Author Topic: Zapis do rozvrhu  (Read 30062 times)

fakovnik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 340
    • View Profile
Re: Zapis do rozvrhu
« Reply #100 on: 10.02.2011, 05:06:37 »
Skôr že nespraví  :D

Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.

fakovnik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 340
    • View Profile
Re: Zapis do rozvrhu
« Reply #101 on: 10.02.2011, 18:30:02 »
zrejme sa tam budu tie sporty striedat, raz budete hrat basket, raz futbal a tak ...

Inak aj mna by zaujimalo to, ze ked je zapis az do 27.2. a semester zacina 14.2. tak to je ako ? ... do 27.2. nemusim chodit na telesnu ? Lebo co ked sa niekto zapiseee az 27.2. .. to uz nejake 2 telesne budem mat odcvicene a ti co sa prihlasia az 27.2. tak ti budu mat o tie 2 telesne menej ? To je co za spravodlivost ?
Ja co som mal futbal s Resetarom, tak tomu bolo vsetko jedno. Hovoril, ze 2-3 vymeskane telesne su OK, ja som na nej nebol 4x a nemal som problem ani som nemusel nic nahradzovat. Navyse, po 15 minutach odisiel a uz sa do telocvicne nevratil  :) Takze sa vzdy koncilo "o chlpok" skor, ako to je predpisane.

No, skusim toho Rešetara, snáď sa zmiluje  :D

Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Zapis do rozvrhu
« Reply #102 on: 10.02.2011, 19:04:39 »
zrejme sa tam budu tie sporty striedat, raz budete hrat basket, raz futbal a tak ...

Inak aj mna by zaujimalo to, ze ked je zapis az do 27.2. a semester zacina 14.2. tak to je ako ? ... do 27.2. nemusim chodit na telesnu ? Lebo co ked sa niekto zapiseee az 27.2. .. to uz nejake 2 telesne budem mat odcvicene a ti co sa prihlasia az 27.2. tak ti budu mat o tie 2 telesne menej ? To je co za spravodlivost ?
Ja co som mal futbal s Resetarom, tak tomu bolo vsetko jedno. Hovoril, ze 2-3 vymeskane telesne su OK, ja som na nej nebol 4x a nemal som problem ani som nemusel nic nahradzovat. Navyse, po 15 minutach odisiel a uz sa do telocvicne nevratil  :) Takze sa vzdy koncilo "o chlpok" skor, ako to je predpisane.

No, skusim toho Rešetara, snáď sa zmiluje  :D
Vrelo odporúčam. Mám s ním dobré skúsenosti  ;)

majek32

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Zapis do rozvrhu
« Reply #103 on: 10.02.2011, 19:52:41 »
taktiez teraz som mal s resetarom a vrelo odporucam, ale teraz mam futbal s Harčarikom neviete ci je tiez tak OK jak Resetar

Tren

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: Zapis do rozvrhu
« Reply #104 on: 11.02.2011, 01:42:03 »
a R astislav Liptak? ;D

Wolfdale

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 489
  • /root
    • View Profile
Re: Zapis do rozvrhu
« Reply #105 on: 11.02.2011, 01:49:12 »
taktiez teraz som mal s resetarom a vrelo odporucam, ale teraz mam futbal s Harčarikom neviete ci je tiez tak OK jak Resetar

Harčarik? :D

opisem telesnu s harcarikom: prezencka,potom hodi kazdemu loptu aby si sa s nou pohral, nejaky cviky vo dvojici a potom hra
Harcarik je fajn...

Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.

esperian

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Re: Zapis do rozvrhu
« Reply #106 on: 11.02.2011, 03:40:06 »
a R astislav Liptak? ;D

Pan Liptak je tiez v pohode , hodina prebieha tak ze pride spravi prezencku, zoberete lopty vo dvojici nejake prihravky a tak , aj to sa nerobi kazdu hodinu len jak ho napadne, a potom ide prec a vy hrate futbal a na konci pride ze koniec , aj to uz niektory isli skor jak on prisiel, ale asi dvakrat hral aj s nami ked nas bolo malo...

stanlezinho

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Zapis do rozvrhu
« Reply #107 on: 13.02.2011, 18:53:41 »
Je vas tu vela, tak sa spytam, ze ak prenasam predmet zo zimneho semestra, tak kedy si ho mam v maise zapisat ? A este mimo toho, ak mam spraveny zapocet z prenasaneho predmetu, mozem ist rovno na skusku, ci budem musiet znovu spravit aj zapocet ?  :whacko:

pysta

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Zapis do rozvrhu
« Reply #108 on: 13.02.2011, 19:39:05 »
Je vas tu vela, tak sa spytam, ze ak prenasam predmet zo zimneho semestra, tak kedy si ho mam v maise zapisat ? A este mimo toho, ak mam spraveny zapocet z prenasaneho predmetu, mozem ist rovno na skusku, ci budem musiet znovu spravit aj zapocet ?  :whacko:

ak prenasas tak predmet si zapises az v dalsom ZS, a s tym zapoctom sa mozes skusit dohodnut s cviciacim ale pravdepodobne budes musiet zapich robit znovu

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Zapis do rozvrhu
« Reply #109 on: 14.02.2011, 00:19:38 »
zalezi od predmetu, niektori ho uznaju tak ako je, niektory ti ho uznaju ale len ako minimalny zapocet a niektori ti ho neuznaju vobec... zalezi od cviciaceho