Author Topic: PPI  (Read 47452 times)

MorFiuM

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #125 on: 05.06.2008, 22:21:02 »
Nic proti ale perfektna organizacia, toto predcilo aj ZIMko zo zimneho semestra, len tak dalej, nabuduce nech spravia vyhodnotenie v paternosteri, tam vojde este menej ludi. Keby sa uzavrel, tak by bolo dokonca menej vzduchu ako dnes..no parada..Samozrejme vsetkych 200 ludi musi prist naraz, nie po studijnych skupinach, najlepsie polhodiny skor, predsa nikto nevie, co sa moze udiat a oneskorenec odide s FX...A potom by prisiel pan v kockovanej koseli, podobny ako dnes, ktory by zacal vsetkych organizovat zo strany na stranu a vyhadzovat z kabiny za jazdy, hoci aj tych co prisli takmer prvi...Napokon by sa predsa zjavil aj pan dekan a zacalo by sa zapisovat. Pan tajomny organizator (??niekto zo studentskej rady ci co zac??) by sa chopil moznosti nastvat dav a tak by zacal pustat k dekanovi nie tych, co stali v regularnom rade, ale tych co sa predbehli/podliezli/presplhali/zlanili/podkopali z konca radu dopredu k druhej strane dveri..Ak by sa niekto ozval, ze sa tu kona bezpravie, mal by problem...Pan organizator by si na neho pockal a potom by vsetko vyzaloval panovi dekanovi, (ukazuje prstom), "pan dekan, pan dekan tento mal vonku nejaky problem, sa stazoval, dufam ze sa na neho vykricite, ani skusku by ste mu nemali dat, ked je taky drzy. Dufam ze mu aj date poznamku do ziackej knizky (alebo nieco v tom zmysle)", no proste (trapas)n....

Toto bola fikcia, osoby aj udalosti boli vymyselne, vsetko je iba vyplodom mojej fantazie, akakolvek podoba je cisto nahodna..nic podobne sa samozrejme dnes nestalo. :emot-LMAO:

kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #126 on: 05.06.2008, 22:23:25 »
:D to si bol ty co si sa vybavoval s tym "organizatorom"? :D

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

MorFiuM

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #127 on: 05.06.2008, 22:25:06 »
hh nie, ja som len pozorovatel :) ale dufam ze vecer nieco vysoko sofistikovane napise aj on :)
« Last Edit: 05.06.2008, 22:27:42 by MorFiuM »

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: PPI
« Reply #128 on: 05.06.2008, 22:26:36 »
este pockaj ako budete cakat na SOJ a USaA na schodoch a v ulicke v "pivnici" PC centra... a dokonca vas budu volat po jednom dnu (resp po viacej ale proste po menach) ... to bude sranda ;)
:trestac:

kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #129 on: 05.06.2008, 22:27:58 »
nj inak tam ale nebol regulerny rad ziadny :D ja som bol v tom, co si nazval ze sme sa presplhali a podkopali, ale to sme iba vosli druhym vchodom, blizssim k PCFEI :)

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #130 on: 05.06.2008, 22:29:42 »
este pockaj ako budete cakat na SOJ a USaA na schodoch a v ulicke v "pivnici" PC centra... a dokonca vas budu volat po jednom dnu (resp po viacej ale proste po menach) ... to bude sranda ;)

tak to si tam donesiem nejaku skladaciu stolicku a stolik na book :D

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

MorFiuM

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #131 on: 05.06.2008, 22:30:45 »
ja viem, ved tiez som prisiel tym vchodom, ale postavil som sa normalne do radu - ktory sa formoval druhym smerom

kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #132 on: 05.06.2008, 22:35:49 »
 :puf: :puf: mal si ostat v "bocnom" rade :D

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: PPI
« Reply #133 on: 05.06.2008, 22:42:15 »
to nebol lnc? :P
:trestac:

MorFiuM

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #134 on: 05.06.2008, 22:42:27 »
mne sa ratal ten chalan co sedel v AF potom povedal ze ho necital a na vetu podte dole sa zobral a odisiel :D ...a ked sa cakalo na autogram tak presiel celu soru co tam stala a na konci povedal ze prisiel pozret aky je dlhy rad :D proste chalan mimo zo zivota  :D :D :D
hej, ten zabijal  :j_tongue:

