Author Topic: skuska elektro  (Read 19048 times)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #25 on: 19.01.2007, 22:28:49 »
no jo:), casom z kazdej temy sa stane OT, raz sa to mozno cele precisti
brix will be shat

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #26 on: 19.01.2007, 22:38:33 »
setci tu hovoria o skuske a ja nemam ani zapich  :hammer: hh a ze vraj nemozem kvoli tomu ani robit ET2 teraz v letnom semestri...nevie o tom  niekto nieco? to ani zapich si z nej nemozem urobit??  :462:

pri ele sa to da pokial viem, len na fyzike su mudry a vymyslaju

a ele 1 pokial poznas tomcikovu mozes aj 15 krat robit  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Eghinka

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 174
  • kac! :P
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #27 on: 19.01.2007, 23:45:47 »
pUf...ale ja som sa neprihlasila na dozivotne studium..!!!  :huh2: a ktoze je ta mila zienka??
mna teraz ucil kovac...az mi bolo luto ze takemu super profakovi taku hanbu robim ze ne a ne pochopit co to odomna v tych obvodoch chce  :nervous:

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #28 on: 19.01.2007, 23:47:22 »
15x za semester myslel podla mna :)
brix will be shat

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #29 on: 20.01.2007, 00:11:36 »
no ona ma daco s ELE1 a aj IS studentom (sa mi vidi) takze ked ju poznas mozes robit viac ako 3 krat skusku za semster :) poznas v tom zmysle ne ze ahoj ako sa mas mami ale ze mala s tebou cvika.. a ona aj dobre vysvetluje. :) 1 som mal s kollarom a dostal som FX a s nou som mal 2 a siel som na predtermin B :)
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

superb

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #30 on: 20.01.2007, 17:58:43 »
ja som mal s Tomcikovou. zlata zena len ja som vymlety a tak to aj vyzera.  v pondelok opravny zapich a ja kkt viem. fok

stricky

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #31 on: 21.01.2007, 21:17:46 »
na skusku sa dali zohnat sablonky.... neznam ci aj tento rok to bude nejako tak frcat..... rano sme opisali sablonky a poobede sme ich pouzili...

superb

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #32 on: 22.01.2007, 04:28:37 »
a kdeze zozeniem sablonky?

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #33 on: 23.01.2007, 17:07:07 »
Tha ked opravuju profaci, tha si sadnes nenapadne za neho a opisujes mu cez plece jak dabel.. ;) Len potom je problem prist na to, ktory test mas.. :D :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

sandym

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #34 on: 23.01.2007, 17:45:17 »
superb:
nespoliehaj sa na sablonky podla toho ako sa v naznakoch vyjadrila spaldonova je velmi pravdepodobne ze je viac druhov testov a este k tomu moze hodit minulorocne.

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #35 on: 24.01.2007, 09:21:36 »
inak sandym ma pravdu... na sablonky by som sa nespoliehal, bo ak ich aj budes mat, tha este nemusis trafit... A ked opises zlu, tha skusku istotne nemas, bo malo odpovedi sedi... ;) Ja som tiez tak opisal a letel som jak naozaj, bo prva polka dobre a druha zle... ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #36 on: 24.01.2007, 15:48:22 »
inak sandym ma pravdu... na sablonky by som sa nespoliehal, bo ak ich aj budes mat, tha este nemusis trafit... A ked opises zlu, tha skusku istotne nemas, bo malo odpovedi sedi... ;) Ja som tiez tak opisal a letel som jak naozaj, bo prva polka dobre a druha zle... ;)


ja som na prvy termin mal sablonku,.... celu som si ju tam orafal.....vypocital jeden priklad... samoz. ze zle a celu sablonku som s tade vyjebal a natipoval.... a sablonka bola dobra..... na druhy termin som mal dobre iba polovicu sablonky lebo uz kombinovali ale aj z prvej som 3-4 dobre tipol..... takze v poho.... uvidim este ele 2 v lete....

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #37 on: 27.01.2007, 02:55:40 »
Kolko casu to budeme mat na riesenie? A kolko je spolu prikladov? Ste pisali, ze nadvazuju na seba. Co to znamena? Napr. ze v prvom treba vypocitat prud, a potom tuto hodnotu prudu treba pouzit v druhom, kde treba napr. vypocitat vykon?

sandym

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #38 on: 27.01.2007, 04:21:12 »
ppt: mas cas 90min
ano nadvezuju tak ako si povedal ( vykon, hodnotu voltmetra a ampermetra, napetie na konkretnom prvku atd. )

Pri harmonickych zdrojoch takto boli zviazane 3 otazky z toho dve otazky boli maliny  ak mas prvu spravne :j_wink:
« Last Edit: 27.01.2007, 04:26:47 by sandym »

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #39 on: 27.01.2007, 17:29:15 »
No pretoze na ftpcku su testy vraj podobneho typu, akurat tam nenadvazuju otazky. OK, dik ;D

A dali sa aspon niektore priklady vypocitat? Dofam ze neboli vsetky take debilny, jaksu v zbierke :(

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #40 on: 27.01.2007, 21:27:02 »
najhorsie na tych testoch je to, ze oni vedia kde sa pomylis a daju tam ten vysledok ktory Ti vyjde, ak pouzijes zly vzorec.. Ty si euforii , ze to mas spravne a prdik... Dosadis dalej, vsetko vychadza pekne a na koniec mas 15b... :whacko: Zakerne to je... :hammer:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

les paul

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 172
  • We can win as a team or die as the individuals...
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #41 on: 27.01.2007, 23:12:19 »
s tym suhlasim ja som mal priklad kde som mal vyratat vykon prudoveho zdroja a som si nebol isty jak to ma byt tak som skusil 3 metody rozne (najpr som dal do vzorca prud z vetvy a napatie na odpore vo vetve, potom cez 2.KZ som vyratal napatie na celej vetve a tom som dal do vzorca a este daco ma napadlo..  ) a kazdy vysledok bol v moznostiach.... to su hovada neviem ci su tie testy robene podla nejakej etikety pre robenie ferovych testov.....  >:(
Prosíme študentov, aby neodhadzovali špaky do pisoárov. Ťažko sa dofajčujú...

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #42 on: 28.01.2007, 02:00:44 »
jj, to som si vsimol aj v tych testoch, co su na ftp. :j_cry:

sandym

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #43 on: 28.01.2007, 02:08:28 »
vsak taka haluska normalny priemerny lin. obv. vypocitat prud vo vetve ( najdite v zbierke priklad kde nie je prud v niektorej vetve ) samozrejme mi vysla nula 20min som to kontroloval nez som napisal odpoved. Hroza ako dokazu zmagorit studentov  pre svoje vlastne potesenie :whacko:
« Last Edit: 28.01.2007, 02:11:43 by sandym »

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #44 on: 28.01.2007, 02:24:51 »
 :j_shocked: A bolo to spravne?  :j_huh:

Zeby som vedel, ked aj mne vyjde nula, ze mam byt kludny ;D  :trestac:

sandym

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #45 on: 28.01.2007, 04:41:36 »
bolo to spravne ani zastruhany vlas by mi do riti nevosiel ked prislo na bodovanie,  kvoli ele budem zit o pol roka kratsie  :03:
« Last Edit: 28.01.2007, 04:47:06 by sandym »

workers06

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #46 on: 28.01.2007, 16:05:51 »
pocujte nemohol by mi niekto poslat  na mail (workers06@azet.sk) sablonu alebo tie testy co su na FTP mne nejde otvorit.,..diki

hustler

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #47 on: 28.01.2007, 16:50:59 »
tak stresujete z ele?ved to je zatial najlahsia skuska ktoru som mal....no a jedina ktoru som spravil :(

richie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #48 on: 28.01.2007, 22:47:40 »
heh no hej vies...pre teba je lahka elektrotechnika a pre ostatnych napriklad algebra :) akoze ja to teraz pocitam....roznymi sposobmi a stale daco ine vyjde...ja to fakt nechapem...

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: skuska elektro
« Reply #49 on: 29.01.2007, 00:17:53 »
to sa mi stalo aj na skuske... :D vzdy mi inak vyslo a vzdy to bola moznost v odpovediach... no neporazilo by ta? :D ale nakoniec som zo skusky stratil bod... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"