Author Topic: SKUSKY ZIM, UPS, PAM  (Read 79112 times)

JohnnyKE

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #25 on: 05.01.2011, 01:45:42 »
len z UPS treba mat zo skusky nad 50%

tak naco nam bol potom zapocet ?

ja viem myslel som ze to asi tak nebude ale ja som typ cloveka ktory potrebuje ubezpecit :D

hardest

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 338
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #26 on: 05.01.2011, 02:45:26 »
tak naco nam bol potom zapocet ?

dobra otazka

darkoooooo

  • Guest
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #27 on: 05.01.2011, 18:53:46 »
len z UPS treba mat zo skusky nad 50%

tak naco nam bol potom zapocet ?
To je akokeby si sa spytal ze naco nam bol zapocet z mat1.  :ringsmiley:

ale ked tu pisu ze treba mat nad 51% na ups.... z testu? abo aj + zapocet dokopy 51% ..alebo z tych 75 bodov treba 51% ? jak to teraz ha? podla mna normalne aj + zapocet a do 51%

hardest

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 338
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #28 on: 05.01.2011, 19:40:09 »
http://ups.fei.tuke.sk/UPS00sk_2010_Obsah_predmetu.pdf

musis mat nad polocicu aj zo zapoctu aj zo skusky .. nie dokopy ako to je u inych predmetov

Rajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 346
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #29 on: 05.01.2011, 20:56:44 »
to je dost odveci,  ked ziskam presnu polovicu zo skúšky, tak mám D-čko isté...lebo zo zápočtu som stratil len 2 body (23/25) cize keby som napisal na menej tak aj ked by som cisto prakticky mal E-čko tak si ho budem môcť strčiť viete kam :D

hardest

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 338
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #30 on: 05.01.2011, 21:07:24 »
ta hej, čo už ... ja som na tom tak isto ako ty :D

kmsa

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #31 on: 06.01.2011, 01:11:39 »
otazocka piatok mam skusko zo ZIM, a dalsie terminy pred aj to uz su plne
to akoze kedy potom nahodou opravny keby som nespravil?
a zisli by sa nejake screeny ake to bolo pominule roky :D

hardest

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 338
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #32 on: 06.01.2011, 01:35:20 »
ja mam najblizsie z UPS, tiez by ma potesili od starsich nejake screeny z testov ... minulorocne linky su dead

Rajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 346
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #33 on: 06.01.2011, 04:39:14 »
ja mám tiež otázku, no z organizačných vecí...Ako bude vyzerať skúška zo ZIM ? 300 minút čas a na klikačku bude 10 minut...dajme tomu, že som sa teraz hlasil na termín, mám poradove číslo 154...Prídem tam pekne slušne na 8:00. A čo dalej ? ako nas budu brať na klikačku ? len tak že koho uvidia na chodbe:"ty, ty, ty, ty v tom fialovom obleku, ty v tej šiltovke" ? alebo podľa abecedy? poradoveho čísla ? skupiny ? Paralelky ? zaujíma ma to, lebo je celkom výhodne sa prihlásiť na ten termín, kde ich je viac lebo tí, čo naklikaju tak môžu povedať ake boli otázky a cca si urobia obraz ostatní, čo tam budú zatial čakať (kedže asi všetci naraz sa do tej malej miestnosti nezmestia) ... alebo budeme v "karanténe" aby sme neprišli do styku v tými, čo už naklikali? :D

Domino_666

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 88
    • View Profile
    • Dudo Aliens Racing Team
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #34 on: 06.01.2011, 21:08:34 »
Čaute. Mám takú otázočku: ako treba prísť oblečený? Je to v podstate oficiálna skúška (ako maturita) takže prísť v obleku? Je zima a to sa mi moc teda nechce mrznúť. Viem, že bratranec chodil v obleku, ale v lete, neviem či aj v zime. Alebo sa na to vykašlať a prísť ako na bežné cviko (rifle a podobne...)?

Robo7691

  • Guest
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #35 on: 06.01.2011, 21:20:46 »
šušťaky obľeč  ;D

AnvilOfFury

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #36 on: 06.01.2011, 21:54:03 »
Čaute. Mám takú otázočku: ako treba prísť oblečený? Je to v podstate oficiálna skúška (ako maturita) takže prísť v obleku? Je zima a to sa mi moc teda nechce mrznúť. Viem, že bratranec chodil v obleku, ale v lete, neviem či aj v zime. Alebo sa na to vykašlať a prísť ako na bežné cviko (rifle a podobne...)?
Človeka to prejde potom... na takú klikačku v čomkoľvek (teda asi okrem deravých teplákov). Ja beriem klasicky košeľu a čierne rifle / nohavice. Nie žeby mi na tom dáko záležalo ale každý sa tam dotrepe v obleku čiernom, tak predsa nebudem svietiť nie? :). A je jedno či písomná skúška alebo klikacia na PC... 98% profesorom / cvičiacim ktorý sú na skúške je to jedno.
ja mám tiež otázku, no z organizačných vecí...Ako bude vyzerať skúška zo ZIM ? 300 minút čas a na klikačku bude 10 minut...dajme tomu, že som sa teraz hlasil na termín, mám poradove číslo 154...Prídem tam pekne slušne na 8:00. A čo dalej ? ako nas budu brať na klikačku ? len tak že koho uvidia na chodbe:"ty, ty, ty, ty v tom fialovom obleku, ty v tej šiltovke" ? alebo podľa abecedy? poradoveho čísla ? skupiny ? Paralelky ? zaujíma ma to, lebo je celkom výhodne sa prihlásiť na ten termín, kde ich je viac lebo tí, čo naklikaju tak môžu povedať ake boli otázky a cca si urobia obraz ostatní, čo tam budú zatial čakať (kedže asi všetci naraz sa do tej malej miestnosti nezmestia) ... alebo budeme v "karanténe" aby sme neprišli do styku v tými, čo už naklikali? :D
Och, dôjdeš tam, ak vyjde skupinka, tak sa tam natrepe ďalšia (to jedno asi ako - to sa asi už vy dohodnete), počkáš si kým dôjdeš na rad sadneš naklikáš, zavoláš na dozor dáky, zapíše si koľko si mal %, odídeš. Žiadna karanténa, väčšinou ani podľa abecedy nie...
Keep information to yourself - Knowledge is power. Think job security. Never provide documentation.
Use Real Tools - No "fancy-pancy" IDEs. Real developers only use vi.
Compiled = Ship It - User acceptance testing is an absolute waste of time.

vicious

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 97
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #37 on: 06.01.2011, 21:57:09 »
Na skušku prid oblečený ako chceš, dosť ľudí chodí v obleku ale to je ich vec, ja chodievam tak ako aj bežne na vyučovanie
Rajo: skuška minuleho roku vyzerala tak že sme došli všetci na daný čas ale keďže nešli všetky PC /lebo TUKE/ tak sa písalo(klikalo) len v jednej miestnosti a išlo sa podľa toho kto jak stal pri dverách a čakali sme hodinu či aj viac, takže doporučujem čo najbližšie k dverám sa postaviť, ten rad sa tam už nejako prirodzene sformuje

neucilasom

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #38 on: 06.01.2011, 22:11:29 »
http://ups.fei.tuke.sk/UPS00sk_2010_Obsah_predmetu.pdf

musis mat nad polocicu aj zo zapoctu aj zo skusky .. nie dokopy ako to je u inych predmetov
minuly rok to aj nam tak vraveli na ZIM aj UPS ale na skuske to uz bolo inak budu tam ludia profaci ktorych ani nepoznas a ked mas 51 mas skusku ked ne ta ne ale usa a zim sa nebojte

fakovnik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 340
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #39 on: 06.01.2011, 22:26:49 »
nj, vieme čoho sa treba báť  :nervous:

Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.

hardest

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 338
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #40 on: 06.01.2011, 22:45:55 »
ale to UPS nevyzera teda az take lahke ako by sa na prvy pohlad zdalo ... hlavne tie protokoly na kazdej vrstve o kazdom vediet nieco, naco je a tak ... to nie je moc jednoduche

Robokop

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #41 on: 06.01.2011, 23:19:33 »
šušťaky obľeč  ;D

sustaky sucks...  :hammer: pyzamko ruleeez  :xmas:

Zomrieš hlúpy

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #42 on: 07.01.2011, 16:16:04 »
ZIM v pohode :) Stačí si 2x prečítať tých 9 strán :) Najviac ma pobavila otázka čo je katódové naprašovanie :D   

Chlpaty_jak_delfin

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #43 on: 07.01.2011, 16:20:15 »
tie otazky zo zimka  :hammer: polovica uplne primitivnych polovica som nevedel o co sa jedna , najviac lutujem ze som si kupil skripta zo zimka tych 13 eur ci kolko som radsej mohol prepit  :embarassed:

orsi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 182
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #44 on: 07.01.2011, 16:23:44 »
ale predas ich za 10 ak si tam necarbal fixkami alebo perom

hardest

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 338
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #45 on: 07.01.2011, 17:04:15 »
dajte este nejake otazky, ti co ste uz mali ZIMko ... fakt sa staci naucit tych 9 stran ... vacsina otazok bola z toho ? ...ci ste sa ucili aj zo skript ?

Chlpaty_jak_delfin

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #46 on: 07.01.2011, 17:34:30 »
uz su vysledky na maise 85% madafaká  bp

Zomrieš hlúpy

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #47 on: 07.01.2011, 18:06:54 »
dajte este nejake otazky, ti co ste uz mali ZIMko ... fakt sa staci naucit tych 9 stran ... vacsina otazok bola z toho ? ...ci ste sa ucili aj zo skript ?

Akože hej :) Okrem toho naprašovania všetko bolo spomenuté na tých 9 stranách :)

Rajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 346
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #48 on: 07.01.2011, 19:50:48 »
no šup sem s otázkami pokiaľ si ich ešte ako-tak pamätáte...

hardest

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 338
    • View Profile
Re: SKUSKY ZIM, UPS, PAM
« Reply #49 on: 07.01.2011, 20:19:59 »
jj, dajte se mpls aspon tie otazky ktore si pamatate