Author Topic: Telesná výchova - šport  (Read 48445 times)

mino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 181
    • View Profile
Telesná výchova - šport
« on: 07.09.2010, 18:57:26 »
Taká blbá otázka... ale kde si vyberiem šport na TV? V MAISe je už spustený zápis na TV, zaškrtol som TV I, klikol na "vykonať zápis" a teraz mám kliknúť na "potvrdiť zápis" ? Bojím sa, že som dačo zle nastavil, lebo som si nikde nevyberal šport a teraz dačo odkliknem ani neviem čo a bude to zlé  ;D
A predpokladám, že deň a hodinu si vyberiem až v ďalšom kole, keď bude zápis do rozvrhu, nie?

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #1 on: 07.09.2010, 20:05:29 »
 :ohmigod:
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #2 on: 07.09.2010, 21:42:10 »
sport si vyberas konkretne podla rozvrhu... tak aby ti sedel do rozvrhu... tam si vyberies uz konkretny... aspon tak bolo niekedy...
All code is crap.

42

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #3 on: 07.09.2010, 21:50:08 »
 :ohmigod:
Quote from: fei.tuke.sk aktuality
Informácie budú dostupné na verejnom portáli mais.tuke.sk a v rozhraní študenta v Maise. Informácie k rozvrhu na Telesnú výchovu sú špeciálne a zverejní ich Katedra telesnej výchovy TUKE.
tož.. asi že treba počkať na tie informácie  ;)
aj počítač je len človek..

mino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #4 on: 07.09.2010, 22:02:56 »
Čiže teraz počas 2. kola zápisu na predmety z rektorátnych katedier (KJ, KSV, KTV) = 6.9.2010 - 12.9.2010 do 22.00 h sa zapíšem na telesnú a až potom po 13.9., keď budem mať rozvrh, si vyberiem šport?

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #5 on: 07.09.2010, 22:34:38 »
Čiže teraz počas 2. kola zápisu na predmety z rektorátnych katedier (KJ, KSV, KTV) = 6.9.2010 - 12.9.2010 do 22.00 h sa zapíšem na telesnú a až potom po 13.9., keď budem mať rozvrh, si vyberiem šport?
hej..
ak ti mais dovoli zapisat si telesnu, tak si ju zapis.., nic by si tym nemal dosrat.., ak sa nema zapisovat, tak nemali povolit jej zapis  :P
sport si vyberies az potom.., oni este daju vediet.., ale najlepsie sporty sa zaplnia najrychlejsie..(okrem FEIky sa na nich zapisuju aj ine fakulty), takze si to sleduj (fei.tuke/ktuality a mais)
aj počítač je len človek..

bobi_bolivia

  • Guest
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #6 on: 07.09.2010, 23:12:34 »
Už som myslel, že sem napíšem, že sa neviem nahlásiť v MAIS-e na TV, ale chyba bola v prehliadači Opera  :D
ak ti mais dovoli zapisat si telesnu, tak si ju zapis.., nic by si tym nemal dosrat.., ak sa nema zapisovat, tak nemali povolit jej zapis  :P
Osobná skúsenosť ? ;D

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #7 on: 08.09.2010, 01:43:12 »
Osobná skúsenosť ? ;D
nie.., ale ja by som to tak urobil.., po rokoch na FEI si zvykneš..
aj počítač je len človek..

xxxx

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #8 on: 08.09.2010, 02:33:01 »
uz ste sa niekto skusali zapisat na tu telesnu do maisu ?

cenki

  • Guest
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #9 on: 08.09.2010, 03:01:34 »
uz ste sa niekto skusali zapisat na tu telesnu do maisu ?

To uz snad ani nieje mozne... http://www.tu-ke.com/forum/fei-board/buduci-prvak-)/msg196242/#msg196242
CITAJTE AKTUALITY !!! www.fei.tuke.sk
Ak sa takto pytas tak si to uz skusal nie? Islo to? Nie? Tak ani ostatnym nepojde.
Prestavam sledovat temu 1.rocnik... ak sa tu bude vraviet o zadaniach tak mi dajte niekto vediet.

mino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #10 on: 08.09.2010, 03:10:42 »
@cenki: Sme prváci, nevieme ako to chodí, tak sa toľko nerozčuľuj...  ;D Ja samozrejme všetky aktuality a informácie čítam a pochopil som to tak, že sa mám zapísať, ale na zápise nám povedali, že si budeme vyberať šport a takú možnosť som nikde nenašiel, preto som bol zmätený.

Quote
2. kolo zápisu na predmety z rektorátnych katedier (KJ, KSV, KTV)  bude prebiehať v termíne 6.9.2010 od 14.00 - 12.9.2010 do 22.00 h. Dňa 13.9. bude akceptácia požiadaviek a zverejnenie výsledkov 2. kola zápisu týchto predmetov. Kolo zápisu na rozvrh predmetov z rektorátnych katedier bude prebiehať v termíne 13.9. 2010 od 16.00 h. - 19.9.2010 do  22.00 h.
Výber športov sa nikde nespomína.

@xxxx: Ja som sa zapísal.

@freshmakerik: Díky za rady.  :)

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #11 on: 08.09.2010, 03:39:08 »
jednoznacne kde su aj holky... napr taky aerobik

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #12 on: 08.09.2010, 03:48:56 »
jednoznacne kde su aj holky...
:thumbs-up:
alebo aj bedmiton (to som narážal že tam sú holky :D)
pre ľudí z intráku je asi dobré mať šport ktorý je na intráku, stačí zbehnúť z izby cez prechod medzi intrákmi, tzn.. prezliecť sa môžeš už na izbe, takže nemusíš mať strach o svoje veci v šatni a tiež je výhodou sprcha na bunke :D (samozrejme zase aby to nebolo v prostriedku rozvrhu, aby ste museli behať zo školy na intrak hore dole)
aj počítač je len človek..

Tren

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #13 on: 08.09.2010, 04:17:11 »
OMFG mino ty o akom maise hovoris? daj milink prosim ta..lebo ja nemam ziadne info o svojich prihlasovacich udajoch..a ne ze este zapisat si telesnu v systeme..  :o

mino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #14 on: 08.09.2010, 05:40:30 »
@Trenbolon: Na tom papieri, čo sme dostali bol link - https://nastavenia.tuke.sk/cas/student-login/ - tu by ti mal byť vygenerovaný login a heslo (heslo sa zobrazí len 1.x). A MAIS je tu - https://student.tuke.sk/student/home.mais - po prihlásení v časti Predzápis a zápis...
Dúfam, že som to dobre spravil :D

SteLa

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #15 on: 08.09.2010, 15:58:04 »
Nam na zapise povedali ze mozme sa teraz prihlasovat kolko chceme ale ze to platne bude az 13. ja som sa predbezne prihlasila na telesnu ale ziadny vyber sportov alebo casov tam pri tom  neboli a nie su.  Mne ani len rozvrh este nezobrazuje:)

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #16 on: 08.09.2010, 16:03:25 »
rozvrh dostanete na fei.tuke.sk, pri tom ako vas rozdelia do skupin, a tiez to potom bude aj na maise
a telesnu si zapisete az potom, cez "zapis predmetov do rozvrhu"
aj počítač je len človek..

SteLa

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #17 on: 08.09.2010, 16:08:06 »
no ano to nam bolo povedane:P len by som ten rozvrh uvitala o nieco skor 

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #18 on: 08.09.2010, 19:41:02 »
no ano to nam bolo povedane:P len by som ten rozvrh uvitala o nieco skor 
hmm.. neuvitaš ;) na to si treba len zvyknuť ..
aj počítač je len človek..

xxxx

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #19 on: 09.09.2010, 01:51:28 »
... Ak sa takto pytas tak si to uz skusal nie? Islo to? Nie? Tak ani ostatnym nepojde...

Neskusal som to, preto sa tu pytam, ci to uz niekto skusal aby som vedel ci sa tam mam v maise prihlasit na telesnu ci nie, lebo ked sa tam lognem a dam si "Moje studium" a pozriem si predmety, tak medzi nimi telesna vychova je. A na zapise nam vraveli, ze zapisovat sa na telesnu treba do maisu az ked budeme mat svoj rozvrh a rozvrh KTV aby sme sa vedeli zariadit podla rozvrhov, ze kedy nam to vyhovuje aby sa nam nejaky predmet neprekryval s telesnou. Takze teraz neviem ci robit nieco v tom maise alebo pockat na rozvrhy.

vicious

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 97
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #20 on: 09.09.2010, 02:10:16 »
Ak môžem odporučiť šport: dajte si kondičnu kulturistiku -je to na jedlikovej, je to iba jednu hodinu týždenne. Kto neobľubuje šport tak sa tam veľmi nezoderie a kto obľubuje tak sa zoderie - podle vkusu každého soudruha.  :thumbs-up:  Prípadne kolky - to je tiež dobrá ulievareň (akurat sa tam platí a je to na boženy nemcovej)
« Last Edit: 09.09.2010, 02:12:33 by vicious »

Ivo1007

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 98
  • NO PAIN NO GAIN!
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #21 on: 09.09.2010, 02:17:27 »
Ak môžem odporučiť šport: dajte si kondičnu kulturistiku -je to na jedlikovej, je to iba jednu hodinu týždenne. Kto neobľubuje šport tak sa tam veľmi nezoderie a kto obľubuje tak sa zoderie - podle vkusu každého soudruha.  :thumbs-up:  Prípadne kolky - to je tiež dobrá ulievareň (akurat sa tam platí a je to na boženy nemcovej)
Tú kulturistiku si dám :) Nielen preto že to je blízko ale preto lebo sa tomu aj venujem takže bude fasa  8)

Mitwoc

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #22 on: 09.09.2010, 02:21:03 »
prvaci, to aj vy mate take diery v rozvrhu ?   :o
a ktore sporty su este pri internatoch ?

SteLa

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #23 on: 09.09.2010, 02:28:59 »
Quote
Neskusal som to, preto sa tu pytam, ci to uz niekto skusal aby som vedel ci sa tam mam v maise prihlasit na telesnu ci nie, lebo ked sa tam lognem a dam si "Moje studium" a pozriem si predmety, tak medzi nimi telesna vychova je. A na zapise nam vraveli, ze zapisovat sa na telesnu treba do maisu az ked budeme mat svoj rozvrh a rozvrh KTV aby sme sa vedeli zariadit podla rozvrhov, ze kedy nam to vyhovuje aby sa nam nejaky predmet neprekryval s telesnou. Takze teraz neviem ci robit nieco v tom maise alebo pockat na rozvrhy.

Neviem co chces robit v maise teraz , tam sa toho vela podla mna robit neda:D teda ja osobne sa tam velmi nezabavim:).. rozvrh predpokladam ze daju pred 13. kedze vtedy si mame naklikat tu telesnu, myslim ze ked teraz sa prihlasis na telesnu snad tym nic nepokazis^^

Mitwoc

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: Telesná výchova - šport
« Reply #24 on: 09.09.2010, 03:05:43 »
?? preco kazdy pise ze este nema rozvrh, ked ja ho tam uz mam

EDIT:   jj informatika
« Last Edit: 09.09.2010, 03:15:11 by Mitwoc »