Author Topic: SKUSKA z ULA a MA  (Read 99889 times)

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #275 on: 15.02.2008, 20:10:11 »
diki za rady ja som aj rozmyslal ze si to dam do leta ale som najprv chcel ten dekansky ale ten je asi v nedohladne takze v pondelok idem na studijne si to zapisat  bv a inak MA 2 mam az v prvaku na ing ale tam sa asi nedostanem  :emot-LMAO:

a hlavne to na tej MA1 v lete neflakaj, lebo zle dopadnes, a narobis si zbytocne vela starosti a to hovorim z vlastnej skusenosti  :trestac::trestac::trestac:

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #276 on: 15.02.2008, 20:15:05 »
diki za rady ja som aj rozmyslal ze si to dam do leta ale som najprv chcel ten dekansky ale ten je asi v nedohladne takze v pondelok idem na studijne si to zapisat  bv a inak MA 2 mam az v prvaku na ing ale tam sa asi nedostanem  :emot-LMAO:

a hlavne to na tej MA1 v lete neflakaj, lebo zle dopadnes, a narobis si zbytocne vela starosti a to hovorim z vlastnej skusenosti  :trestac::trestac::trestac:
keby bol teraz dekansky tak by som ho zrobil , na opravnej som urobil dve blbe chyby a inak by som mal 51 no nic teraz planujem v lete dostat plny zapich aby som mal menej problemov dufam ze sa podari ked som uz zacal tomu trochu rozumiet aj ked teoria mi robi problemy
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #277 on: 19.02.2008, 01:27:19 »
ludia prosim help pozate slecnu kotorovu? cvici analyzu prosim povedste aka je a ake dava zapoctovky. A este povedste aky je Busa mam ho teraz na opakovanom zapise MA 1 chcel by som vediet case nazory na neho, diki moc  :thumbs-up:
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #278 on: 19.02.2008, 02:06:40 »
ludia prosim help pozate slecnu kotorovu? cvici analyzu prosim povedste aka je a ake dava zapoctovky. A este povedste aky je Busa mam ho teraz na opakovanom zapise MA 1 chcel by som vediet case nazory na neho, diki moc  :thumbs-up:
ako vies ze uz mas jeho? ja sa idem zajtra este len zapisat, nejake info hod

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #279 on: 19.02.2008, 05:21:06 »
ludia prosim help pozate slecnu kotorovu? cvici analyzu prosim povedste aka je a ake dava zapoctovky. A este povedste aky je Busa mam ho teraz na opakovanom zapise MA 1 chcel by som vediet case nazory na neho, diki moc  :thumbs-up:
ako vies ze uz mas jeho? ja sa idem zajtra este len zapisat, nejake info hod

  • Pondelok Matematická analýza I     15:10-17:25     AF     prednáška  Buša Ján     A+B paralelka
  • Utorok Matematická analýza I     15:10-17:25     P/24     prednáška  Daňo Ivan      C+D paralelka

 :angel: :angel: :angel:

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #280 on: 19.02.2008, 05:34:02 »
ludia prosim help pozate slecnu kotorovu? cvici analyzu prosim povedste aka je a ake dava zapoctovky. A este povedste aky je Busa mam ho teraz na opakovanom zapise MA 1 chcel by som vediet case nazory na neho, diki moc  :thumbs-up:
ako vies ze uz mas jeho? ja sa idem zajtra este len zapisat, nejake info hod

  • Pondelok Matematická analýza I     15:10-17:25     AF     prednáška  Buša Ján     A+B paralelka
  • Utorok Matematická analýza I     15:10-17:25     P/24     prednáška  Daňo Ivan      C+D paralelka

 :angel: :angel: :angel:
skor miesto toho pondelka stvrtok ne?, sak v pondelok mame prednasky z inych prdmetov

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #281 on: 19.02.2008, 05:42:01 »
v pondelok som bol na prednaske a tam sme sa zapisovali ku komu chceme ist na cvika but ku busovi alebo ku kotorovej (povedal ze je to mlada pekna slecna) tak som sa zapisal ku nej ale neviem ci som urobil dobre preto som hladal pomoc tu ci ju niekto pozna
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #282 on: 19.02.2008, 06:23:45 »
vy musíte byť potom iné skupiny ako 24+, lebo mi máme v utorok a štvrtok,.... cez pondelok a utorok mam hodiny

edit : no jasne, vy musite byt nejaka od 13-18

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #283 on: 20.02.2008, 02:24:14 »
ja som 9  :emot-dance:
« Last Edit: 21.02.2008, 13:10:04 by supersayan »
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #284 on: 20.05.2008, 04:45:50 »
a je to tu hosani.... zajtra dekan z MA1 uuuuu.... kto sa tesi? lebo ja dnes asi nezaspim kolko toho mam v hlave (priklady, teoria este ziadna, tabletky na zlepsenie pameti, kofola, banany) no proste horsie ako redbul s vodkou kua....
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #285 on: 20.05.2008, 05:04:09 »
a je to tu hosani.... zajtra dekan z MA1 uuuuu.... kto sa tesi? lebo ja dnes asi nezaspim kolko toho mam v hlave (priklady, teoria este ziadna, tabletky na zlepsenie pameti, kofola, banany) no proste horsie ako redbul s vodkou kua....
napis ci ti lepsie pomaha pri uceni, a ake to tabletky mas? funguju?
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #286 on: 20.05.2008, 11:58:02 »
a je to tu hosani.... zajtra dekan z MA1 uuuuu.... kto sa tesi? lebo ja dnes asi nezaspim kolko toho mam v hlave (priklady, teoria este ziadna, tabletky na zlepsenie pameti, kofola, banany) no proste horsie ako redbul s vodkou kua....
napis ci ti lepsie pomaha pri uceni, a ake to tabletky mas? funguju?

co sa tyka zapoctov, nemal som problem ak som si pred ucenim jednu dal... matalyza na 22 co sa mi nestava, proste dlhsie si tie info uchovam... nazov je GS Guarana Forte, ma vysoky obsah aktivnych latok (30 tabl.) a da sa tusim zohnat v lekarni.... A mozno je to take placebo :p ktovie
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #287 on: 20.05.2008, 12:48:40 »
no ide mi brika... drzte palce  :emot-dance: bv

EDIT: s prehladom a s malou milostou +1 bodik Excelentne  :smokin:
« Last Edit: 20.05.2008, 18:35:43 by eLPi »
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #288 on: 20.05.2008, 21:20:04 »
no ide mi brika... drzte palce  :emot-dance: bv

EDIT: s prehladom a s malou milostou +1 bodik Excelentne  :smokin:
ake boli otazky?
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #289 on: 21.05.2008, 03:17:23 »
no ide mi brika... drzte palce  :emot-dance: bv

EDIT: s prehladom a s malou milostou +1 bodik Excelentne  :smokin:
ake boli otazky?

eLPi, teda, pochvalit sa pochvalis, ale zeby si im pomohol a napisal otazky  ::) ..njn, viem ze to uz mame za sebou, ale tak mozno to pomoze dalsim rocnikom  :angel:

Tak bv DEKANSKY TERMIN pre SKUPINU A u prof. DZURINU bol:

TEORIA:
  • 1. DEF. SUPREMUM, MAXIMUM, VZTAH MEDZI NIMI, A PRIKLAD MNOZINY BEZ SUPREMA
  • 2. DEF. DERIVACIE FUNKCIE V BODE, VYPOCET DERIVÁCIE INVERZNEJ A ZLOŽENEJ FUNKCIE
  • 3. DEF. LAGRANGEOVA VETA A JEJ VYZNAM GEOMETRICKY (alebo dajak tak ta druha polka otazky)
  • 4. DEF. NEVLASTNÉHO INTEGRÁLU
  • 5. 5 otazok typu ANO/NIE ... 3/5 som typol dobre  ;)
PRILADY:
  • 1. ZDERIVUJ FUNKCIU (bol tam arctgx, a potom ln2(daco))
  • 2. VYPOCITAJ LIMITU (uplne pohodova, stacilo spravit 2x L`Hospitalove pravidlo a potom vyslo pekne 1/2)
  • 3. PRIEBEH FUNKCIE SPRAV A GRAF (nieco sa mi mari ze f(x) = y = (x2+1)/x )
  • 4a. VYPOCITAJ INTEGRAL (trebalo per partes, v` = e4x, u = (2x+1))
  • 4b. VYPOCITAJ INTEGRAL (trebalo substituciu, t = sinx)
  • 5. OBJEM ROTACNEHO TELESA (to som nemal sajn)

Inak som mal D65  :baaa:, takze od stastia som si priklady presne ake boli nepoznacil  :angel: ::)

eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #290 on: 23.05.2008, 17:32:27 »
nooo korgen, ty si mal mobil s fotakom :p ja fotopamet nemam a so zapametanim prikladov mam problem ;) ale nabuduce si uz dam pozor, hoci ajtak ma asi stale predbehnes :p

add: k tej 5ke tam boli dve y=x+3 tusim a y=daco/daco .... ale neviem presne
« Last Edit: 23.05.2008, 17:34:58 by eLPi »
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #291 on: 24.05.2008, 18:18:13 »
bol niekto v piatok na skuske z MA I u Busu? ake boli otazky, bolo to tazke? diki :thumbs-up:
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

skorec1

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 146
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #292 on: 11.01.2009, 17:39:22 »
mohol by tu niekto hodit otazky z 9.1.2009 ULA, od Dana? Dcko skupina tusim bola

uprava datumu...
« Last Edit: 15.01.2009, 21:59:23 by skorec1 »

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #293 on: 11.01.2009, 19:41:48 »
mohol by tu niekto hodit otazky z 9.1.2008 ULA, od Dana? Dcko skupina tusim bola

pocuj ujo pises do archivu :)

plexisklo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • "I have PhDr. in kicking your ass"
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #294 on: 13.01.2009, 09:04:05 »
ved sa pyta na minulorocnu skusku :)
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

skorec1

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 146
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #295 on: 15.01.2009, 21:58:43 »
sorry, to je posledna algebra ktora je este tento semester, myslel som ze skuska z 9.1.2009