Author Topic: web stranka (html)  (Read 7265 times)

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #25 on: 01.12.2011, 04:06:28 »
no daako spravim tu stranku potom uz nemam nic snej nesom informatik iba Elektronik ....
mal som spolubyvajuceho z vasej katedry a ta ich stranka ani validna nemusela byt... mozno v tom nevidis perspektivu, ale je to fakt otazka par minut :) btw ked si myslis, ze na elektronike nebudes kodit, tak na to zabudni. jo, html nema az tak vela spolocne s kodenim app, ale to iste tu budeme citat dalsi semester, ked budete mat programovanie :D

to programovanie to mas na mysli to chodenie s karolom v bludnom kruhu movek ? :D

lecter

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 244
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #26 on: 01.12.2011, 05:23:35 »
no daako spravim tu stranku potom uz nemam nic snej nesom informatik iba Elektronik ....
mal som spolubyvajuceho z vasej katedry a ta ich stranka ani validna nemusela byt... mozno v tom nevidis perspektivu, ale je to fakt otazka par minut :) btw ked si myslis, ze na elektronike nebudes kodit, tak na to zabudni. jo, html nema az tak vela spolocne s kodenim app, ale to iste tu budeme citat dalsi semester, ked budete mat programovanie :D

to programovanie to mas na mysli to chodenie s karolom v bludnom kruhu movek ? :D

Napriklad :D Alebo aj tvoj epic fail date :D :D :D Sorry :D :D

orsi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 182
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #27 on: 01.12.2011, 07:15:57 »
to programovanie to mas na mysli to chodenie s karolom v bludnom kruhu movek ? :D
  :D  :D  :D  :emot-LMAO:  :thumbs-up:
všetci idú na technickú školu a potom nadávajú na matematiku a kódenie. a čo sa chcete učiť vyšívať chlapci??

ercole

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #28 on: 01.12.2011, 12:34:31 »
Quote from: orsi
všetci idú na technickú školu a potom nadávajú na matematiku a kódenie. a čo sa chcete učiť vyšívať chlapci??
Bože chráň aby som nadával na kódenie. Ale keď niekto študuje napr. Elektroenergetiku alebo EI, tak to kodenie je tak trochu mimo odbor nie? :)
Elektroenergetika - 1. ročník

lecter

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 244
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #29 on: 02.12.2011, 05:27:50 »
Bože chráň aby som nadával na kódenie. Ale keď niekto študuje napr. Elektroenergetiku alebo EI, tak to kodenie je tak trochu mimo odbor nie? :)
No nebol by som si az taky isty :P Ja som musel tiez mat elektro, ZEI a nic z toho nevyzivam :P Podaktori starsi mozno pamataju aj elektro2 :) Jednoducho je to fakulta elektrotechniky a informatiky :P

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #30 on: 02.12.2011, 16:15:47 »
na EI kodis tak maximalne v MATLABe :D

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #31 on: 04.12.2011, 21:10:38 »
na EI kodis tak maximalne v MATLABe :D

a matlab je nieco menej teraz akoze?

PaliP

  • Newbie
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #32 on: 05.12.2011, 06:06:13 »
Web za pivo alebo jednu mincu :) PM
I am the one and only :D