predmet]
« Last Edit: 18.06.2012, 05:56:11 by Cokyno »
Lekvár je produkt šialenej myšlienky ako neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu.

genie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 666
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #40 on: 18.06.2012, 06:06:08 »
zapis trva az do neviemkolkeho augusta, takze klidek. ked nahodou neurobis, zapises si potom :P
“Any fool can use a computer.  Many do.”

Cokyno

  • Newbie
  • *
  • Posts: 34
  • WazZzaaaP
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #41 on: 18.06.2012, 06:17:00 »
tato odpoved mi nijak nepomohla kedze 1 kolo je zajtra a ja neviem co stym.
Lekvár je produkt šialenej myšlienky ako neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu.

Stormmast3r

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 133
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #42 on: 18.06.2012, 06:22:34 »
Tak ja mam dalsiu otazku, mozno trocha hlupu. Povedzme, ze si neviem vybrat 3 predmety zo 6 tak si miesto 3 zapisem 4. No jeden predmet ma prestane bavit tak sa na neho po mesiaci vyseriem. Nedam zapich takze na konci budem mat FX. Kreditov budem mat na druhej strane dostatocny pocet (za predpokladu ze ostastne predmety spravim). Co potom?
« Last Edit: 18.06.2012, 06:35:19 by Stormmast3r »

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #43 on: 18.06.2012, 12:11:29 »
Tak ja mam dalsiu otazku, mozno trocha hlupu. Povedzme, ze si neviem vybrat 3 predmety zo 6 tak si miesto 3 zapisem 4. No jeden predmet ma prestane bavit tak sa na neho po mesiaci vyseriem. Nedam zapich takze na konci budem mat FX. Kreditov budem mat na druhej strane dostatocny pocet (za predpokladu ze ostastne predmety spravim). Co potom?

Tipujem že ten predmet prenášaš.
Meat is Murder.

genie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 666
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #44 on: 18.06.2012, 14:08:12 »
neprenasas. svoju psiu povinnost - x kreditov za pv predmety si si splnil. mimochodom, v prvom/druhom tyzdni by sa teoreticky este mohol dat aj oficialne zrusit zapis predmetu.
“Any fool can use a computer.  Many do.”

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #45 on: 18.06.2012, 14:10:57 »
Takže ked si zapíšem 10 predmetov na semester (každý za 6 kreditov) a 5 (z tých PV) nespravím tak s kľudným svedomím idem dalej ? :)
« Last Edit: 18.06.2012, 14:16:20 by Informatik »
Meat is Murder.

Stormmast3r

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 133
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #46 on: 18.06.2012, 15:15:08 »
vypadol mais  :ropebanana: kto by to cakal??

genie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 666
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #47 on: 18.06.2012, 15:18:42 »
ja mam pocit, ze z roka na rok je to s tym maisom len horsie, horsie a horsie :D
“Any fool can use a computer.  Many do.”

branislav

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #48 on: 18.06.2012, 15:21:37 »
som si nestihol nič želať ;D
1.21 gigawatts? Great Scott!

Cokyno

  • Newbie
  • *
  • Posts: 34
  • WazZzaaaP
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #49 on: 18.06.2012, 15:27:35 »
nahodou uz to celkom frci!
btw ako je to z cudzim jazykom? musim si ho davat?
fascinuje ma ako mam 2 povinne volitelne predmety ale pri tom tlacitko na zapis mam iba pri jednom :DDD
Lekvár je produkt šialenej myšlienky ako neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu.