Author Topic: SSaI skuska  (Read 14617 times)

hustler

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #25 on: 21.01.2007, 00:14:00 »
dalo sa opisovat??myslim ze ako ste sedeli ci sa dalo opisat od toho co sedel vedla.boli aj skupiny?

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #26 on: 21.01.2007, 02:53:15 »
Kazdemu vygeneroval pocitac jedinecny test, cize odpisovanie odpada.

hustler

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #27 on: 21.01.2007, 05:25:47 »
hej to bolo taq aj na zapoctvoke :D:D...ale testy boli tie iste len otazky poprehadzovane :D

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: SSaI skuska
« Reply #28 on: 21.01.2007, 10:18:10 »
B ... opisat sa da... kamos mal par otazok zhodnych takze tak  :hug:
:trestac:

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #29 on: 21.01.2007, 18:00:34 »
hej to bolo taq aj na zapoctvoke :D:D...ale testy boli tie iste len otazky poprehadzovane :D
No akurat, ze tych otazok, z ktorych sa ti nahodne vyberali bolo kus viac, ako na zapoctovke. Co som sa po skuske rozpraval s kamosmi, tak sme sa nezhodli ani na jednej otazke. ;D

hustler

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #30 on: 21.01.2007, 19:33:50 »
no jo ale taq dufam ze niektore sa budu opakovat :)...ale taq budem sa aj ucit :P

stricky

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #31 on: 21.01.2007, 21:11:02 »
 :dancing: co ja pamatam, ta to bolo v poho..... na druhykrat a Ecko... ale dalo sa :462:

hustler

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #32 on: 22.01.2007, 14:38:07 »
no ja dufam ze na 1. krat spravim....aj ked na E ;)

stricky

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #33 on: 24.01.2007, 15:45:39 »
ale aj tak to potri medzi tie lahsie predmety........ potom uz len PPI, a It..... takze asi tak

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: SSaI skuska
« Reply #34 on: 24.01.2007, 17:13:51 »
ono sa to da v podstate v pohode... hlavne si pozri OSI a TCP/IP modely... a secko kolo toho... protokoly a ine smejdy  :hammer:
:trestac:

hustler

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #35 on: 24.01.2007, 22:12:35 »
jj osi som pocul ze bolo o tom dost...

sadamisin

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #36 on: 26.01.2007, 16:06:00 »
a nejake konkretne otazocky si nepamätate chalani??? kua aspon priblizne co by som si mal pozriet. cize OSI  TCP/IP si mam urcite pozriet a dalej co tam bolo ?????

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #37 on: 27.01.2007, 02:47:12 »
ale no ved nestresujte tu okolo ssai.. pride f1, f2, soj, zi a len potom pocitite stresy  :hammer:  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

les paul

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 172
  • We can win as a team or die as the individuals...
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #38 on: 27.01.2007, 06:01:00 »
no panko tak co si ja pamatam...kukni si str 100 skripta na frekvencny casovy multiplex a voobec to pridelovanie (som mal otazku kt. pridelovanie je ak sa delia frekv. pasma)...potom z prikazov z IRC som mal 3 otazky co ma nepotesil bar bbo to dajak nepouzivam....z fyzickej vrstvy som mal taku otazku kt. som sice pochopil ale odpovede boli take ze toho bolo popisane viac ako v skrptach ...ale som sa aspon daco nove dozvedel.... ;) potom samozrejme prevody do inych sustav ale ja som mal len desiatkovu a dvojkovu takze v pohode...potom take ze zakoduj -88 do priameho kodu na co najmenej bitov....tiez este jeden prevod do BCD kodu som mal...z unixu lahke prikazy najma na passwd sa pytali a potom este take pohoda veci ako "pwd" ale som pocul ze aj dajake chytaky dost boli..... takze vela stastia a este na zaver jedna rada si kukni potom odpovede uz ked to odoslel lebo mne neuznal toten moodle spravnu odpoved cize potom mi este pritratali s5 nejake body...
som rad ze uz som po   :guitar:
Prosíme študentov, aby neodhadzovali špaky do pisoárov. Ťažko sa dofajčujú...

hustler

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #39 on: 27.01.2007, 19:15:07 »
no dufam ze to nejaq spravim :)...

El Presidente

  • Newbie
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #40 on: 28.01.2007, 21:53:59 »
no panko tak co si ja pamatam...kukni si str 100 skripta na frekvencny casovy multiplex a voobec to pridelovanie (som mal otazku kt. pridelovanie je ak sa delia frekv. pasma)...potom z prikazov z IRC som mal 3 otazky co ma nepotesil bar bbo to dajak nepouzivam....z fyzickej vrstvy som mal taku otazku kt. som sice pochopil ale odpovede boli take ze toho bolo popisane viac ako v skrptach ...ale som sa aspon daco nove dozvedel.... ;) potom samozrejme prevody do inych sustav ale ja som mal len desiatkovu a dvojkovu takze v pohode...potom take ze zakoduj -88 do priameho kodu na co najmenej bitov....tiez este jeden prevod do BCD kodu som mal...z unixu lahke prikazy najma na passwd sa pytali a potom este take pohoda veci ako "pwd" ale som pocul ze aj dajake chytaky dost boli..... takze vela stastia a este na zaver jedna rada si kukni potom odpovede uz ked to odoslel lebo mne neuznal toten moodle spravnu odpoved cize potom mi este pritratali s5 nejake body...
som rad ze uz som po   :guitar:
...a mal si aj prikazy z UNIX-u??? bo ja som z tych prikazov kkt  :j_undecided:
Let's do some Van Damage!

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: SSaI skuska
« Reply #41 on: 28.01.2007, 22:30:18 »
par prikazov bolo... ale ja som mal napr otazku ze ake typy prikazov sa pouzivaju v UNIXE... odpoved bola ze selektivne a este cosi (to som videl prvy krat v zivote nieco take). No a potom take zakaldne ako passwd, pwd a prikazy na FTP. A este ja som mal chytak jeden a to ze bol napisany prikaz "cd.." a moznosti co robi a odpoved mala byt ze nic.... a to preto lebo tam nieje medzera medzi bodkami a cd (kkti su to... samozrejme ze som si to nevsimol)  :ohmigod:
:trestac:

El Presidente

  • Newbie
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #42 on: 29.01.2007, 00:45:07 »
tak to tu ku*vy ked take "chytaky" davaju :/ ja isto vyfasujem chytak a si tyz nevsimnem :/ ja mam stastie na take :D ...a inak, ako ti dopadla skuska?
Let's do some Van Damage!

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: SSaI skuska
« Reply #43 on: 29.01.2007, 01:07:06 »
tak to tu ku*vy ked take "chytaky" davaju :/ ja isto vyfasujem chytak a si tyz nevsimnem :/ ja mam stastie na take :D ...a inak, ako ti dopadla skuska?

61+25=86/B
:trestac:

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #44 on: 29.01.2007, 03:14:44 »
...a mal si aj prikazy z UNIX-u??? bo ja som z tych prikazov kkt  :j_undecided:

tie sa zide naucit.. co sa v mladosti naucis o rok neskor akoby si nasiel  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

hustler

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #45 on: 29.01.2007, 15:59:27 »
el presidente: neklam ze ty dostanes xytak :D....ja uz vidim ze spravim tahak a presne budem mat to na skuske co na tahaku nebudem mat :D....ale ako povedal jeden velky muz LENIN UCIT SA UCIT SA UCIT SA :D :D :D

davhan

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 612
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #46 on: 29.01.2007, 22:19:46 »
......resp. napisal.... ked si rozpisoval pero

El Presidente

  • Newbie
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #47 on: 29.01.2007, 22:47:26 »
tak to tu ku*vy ked take "chytaky" davaju :/ ja isto vyfasujem chytak a si tyz nevsimnem :/ ja mam stastie na take :D ...a inak, ako ti dopadla skuska?

61+25=86/B
aj mne by bodlo B-cko :P
Let's do some Van Damage!

El Presidente

  • Newbie
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #48 on: 29.01.2007, 22:49:12 »
el presidente: neklam ze ty dostanes xytak :D....ja uz vidim ze spravim tahak a presne budem mat to na skuske co na tahaku nebudem mat :D....ale ako povedal jeden velky muz LENIN UCIT SA UCIT SA UCIT SA :D :D :D
tha ja tahak nerobim, lebo ty budes mat a mi budes radit :P :D
Let's do some Van Damage!

elektrikar

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
  • no more ...
    • View Profile
Re: SSaI skuska
« Reply #49 on: 29.01.2007, 23:06:27 »
Tak som si spomenul na par otazok  :dancing: (pomahali aj kamosi ;) )

SiSD a tam boli pri tom moznosti dajake ... ale to mal kamos takze neviem ake ...

DL (html) ... aky je to zoznam ... cislovany necislovany, hlavickovy, alebo taky prikaz neexistuje

post (prikaz html ) ale neviem co robi :)

na ktorej vrstve TCP/IP je gateway ( si pozri vsetky tie zariadenia lebo niektori mali aj na ktorej vrstve je switch

atd ... )

poriadne si pozri co robi ktory prtokol TCP,SMTP,...

Ktore sluzby patria medzi zakladne sluzby internetu : bolo tam DNS,e-mail,google alebo vsetky odpovede su spravne (google tam nepatri ;) )

cim boli char. pCs 2. generacie : moznosti - tranzistor, integrovany obvod, elektronka, mikroprocesor

z unixu - co robi prikaz cd katalog

akym prikazom premenujes subor sub1 na subor sub2 trebalo dopisat : mv sub1 sub2

ake prikazy pozna IRC


ktora vrstva nepatri do OSI

ake vlastnosti maju agentove systemy

cca 3 prevody ( BCD kod , do PK, dvojkova => desiatkova )

ktory protokol komunikuje spojovo (alebo ako to je ) a spolahlivo : TCP

potom tam bol prikaz TD : to je neviem aky zoznam ...

dost vela otazok sa tocilo okolo ISO OSI modelu a TCP/IP ... ze ktore vrstvy tam patria, nepatria, ktore patria
medzi sietovo zavisle, ktore medzi sietovo nezavisle

v ktorej generacii sa prvykrat vyskytli domace PC : v 4.

co nedokaze OS : a bolo tam nieco ako - samostatne riadit velky podnik a podobne nezmysly ...

pozrite si delenie OS podla poctu uloh a ostatne delenia co tam su : jednoulohove a viaculohove ...

architektúry počítačov rozlišujú v závislosti od súčasne spracúvaných údajových a inštrukčných prúdov prenášaných medzi procesorom a pamäťou pri vykonávaní výpočtového procesu  a aka je to klasifikacia ... boli tam rozne mena spravne : Flynnova

ake druhy prikazov mozu byt v UNIXE - odpoved : jednoduche , zlozene a sekvencia

najznamejsi mailovy program v UNIXE : pine

tusim ze este nieco co je zakladny komunikacny bod ... IP adresa protokol a port ... ( ale niesom si isty )

na ktorej vrstve je TCP na ktorej UDP


kto si raz precital skripta nemal byt mat problem ;)
dufam ze vam to pomoze ... ak si este na nieco spomeniem dopisem to ...