Author Topic: Prednášky  (Read 13740 times)

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: Prednášky
« Reply #25 on: 01.10.2010, 01:27:40 »
ked je rec o kmecovi...tak ako s podnikanim a manazmentom? treba chodit na tie prednasky? treba sa to ucit alebo sa tym len preplava?
dvakrat si precitas tie materialy co vam da a test v pohode naklikas
aj počítač je len človek..

Catalina

  • Newbie
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Prednášky
« Reply #26 on: 01.10.2010, 05:54:48 »
ja nikdy ziadny predmet neposudzujem podla prednasky, 99% veci co su na prednaske nechapem, pride cviko vysvetli sa to po "slovensky" a potom uz chapem aj prednasku :DDD nemam rada teoriu a este ked niekto pouziva take super slova obcas :D

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: Prednášky
« Reply #27 on: 01.10.2010, 15:37:06 »
ja nikdy ziadny predmet neposudzujem podla prednasky, 99% veci co su na prednaske nechapem, pride cviko vysvetli sa to po "slovensky" a potom uz chapem aj prednasku :DDD nemam rada teoriu a este ked niekto pouziva take super slova obcas :D
:thumbs-up:
aj počítač je len človek..

ropman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Prednášky
« Reply #28 on: 01.10.2010, 19:26:03 »
ja len nechapem na co je dobre pisat na prednaskach... ved zijeme v 21. storoci mam taky pocit. uz su (mali by byt) aj ine moznosti, nie je nutne opisovat knihy ako kedysi mnisi :D alebo ked sa na cviku caka kvoly tomu ze ludia vselico opisuju :) to je strasne neefektivne.

esperian

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Re: Prednášky
« Reply #29 on: 01.10.2010, 21:35:44 »
jedna taka vec: mam mat PaM vo stvrtok 17:30 - 19:15 a autobus domov mi ide o 19:20, co sa neda stihnut (dalsi az 23:00). Preto ma napadlo, ze by som chodil na PaM vo stvrtok rano, ked maju nejake ine skupiny prednasku. Myslite, ze mam napisat mail prednasajucemu (Kmec) aby o tom vedel ? Alebo len tak nenapadne sa tam zaradit medzi nich ? :D

pytali sme sa ho to a on povedal nieco v tom zmysle ze mozeme kedy chceme ze jemu to jdno ci tam vobec prideme, ale tiez hovoril ze nema rad vyrusovanie a ten kto tam pride vyrusovat potresta ho -1 bodom xD tak neviem ci sa tam oplati chodit xD aby si sa nahodou do minusoveho poctu bodou nedostal xD heh. a inak PaM ma aj vo stvrtok o 07:30 a aj pondelok niekedy