Author Topic: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)  (Read 44876 times)

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #150 on: 29.01.2008, 23:02:08 »
co z toho vsetko bude? --- vektorove diagramy, výkony, rezonancia, obvody s indukčnou vazbou? ..dakujem vam  :-*

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #151 on: 29.01.2008, 23:05:54 »
no tak bolo to podstatne tazsie ako v inych skupinach, boli aj 2 zdroje a ine hluposti, ktore ked som pocul tak som nechapal typu ze vypocitaj priklad na zaklade nejakych informacii na stitku a pod... dudas hodnotil iba postup, takze odpovede ABCD vobec nebolo treba ani vyznacovat... a to systemom zabudnes bodku na fazore alebo nenakreslis schemu a nevyznacis v nej prudy, tak koniec. co bolo premna trochu nepochopitelne kedze sa malo jednat o test a teda zohladnovanie postupu do takychto detailov ma dost prekvapilo... a boli aj priklady kde bola vyslovene nadiktovana metoda akou to treba pocitat...

ach jaj.... uz sa vidim na oprave kua  bu

EDIT: ja len velmi dufam ze lapim tomcikovu na opravovanie....
tak to nie si sam, Tomcikovu by som chcel aj ja a myslim si ze asi kadzy by ju chcel na opravanie, najlepsie by bolo keby mohla opravovat vsetky pisomky ale to trvalo velmi dlho. Dufam ze nechytim Dudasa  :nervous: lebo neskoncim velmi dobre :462:
« Last Edit: 29.01.2008, 23:17:49 by supersayan »
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #152 on: 29.01.2008, 23:38:16 »
takze, ako to bolo dnes:
boli skupiny p2, p7, p8 - behom tyzdna budu
boli aj obvody s 2ma zdrojmi...
na vysledky sme cakali hooodne dlho, namiesto 45 minut - 2 hodiny, niektori aj dlhsie... nieco ako ZIMko

a hodnotenie?
kamos mal 50 bodov u dudasa, dal mu FX, myslim, ze to svedci samo o sebe... velmi vela ludi nespravilo (u dudasa)
u kovaca to bolo viac v pohode, bral aj tipy...
dudas berie len postup, pozor na bodky, na schemu na sipky, na "H:" a "D:"
tahaky sa teoreticky dali pouzivat, napr. nalepene v kalkulacke...

tesim sa na Vas na opravaku ;)
viva dudy!
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #153 on: 29.01.2008, 23:51:12 »
co z toho vsetko bude? --- vektorove diagramy, výkony, rezonancia, obvody s indukčnou vazbou? ..dakujem vam  :-*
no? ..bude aj komplet vsetko co je hore? ..tie diagramy sa mi nezdaju zeby mali byt ale nesom isty, tak povedzte pls  :angel:

luigi39

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #154 on: 30.01.2008, 00:16:01 »
tak to je fakt hroza ci vole .. ktora paralelka vlastne dneska mala? dufam ze Acko nebudu tak dusit kedze pre nas Ele nie je az taka dolezita  bu

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #155 on: 30.01.2008, 00:26:38 »
tak to je fakt hroza ci vole .. ktora paralelka vlastne dneska mala? dufam ze Acko nebudu tak dusit kedze pre nas Ele nie je az taka dolezita  bu

hehe  :D ;D tomu never

Stevo4

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #156 on: 30.01.2008, 00:33:52 »
Kto ma tie testy nech mi ich posle pls.  :thumbsup:

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #157 on: 30.01.2008, 00:36:25 »
no kto ma odfotene tie testy tak by sa mohol ozvat, neurazil by som sa  :metal:
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #158 on: 30.01.2008, 01:11:10 »
co z toho vsetko bude? --- vektorove diagramy, výkony, rezonancia, obvody s indukčnou vazbou? ..dakujem vam  :-*
no? ..bude aj komplet vsetko co je hore? ..tie diagramy sa mi nezdaju zeby mali byt ale nesom isty, tak povedzte pls  :angel:

ta neviem ako by to tam zakomponovali do tej pisomky, kedze u dudasa sa hodnoti postup a to by bola zbytocna skrtanica a zbytocne body dole, kedze by sme ajtak museli na konci oznacit spravnu odpoved takze imho nie...
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


Jerryh

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #159 on: 30.01.2008, 01:22:00 »
no dneska dudasovi islo, ako som pocul tak priblizne 10% ludi urobilo co on opravoval
vpohode opravuje aj Kovac, prepacil vsetko (D:, H:, schemy ak neboli,...), ja som to vytiahol na C a to som sa ucil jeden den

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #160 on: 30.01.2008, 01:24:35 »
no dneska dudasovi islo, ako som pocul tak priblizne 10% ludi urobilo co on opravoval
vpohode opravuje aj Kovac, prepacil vsetko (D:, H:, schemy ak neboli,...), ja som to vytiahol na C a to som sa ucil jeden den

co je to D: a H: ?? dik

Jerryh

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #161 on: 30.01.2008, 01:36:53 »
no dneska dudasovi islo, ako som pocul tak priblizne 10% ludi urobilo co on opravoval
vpohode opravuje aj Kovac, prepacil vsetko (D:, H:, schemy ak neboli,...), ja som to vytiahol na C a to som sa ucil jeden den

co je to D: a H: ?? dik
Dane:, Hladane veliciny:

Cifronix

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #162 on: 30.01.2008, 01:42:16 »
Jak vypocitate 3.1.4 v subore 3.pdf? A vseobecne jak sa rataju kondenzatory zapojene paralene? sčitavaju abo nasobia? Bo si nemožem spomenuť.

eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #163 on: 30.01.2008, 01:49:45 »
no dneska dudasovi islo, ako som pocul tak priblizne 10% ludi urobilo co on opravoval
vpohode opravuje aj Kovac, prepacil vsetko (D:, H:, schemy ak neboli,...), ja som to vytiahol na C a to som sa ucil jeden den

co je to D: a H: ?? dik
Dane:, Hladane veliciny:

take pikacuoviny asi len dudakkt pouzival, zlata teta tomcikova to nepouzila ani raz a ked mi za to pan vseveduci stiahne body tak verte ze mu poviem par peknych slov o tych jeho konvenciopikacuovinokktovinach, jednak za mna a potom aj za braska ktoremu ukoncil snazenie na skole paru rokov do zadu

P.S.- nervozita uz na mna dolahla, idem si dat radsej sprchu lebo zajtra asi pojdem s nozikom za opaskom kua
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #164 on: 30.01.2008, 02:14:31 »
davaj si radsej bacha na reci lebo skoncis jak brat, ty si len student, oni su docenti, STBaci a ktovie este co, cize si mozes len piskat :)

eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #165 on: 30.01.2008, 02:19:38 »
davaj si radsej bacha na reci lebo skoncis jak brat, ty si len student, oni su docenti, STBaci a ktovie este co, cize si mozes len piskat :)

nadavat mu nebudem, len mu to "pekne" poviem, ze ako mam dozerat na nieco na co ma nikdy nikto neupozornoval  ???

nech si opravuje svojich studentov ktori na to davaju pozor a do nasich pisomiek nech radsej nepozera

 :03:
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #166 on: 30.01.2008, 02:21:41 »
to je dudas, jemu nic nevysvetlis, jedine mozes drzat hubu, on je stary STBak, este mojho oca ucil, totalne jebnuty pripad na psychiatriu je on, ale ma moc cize ti neostava nic ine len drzat hubu  :j_lipsrsealed:

eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #167 on: 30.01.2008, 02:30:10 »
to je dudas, jemu nic nevysvetlis, jedine mozes drzat hubu, on je stary STBak, este mojho oca ucil, totalne jebnuty pripad na psychiatriu je on, ale ma moc cize ti neostava nic ine len drzat hubu  :j_lipsrsealed:

moc? to nie je moc, to je skor bezradnost... zena ho doma neuspokojuje tak masturbuje nad tym ako nam pise FX do ISka. Urcite existuje nejaka moznost ako opravu pisomky prediskutovat aj s inym prednasajucim, on si len mysli ze nikto sa neozve tak si to moze robit pokojne dalej.... jasne  :hammer:
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #168 on: 30.01.2008, 02:32:21 »
sak sa ozvi a potom napis ako si dopadol, som veeeeeeelmi zvedavy :)

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #169 on: 30.01.2008, 02:33:25 »
to je dudas, jemu nic nevysvetlis, jedine mozes drzat hubu, on je stary STBak, este mojho oca ucil, totalne jebnuty pripad na psychiatriu je on, ale ma moc cize ti neostava nic ine len drzat hubu  :j_lipsrsealed:

moc? to nie je moc, to je skor bezradnost... zena ho doma neuspokojuje tak masturbuje nad tym ako nam pise FX do ISka. Urcite existuje nejaka moznost ako opravu pisomky prediskutovat aj s inym prednasajucim, on si len mysli ze nikto sa neozve tak si to moze robit pokojne dalej.... jasne  :hammer:
ked sa ti nepaci ako mas pisomku opravenu skludom sa mozes stazovat...nikto ti nebrani...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #170 on: 30.01.2008, 03:02:08 »
ta ista zostava... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #171 on: 30.01.2008, 03:57:52 »
ti, co ste dnes pisali, koho ste mali na prednaskach cez semester? ???

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #172 on: 30.01.2008, 04:04:44 »
ktory predmet? :P

o com je tento topic asi tak?? ELE I :)

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #173 on: 30.01.2008, 04:14:33 »
ludkovia prosim vas ako dlho trva skuska? bv
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Jerryh

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: elektro 1. + opravne zapoctovky (nezakladat dalsi TOPIC!!)
« Reply #174 on: 30.01.2008, 04:34:50 »
120minut svetoveho casu
alebo dve obcianske hodiny  :police: