Author Topic: MA II  (Read 47663 times)

timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #75 on: 30.05.2008, 23:26:32 »
tu mate moju verziu tahaku...povodne som ho chcel vymakat lepsie ale sa mi uz nechce s tym babrat. (navyse mi staci zo skusky 25bodov...tak to uz hadam nejak doklepem aj s tym) - vela stastia na skuske :P

http://www.ulozisko.sk/59144-Matematicka_analyza_II.__MAII_.rar.html

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #76 on: 31.05.2008, 02:28:19 »
hmmm to mne treba 35 :) ale chybu pripisujem cviciamu, pri opravovani zapoctovky za malicke pytominky stahoval vela bodov, kludne som mohol mat aj ja 25 ale co uz na opravnu som sa uz potom vysral

timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #77 on: 31.05.2008, 05:15:26 »
hmmm to mne treba 35 :) ale chybu pripisujem cviciamu, pri opravovani zapoctovky za malicke pytominky stahoval vela bodov, kludne som mohol mat aj ja 25 ale co uz na opravnu som sa uz potom vysral
njn...krivda. to keby ja som mal len min. zapocet, tak to skusku dost tazko by som spravil. priklady sa mi vobec nechce ucit..akurat DR..tie su lahke. Skus si dopisat moj tahak, alebo niekoho ineho a chod hlavne na teoriu..alebo co ja viem...

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #78 on: 31.05.2008, 06:47:46 »
hmmm to mne treba 35 :) ale chybu pripisujem cviciamu, pri opravovani zapoctovky za malicke pytominky stahoval vela bodov, kludne som mohol mat aj ja 25 ale co uz na opravnu som sa uz potom vysral
njn...krivda. to keby ja som mal len min. zapocet, tak to skusku dost tazko by som spravil. priklady sa mi vobec nechce ucit..akurat DR..tie su lahke. Skus si dopisat moj tahak, alebo niekoho ineho a chod hlavne na teoriu..alebo co ja viem...

ale to spoliehat sa na teoriu neni dobre, lebo je vela faktorov nepriaznivych ako napr:
  • nebude sa dat opisovat,
  • nepodari sa opisat z tahaku do bodky a nasledne neuzna,
  • nestihne sa poopisovat,
  • konkretne tuto nebudes mat vypracovanu,
  • dzurinu chyti salka a poskrta na teorii co sa mu nebude paci.

....zatial co pri prikladoch sa ti to stat nemoze, lebo bud mas dobre a mas plny pocet, alebo mas zle, no ale stale mas moznost dostat celkom pekne vela bodov za postupy, vzorce dajake a pod...     ako napr na MA1 .. vobec som nevedel pocitat objem integral plochy ale bol tam vzorec v oficialnom tahaku, tak som opisal a dostal +1 bod za nic doslova  :sigh:

a ked vam niekomu treba 35 bodov, tak sa s vami stavim na 100% ze len cisto za teoriu to nedostanete.. 100%.. to chce mat aspon trochu popocitane priklady, najlepsie by bolo 15b za priklady a 20 za teoriu, to je uplne najidealnejsie, lebo urcite tam bude niejaka aj zakernejsia teoria a priklad, ktory najskor nebudeme vediet ... bo to na FEI neni nic lahke  ;) :D


PS: NAHODOU PREDTERMIN Z MA2 NEBOL ?? (by bolo super keby bol a by sme vedeli co bolo  ::))

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #79 on: 31.05.2008, 11:54:47 »
chlapi neviem jak vy, ale my sme v 11 tyzdni zacali dvojne integraly, v 12 transformacia a krivkovy a v 13 sme zacali kompl. premennu, co je asi druha polovica knihy (to sme len odpisovali s tabule, rychlo rychlo rychlo rychlo, doma si to dopocitate aj to aj toto atd....) takze od dvojnych integralov neviem nic........ Takze zabojovat sa da len na Dif. rovniciach a na teorii

19martin88

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #80 on: 31.05.2008, 14:41:10 »
zdravim, nevie niekto kolko by malo byt prikladov a kolko bodov za jednotlive priklady by som mohol dostat?

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #81 on: 31.05.2008, 18:26:51 »

danya

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #82 on: 31.05.2008, 19:19:20 »
Díky timwood za materiály trocha som prerobil a keby dakto potreboval

http://www.ulozisko.sk/59266-ma2best_tahak.doc.html

timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #83 on: 31.05.2008, 19:39:48 »
chlapi neviem jak vy, ale my sme v 11 tyzdni zacali dvojne integraly, v 12 transformacia a krivkovy a v 13 sme zacali kompl. premennu, co je asi druha polovica knihy (to sme len odpisovali s tabule, rychlo rychlo rychlo rychlo, doma si to dopocitate aj to aj toto atd....) takze od dvojnych integralov neviem nic........ Takze zabojovat sa da len na Dif. rovniciach a na teorii

no sak toto som hovoril. ze z prikladov jedine DR a z teorie opisat vsetko co sa da.

19martin88

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #84 on: 31.05.2008, 19:50:37 »
vie niekto co by mohol dat hascak? asi neda to iste co dzurina

AL13N

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #85 on: 31.05.2008, 21:04:18 »
neviete poradit ci pri klescowi sa mam ucit to co ma na nete Dzurina a Busa, alebo len cisto teoriu z prednasok, co odprednasal Klesc...???

timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #86 on: 31.05.2008, 21:06:17 »
neviete poradit ci pri klescowi sa mam ucit to co ma na nete Dzurina a Busa, alebo len cisto teoriu z prednasok, co odprednasal Klesc...???

tak sa podla Dzurnovych a Busovych otazok nauc z Klescovych prednasok :)

AL13N

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #87 on: 31.05.2008, 21:09:12 »
neviete poradit ci pri klescowi sa mam ucit to co ma na nete Dzurina a Busa, alebo len cisto teoriu z prednasok, co odprednasal Klesc...???

tak sa podla Dzurnovych a Busovych otazok nauc z Klescovych prednasok :)

oh man, to som skusal ale je tam wela rozdielow, zacal som cisto z prednasok...vety, definicie atd  bq

timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #88 on: 31.05.2008, 21:36:51 »
neviete poradit ci pri klescowi sa mam ucit to co ma na nete Dzurina a Busa, alebo len cisto teoriu z prednasok, co odprednasal Klesc...???

tak sa podla Dzurnovych a Busovych otazok nauc z Klescovych prednasok :)

oh man, to som skusal ale je tam wela rozdielow, zacal som cisto z prednasok...vety, definicie atd  bq
ser nato clovece. vytlac si nejaky z tahakov ktore su freeware :) a uc sa priklady...asi tak. Pretoze teoriu sa ti evidentne nechce ucit (co sa nikomu necudujem)

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #89 on: 31.05.2008, 22:19:44 »
neviete poradit ci pri klescowi sa mam ucit to co ma na nete Dzurina a Busa, alebo len cisto teoriu z prednasok, co odprednasal Klesc...???

tak sa podla Dzurnovych a Busovych otazok nauc z Klescovych prednasok :)

oh man, to som skusal ale je tam wela rozdielow, zacal som cisto z prednasok...vety, definicie atd  bq
Kazdy prednasajuci ma svoje otazky aj priklady na skusku. Ma par prikladov a stale ich obmiena je to dookola to iste on to uz vie naspamat, ale aby sa sem hrnuli chlapci druhaci, ci tretiaci aby nam napisali, co bolo jak bolo ake priklady boli, tak o tom sa tu neda pisat.
Ja som mal na prednaskach hascaka a mam zosit s prednaskamy, ale dost vela mi tam chyba, pretoze pisal na tabulu pismenka v takej velkosti ako to vydis teraz na monitore (no o trochu vacsie). Mam aj jeho skripta, takze to trocha porovnovam a skor si pisem rucne tahaky perom....

AL13N

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #90 on: 31.05.2008, 22:28:36 »
ja na skusku neberem asi ziaden tahak, mozno je to blbost ale na skuskach som zatial este neopisowal :D tak uwidim...treba mi len 22 bodow tak to nejak uz len zmaknem snad...wed este 3 dni  bk
« Last Edit: 01.06.2008, 00:16:29 by stricky »

timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #91 on: 31.05.2008, 23:58:02 »
to chces povedat ze si sa ZIM ucil /?
« Last Edit: 01.06.2008, 00:16:14 by stricky »

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #92 on: 01.06.2008, 00:17:01 »
chalani nequotujte stale, radsej dajte len pridat novy post (reply), je to prehladnejsie, dakujem za pochopenie

vlajus

  • Guest
Re: MA II
« Reply #93 on: 01.06.2008, 00:18:01 »
vie niekto co by mohol dat hascak? asi neda to iste co dzurina

Mal som s Haščákom cviká a spolužiaci sa ho pýtali, že z čoho bude skúška a povedal, že on ju nerobí, že ju bude robiť Džurina.

AL13N

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #94 on: 01.06.2008, 00:28:49 »
to chces povedat ze si sa ZIM ucil /?

jasne wed to bolo total easy :)

schrapnel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #95 on: 02.06.2008, 00:28:40 »
ten treti tahak je nejaky nekompletny :(
... mimo ineho, poradte dajaky dobry sposob opisovacky, co by sa dal pouzit v AF u dzurinu ? ... ake mate metody opisovania ? Lebo tu teriu sa neni sanca naucit ani za 100 rokov :(

timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #96 on: 02.06.2008, 01:48:49 »
ten treti tahak je nejaky nekompletny :(
... mimo ineho, poradte dajaky dobry sposob opisovacky, co by sa dal pouzit v AF u dzurinu ? ... ake mate metody opisovania ? Lebo tu teriu sa neni sanca naucit ani za 100 rokov :(

neviem ci si myslel moj tahak, ak ano, som pisal, ze tam niesu vsetky otazky. ale ked sa naucis DR tak tie zvysne by si potom mal vediet napisat, aspon daco. no a tie dalsie kt. som neurobil tak tie som skratka neurobil :) videli sa mi blbe...

ja odpisujem tak, ze si dam jednoducho pod papier na ktory pisem takahy no a potom vytahujem..sak inak sa ani neda :)

schrapnel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #97 on: 02.06.2008, 02:41:27 »
no hej, ale aby sme zachovali co najmesi tahak, tak max. 2 otazky na 1 papierik, = cca 25 kuskov, .. a 25 tahacikov pod papier, je aj namna vela ;)

som rozmyslal ze si na 2. stranu povoleneho tahaku vytlacim zoznam otazok od dzurinu - ja som sa ucil podla otazok - ze tak sa mi lepsie orientuje .. ak sa bude pytat .....
No a v 1 vrecku budem mat otazky 1-26  (cca 13 papierikov), v druhom zvysok .. a kuknem ze aha, otazka 15, 20, 3 .. co ja viem kolko a uz si len odpocitam ....

Alebo ma napadlo sa vypytat na zachod a vybrat si presne tie tahaky, ktore obsahuju danu problematiku a potom pocas pisomky, za polhodku ich nenapadne vytiahnut ... :)

timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #98 on: 02.06.2008, 03:29:50 »
no sak presne kvoli tomu aby som nemal vela tahacikov...som napisal len 4 tahaky vecsie, kde su tie podstatne otazky..

indiana

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #99 on: 02.06.2008, 03:32:23 »
Na zachod ... ?

ten tahacik je super ale dalo mohli by ste napisat co je Dv I, Sub Dv I, Ldr, lz/lnz ... niektore viem (green) ale niektore jednoducho neviem od coho su. Dakujem : )