Author Topic: Vyber predmetov do druhaku  (Read 73091 times)

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #175 on: 09.07.2010, 23:28:27 »
Ta s takou gramatikou choď baliť baby na pokec ahóóój :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Maxim88915

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #176 on: 09.07.2010, 23:31:41 »
Ta s takou gramatikou choď baliť baby na pokec ahóóój :D

Tha co uz narobim, ja nebyt slovak :D Asi budem pisat po anglicky :)

No ale vazne som sa pytal :/

Sig and Avy made by me

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #177 on: 09.07.2010, 23:36:20 »
Ta podľa mňa na každej to bude tak narovnako biedne :D Keď si informatik, tak jedine na spol. vedách budú dáke, aj to málo...tak 2-3 v skupine :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #178 on: 09.07.2010, 23:40:59 »
ono asi keď ich v prvaku bolo malo.. ta v druhaku ich asi viac nebude :D
aj počítač je len človek..

Maxim88915

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #179 on: 09.07.2010, 23:45:40 »
ono asi keď ich v prvaku bolo malo.. ta v druhaku ich asi viac nebude :D
Ta podľa mňa na každej to bude tak narovnako biedne :D Keď si informatik, tak jedine na spol. vedách budú dáke, aj to málo...tak 2-3 v skupine :D

No ja som na odbore Telekomunikacie, tam sme to mali na zaciatku celkom fajn ale po dvoch tyzdnoch sa nato vsetky babenky vy*ebali a sli na banu ci niekam robit  :ohmygod:

Mam teraz Psychologiu, ale nejsom isty ci to nebude makacka. Predsa len to bol taky asi najzaujimavsi spolocensky predmet a tipujem ze dost ludi sa tam aj prihlasi. Co ale ak baby pojdu radsej na Estetiku ci E(ro)tiku ? Dam si pre pripad asi vsetky 3 a bude  :pusta: V kazdom pripade to zas vidim na stare dobre metody zoznamovania sa ..

Sig and Avy made by me

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #180 on: 09.07.2010, 23:52:23 »
Také problémy dig...že si musíš hladať babu na predmetoch v škole :D...ja som mal tiež psychológii...a bol to veget A98 :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Maxim88915

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #181 on: 10.07.2010, 00:11:41 »
Také problémy dig...že si musíš hladať babu na predmetoch v škole :D...ja som mal tiež psychológii...a bol to veget A98 :D

To nie je o tom najst si babu ale o tom ze s babami v skole je vzdy sranda. Zdravy kolektiv ludi predsa potrebuje aj baby inac to bude casom nuda. No hadam teraz ked pojdem na intak tak sa to zlepsi.

Sig and Avy made by me

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #182 on: 10.07.2010, 00:16:08 »
A chorému kolektívu stačia drogy, jedlo a alkohol !!!! :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

tommy-sv

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 308
  • kapitalista
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #183 on: 10.07.2010, 00:24:44 »
ono asi keď ich v prvaku bolo malo.. ta v druhaku ich asi viac nebude :D

Nepocul si o novom nariadeni dekana? Kazdeho vypadnuteho chlapca nahradia babou ;)

V kazdom pripade to zas vidim na stare dobre metody zoznamovania sa ..

Spravne, ale nezabudni na galantnost.
"Čím skôr zomrieš, tým dlhšie budeš mŕtvy."
"Radšej viac vypiť, ako menej zjesť."

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #184 on: 10.07.2010, 01:05:21 »
Také problémy dig...že si musíš hladať babu na predmetoch v škole :D...ja som mal tiež psychológii...a bol to veget A98 :D

To nie je o tom najst si babu ale o tom ze s babami v skole je vzdy sranda. Zdravy kolektiv ludi predsa potrebuje aj baby inac to bude casom nuda. No hadam teraz ked pojdem na intak tak sa to zlepsi.

ak ides na J9 tak sa to o vela nezlepsi :D


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #185 on: 10.07.2010, 02:06:25 »
Mam teraz Psychologiu, ale nejsom isty ci to nebude makacka. Predsa len to bol taky asi najzaujimavsi spolocensky predmet a tipujem ze dost ludi sa tam aj prihlasi. Co ale ak baby pojdu radsej na Estetiku ci E(ro)tiku ? Dam si pre pripad asi vsetky 3 a bude  :pusta: V kazdom pripade to zas vidim na stare dobre metody zoznamovania sa ..
Vidime sa na psychologii  br  ;D

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #186 on: 10.07.2010, 02:16:49 »
vzdy lepsie ako na psychiatrii  :xmas:


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

TheOne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #187 on: 10.07.2010, 03:13:20 »
vzdy lepsie ako na psychiatrii  :xmas:

myslim ze po par rokoch studia na tuke sa tam par ludi dostane  :ropebanana:  :D

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #188 on: 10.07.2010, 04:45:20 »
vzdy lepsie ako na psychiatrii  :xmas:

myslim ze po par rokoch studia na tuke sa tam par ludi dostane  :ropebanana:  :D

To len tí biedaci tam budú...
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #189 on: 10.07.2010, 06:20:59 »
vzdy lepsie ako na psychiatrii  :xmas:

myslim ze po par rokoch studia na tuke sa tam par ludi dostane  :ropebanana:  :D

To len tí biedaci tam budú...
Mozno budu kodit databazu pacientov a tak :D

Maxim88915

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #190 on: 10.07.2010, 19:33:39 »
Také problémy dig...že si musíš hladať babu na predmetoch v škole :D...ja som mal tiež psychológii...a bol to veget A98 :D
To nie je o tom najst si babu ale o tom ze s babami v skole je vzdy sranda. Zdravy kolektiv ludi predsa potrebuje aj baby inac to bude casom nuda. No hadam teraz ked pojdem na intak tak sa to zlepsi.

ak ides na J9 tak sa to o vela nezlepsi :D

Ah sakris, tam presne budem :/ Ale sak jak je to mozne ked tam maju hned pred vchodom Sherifa a na 5minut cesty aj Vcko a Jedalen ?

Mam teraz Psychologiu, ale nejsom isty ci to nebude makacka. Predsa len to bol taky asi najzaujimavsi spolocensky predmet a tipujem ze dost ludi sa tam aj prihlasi. Co ale ak baby pojdu radsej na Estetiku ci E(ro)tiku ? Dam si pre pripad asi vsetky 3 a bude  :pusta: V kazdom pripade to zas vidim na stare dobre metody zoznamovania sa ..
Vidime sa na psychologii  br  ;D

 :thumbs-up: oki, tesim 

Len tak pre zauimavost, nejde niekto aj na konverzaciu pre pokrocilych z ANG ? Respektive ake drsne to tam bude a ci to bude labuzo alebo makacka ?

Sig and Avy made by me

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #191 on: 11.07.2010, 01:58:03 »
to bude konverzácia... takže to ber tak, že to bude čisto v angličtine a budete sa rozprávať o nejakých témach... takže ak nie si schopný súvislých viet, tak tam asi nechoď... odhadom :)
All code is crap.

42

Maxim88915

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #192 on: 11.07.2010, 07:19:58 »
to bude konverzácia... takže to ber tak, že to bude čisto v angličtine a budete sa rozprávať o nejakých témach... takže ak nie si schopný súvislých viet, tak tam asi nechoď... odhadom :)

Mne doslo ze budeme diskutovat ale ako sa bude hodnotit ? Je to za 4 kredity takze tento predmet zrejme nebude prechadzka ruzovou zahradou. Budu pisomky alebo neake tie referatiky ci jak ?

Sig and Avy made by me

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #193 on: 11.07.2010, 15:44:23 »
kredity by som nebral do úvahy... boli predmety, ktoré mali veľa kreditov a boli easy a boli aj také, ktoré mali kreditov málo, a boli ťažké...
All code is crap.

42

Maxim88915

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #194 on: 11.07.2010, 19:30:40 »
kredity by som nebral do úvahy... boli predmety, ktoré mali veľa kreditov a boli easy a boli aj také, ktoré mali kreditov málo, a boli ťažké...

Hmm, teraz ked tak pozeram tak vidim ze v MAISe je v zimnom semestri konverzacia I za Okreditov a v letnom za 4 ?

teraz je aj tak vsetko za 6. ja len nechapem naco si davat navyse konverzacie, ked budes mat anglinu povinnu tak ci tak.  lebo je mozne, ze to nebude mat ziadnu uroven

Aby som sa zlepsil ? Anglinu som uz neake 3 roky nemal a tak si chcem znova osvojit plynulost ktoru som kedysi na gymku mal. Na normalnej angline si zopakujem gramaticke prkotiny a na konverzacii zase moj jazyk. Planujem v buducnosti odist do Anglicka ci USA tak zato.

Sig and Avy made by me

tommy-sv

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 308
  • kapitalista
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #195 on: 11.07.2010, 23:34:32 »
Na normalnej angline si zopakujem gramaticke prkotiny a na konverzacii zase moj jazyk. Planujem v buducnosti odist do Anglicka ci USA tak zato.

Skus si najst niekoho zo zahranicia na pokec (Skype for example). Fakt neviem na akej urovni su cviciaci na konverzacii ale z dlhorocnej skusenosti viem ze rozpravat sa po anglicky so Slovakom (resp. vo vseobecnosti s kymkolvek koho rodny jazyk nie je anglictina) versus Anglicanom alebo Americanom je nebo a zem.
"Čím skôr zomrieš, tým dlhšie budeš mŕtvy."
"Radšej viac vypiť, ako menej zjesť."

Maxim88915

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #196 on: 12.07.2010, 01:30:35 »
Zacinam mat pocit ze Anglina na Tuke ma trosicku mizernu uroven :/ No uvidime ..

Na normalnej angline si zopakujem gramaticke prkotiny a na konverzacii zase moj jazyk. Planujem v buducnosti odist do Anglicka ci USA tak zato.

Skus si najst niekoho zo zahranicia na pokec (Skype for example). Fakt neviem na akej urovni su cviciaci na konverzacii ale z dlhorocnej skusenosti viem ze rozpravat sa po anglicky so Slovakom (resp. vo vseobecnosti s kymkolvek koho rodny jazyk nie je anglictina) versus Anglicanom alebo Americanom je nebo a zem.

No zase to neplati 100%. Su aj ludia co ten jazyk ovladaju ozaj paradne. Zopar takych som poznal ale teraz ani nwm kde a co robia :D

Sig and Avy made by me

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #197 on: 12.07.2010, 03:21:40 »
má... väčšina študentov má strašnú úroveň, a ten zvyšok sa im žiaľ potom musí prispôsobiť...
All code is crap.

42

tommy-sv

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 308
  • kapitalista
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #198 on: 12.07.2010, 03:31:46 »
No zase to neplati 100%. Su aj ludia co ten jazyk ovladaju ozaj paradne. Zopar takych som poznal ale teraz ani nwm kde a co robia :D

Tak na 100% neplati nic to mas pravdu. Ja som mal ale na mysli skor veci ako akcent a vobec tie ich zauzivane frazy. To su veci s ktorymi sa stretnes fakt len u domacich, a ver mi ze to dokaze spociatku prekvapit aj cloveka ktory anglictinu "ovlada" fakt dobre.
"Čím skôr zomrieš, tým dlhšie budeš mŕtvy."
"Radšej viac vypiť, ako menej zjesť."

n3r0

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Vyber predmetov do druhaku
« Reply #199 on: 14.07.2010, 04:44:15 »
daval si niekto aj dva PV predmety z informatiky na leto ? .. ci pripadne linux  :thumbsup:
..what the mind can imagine it we can prove