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: PPI
« Reply #135 on: 06.06.2008, 00:52:02 »
ne, ja som to nebol!
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: PPI
« Reply #136 on: 06.06.2008, 00:53:29 »
a co vam poviem, komu to zaplo a obehol ten rad, tak je proste lepsi... no :D
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: PPI
« Reply #137 on: 06.06.2008, 01:02:35 »
ta co uz s tebou...
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #138 on: 06.06.2008, 02:17:51 »
vidim ze aj tento rok mal pan velkovojvoda grecky skvelu autogramiadu...je to proste boh... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: PPI
« Reply #139 on: 06.06.2008, 02:23:06 »
co ja viem, ja som bol spokojny... sak sme len studenti...
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #140 on: 06.06.2008, 02:27:56 »
ja sa za "len" nepovazujem.. :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: PPI
« Reply #141 on: 06.06.2008, 02:48:32 »
niekedy nema vyznam sa burit...
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #142 on: 06.06.2008, 02:52:53 »
ja sa neburim... :) to som nkdy nemal v umysle kym sa ma to priamo netyka... :) ale aj tak si myslim ze nie som "len" a ze on sa nemusi spravat ako "dekan" :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

markus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 916
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #143 on: 06.06.2008, 03:22:52 »
mne sa ratal ten chalan co sedel v AF potom povedal ze ho necital a na vetu podte dole sa zobral a odisiel :D ...a ked sa cakalo na autogram tak presiel celu soru co tam stala a na konci povedal ze prisiel pozret aky je dlhy rad :D proste chalan mimo zo zivota  :D :D :D
hej, ten zabijal  :j_tongue:

mi hovorte:D on je so mnou v skupine je taky... noo... trosku mimo reality chlapec:D zosity mu vyzeraju ako omalovanka sa ho tomcikova pytala ci nechcel ist radsej na vytvarnu:D
Sa mi normalne nechcelo ist od Vokiho:D taka uuuzasna klima po tych hodinach stravenych na chodbe v smrade a bez vzduchu:D

kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #144 on: 06.06.2008, 03:26:06 »
vitaj na fore :D a jj tie zosity ma fakt zaujimave + este pise sci-fi si zabudol spomenut
« Last Edit: 06.06.2008, 03:28:27 by kamelot »

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: PPI
« Reply #145 on: 06.06.2008, 03:54:17 »
dajte fotku jak vyzera ci pana, bude to nejaky interesting pripad, jak atlablabla
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

fuckTHEsystem

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #146 on: 06.06.2008, 04:43:06 »
komentovat este nejako organizaciu neviem ci ma velky zmysel, snad len tolko ze som cakal viac od niekoho kto ma 50 titulov pred menom a za menom, a v podstate od celeho tymu ludi(ved na katedre sand nie je sam..)..
ovela viac ma dojalo ako by sa niektori sucasni mladi ludia vedeli ujat v organizaciach ako napr STB.. teda ak si niekto praje vidiet orginal nefalsovaneho zmrda nech navstivi prislusne (pohlavne?) organy studentskej rady.. predpokladam ze vacsina nevie o co ide, pokusim sa to priblizt.. predstavte si situaciu ked clovek znechuteny hodinami cakania(rozumej statia v tlacenke) predpokladam ze vsetci dobre viete o com hovorim) narazi na samozvanu autoritu ktora sa snazi zorganizovat dav 200 ludi aby pan D.(ked konecne raci prist) mal dost siroky koridor a miesto pred dverami. Ono snaha sa ceni, ale pustat do predu ludi ktori sa predbehli a to aj po upozorneni jednym opovazlivcom z davu nie je zrovna fer.. Najlepsie na tomto panovi vokolezovi vsak bolo ze mu nedalo aby na dotycneho opovazlivca neupozornil velkeho dia, pravdepodobne ale nebol dostatocne uspokojeny kedze dany buric uspesne presiel. Osobne to povazujem za velmi "korektne" chovanie, dokonca tolerovatelne ale na prvom stupni zakladnej skoly..

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: PPI
« Reply #147 on: 06.06.2008, 04:49:27 »
aspon fotky danych ludi postujte ci pana...
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: PPI
« Reply #148 on: 06.06.2008, 05:18:20 »
lol :)
:trestac:

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: PPI
« Reply #149 on: 06.06.2008, 05:19:16 »
eminkaa a ako vyuzijem to zimko v zivote? LOL, este zeby som kvoli zimku mal problem zo skolou, no doprdele...
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook