Author Topic: skúška ZIM  (Read 6588 times)

etchie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
skúška ZIM
« on: 17.05.2012, 01:16:34 »
ahojte,

vie mi niekto povedať, čo sa dá očakávať na skúške ZIM (základy inžinierstva materiálov) pri prof. Banskom ?
máme tam mať aj príklad aj teóriu. 10 stranový výcuc, ktorý koluje sa mi zdá použiteľný skôr pri väčšom počte otázok, kde sa očakávajú odpovede v dĺžke povedzme jednej vety. my budeme mať tých otázok až primálo na môj vkus. potom záleží na každej otázke.
mal s ním niekto skúšku v ZS alebo v minulých ročníkoch ?

ďakujem za info

PeTer2608

  • Newbie
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: skúška ZIM
« Reply #1 on: 17.05.2012, 01:56:23 »
ahojte,

vie mi niekto povedať, čo sa dá očakávať na skúške ZIM (základy inžinierstva materiálov) pri prof. Banskom ?
máme tam mať aj príklad aj teóriu. 10 stranový výcuc, ktorý koluje sa mi zdá použiteľný skôr pri väčšom počte otázok, kde sa očakávajú odpovede v dĺžke povedzme jednej vety. my budeme mať tých otázok až primálo na môj vkus. potom záleží na každej otázke.
mal s ním niekto skúšku v ZS alebo v minulých ročníkoch ?

ďakujem za info

Skúšku som s ním nemal ale učil som sa z tohto výcucu....keď mám pravdu povedať, z tých 10 strán som mal asi 4-5 otázok z 20tich. Ostatne natipovane....ale ide aj o to aké otázky ti systém vygeneruje. Keď to teda robíte cez PC ako my. V každom prípade radšej pozri aj prednášky ak chceš mať akú takú istotu  ;)  ;D
Prišiel som, videl som, uvidím čo sa s tým dá robiť  :D

etchie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: skúška ZIM
« Reply #2 on: 17.05.2012, 03:08:13 »
príklad sa určite bude počítať na papier a teória bude (podľa info od skúšajúceho) v rozsahu koľko dokážeme napísať v časovom limite jednej hodiny. takže som presvedčený, že to nebude žiadna klikačka na PC, ale pekne po starom všetko na papier. čo znamená, žiadne tipovanie. snažím sa zistiť, na čo sa najviac zamerať. tie oficiálne skriptá tlačiť do hlavy môj mozgový OS odmieta. veľa vecí z tých skrípt som sa už učil na strednej pred veľmi veľa rokmi. od fyziky, chémie, cez elektrotechnológiu, elektroniku a neviem čo ešte. ale všetko sa už naformátovalo a mozog odmieta sa to učiť znova + ďalšie veci naviac. lebo vie, že väčšinu z toho nikdy nepotreboval a ani už potrebovať nikdy nebude.

iren2118

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: skúška ZIM
« Reply #3 on: 17.05.2012, 03:19:03 »
tak test na zimku bol formulovany tak, ze ten vycuc urcite nestacil, ale dalo sa celkom v pohode vydedukovat podla moznosti, no kebyze tam nie su...bieda totalna :evica:

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: skúška ZIM
« Reply #4 on: 26.05.2012, 02:38:57 »
tak test na zimku bol formulovany tak, ze ten vycuc urcite nestacil, ale dalo sa celkom v pohode vydedukovat podla moznosti, no kebyze tam nie su...bieda totalna :evica:

ty mas problem so zimkom? :D nebola si nahodou za tu biflosku nedavno? :D

iren2118

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: skúška ZIM
« Reply #5 on: 26.05.2012, 03:52:26 »
tak test na zimku bol formulovany tak, ze ten vycuc urcite nestacil, ale dalo sa celkom v pohode vydedukovat podla moznosti, no kebyze tam nie su...bieda totalna :evica:

ty mas problem so zimkom? :D nebola si nahodou za tu biflosku nedavno? :D
problem?  :D sak zimko jedna zo skusok, na ktoru aj hodinu pripravy je vela  :P biflenie nehrozi, nemozem po tebe vsetko opakovat  :evica:

M4D4

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 256
    • View Profile
Re: skúška ZIM
« Reply #6 on: 27.05.2012, 17:57:47 »
ono ten 10 stranový výcuc koluje na škole už roky a čo som sa ja dopočul (a viem z vlastnej skúsenosti), že to bohate na skúšku stačí ;-)

iren2118

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: skúška ZIM
« Reply #7 on: 27.05.2012, 19:08:20 »
tak hej, osobne nepoznam cloveka, ktory by zim nevyklikal  ;D

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: skúška ZIM
« Reply #8 on: 27.05.2012, 19:46:00 »
tak hej, osobne nepoznam cloveka, ktory by zim nevyklikal  ;D

ale uz si husta na moj vkus :D

majek32

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: skúška ZIM
« Reply #9 on: 28.05.2012, 04:20:13 »
tak hej, osobne nepoznam cloveka, ktory by zim nevyklikal  ;D

mission impossible si myslim  ;D ale boli aj taky experti co ani zapich nedosiahli  :D nasi znami DVDckari  :metal:

esperian

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Re: skúška ZIM
« Reply #10 on: 28.05.2012, 15:17:31 »
tak hej, osobne nepoznam cloveka, ktory by zim nevyklikal  ;D

mission impossible si myslim  ;D ale boli aj taky experti co ani zapich nedosiahli  :D nasi znami DVDckari  :metal:
no ved pockaj aby si sa aj Ty medzi nich na další rok nezaradil  ;D ;D  ;)

majek32

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: skúška ZIM
« Reply #11 on: 28.05.2012, 16:26:05 »
tak hej, osobne nepoznam cloveka, ktory by zim nevyklikal  ;D

mission impossible si myslim  ;D ale boli aj taky experti co ani zapich nedosiahli  :D nasi znami DVDckari  :metal:
no ved pockaj aby si sa aj Ty medzi nich na další rok nezaradil  ;D ;D  ;)

take mi prajes :D som uz len 2 skusky od toho aby som bol tretiak ale aj tak THX za to  ;D ;D ;D