Author Topic: ppi skuska  (Read 60314 times)

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #250 on: 12.06.2007, 23:17:04 »
neviem naozaj ci to islo o dnes alebo kedy, to beriem spat,  ale to ze ste povedali ze su to studeni a ze pockaju, ze co im ostava, poculi dalsi 2 ludia:) a teraz ste to upresnili ale vyznam je ten isty:) za tym si stojim........... a chapem aj niekoho kto dokaze byt vulgarny, ked uz raz bol vyrazeny nie zo skusky ale po skuske, a to z toho dovodu ze prisiel neskoro, a dnes ked sme tam cakali v tom dusne mozno 30 minut aby sme nahodou zase poniektori nevyleteli bolo naozaj neprimerane. nepaci sa mi taky pristup, pravidla maju byt rovnake pre vsetkych ked my meskame mame spolu, ale ked meska pan dekan, tak je to O.K, mozno stacilo aj obycajne: pardon, ze meskam ale prislo mi do toho toto a tamto...


edit:  btw: preco si dekan vybrat termin ked nemoze byt v KE?

hej hej bol som v p24 kedy je forumovica???

Inac pre pana dekana a perhaca:

Toto co vy sta tam dneska s nami stvarali ta toto uz je cisty pristup. Ten co z*ebal polovicu ludi bo prisli neskor, Pan MEGA VOKOKOKO*  si dosiel o 15 min neskor, nechali ste nas nas tam na chodbe sa dusit jak telata! Ta ked to je dekan ta sa tak ma spravat do rici, sak ma byt vzor ta co to malo byt? By som chcel dajaky nazor abo vysvetlenie!

Teraz ste pekne ukazali vsetkym, aky ste primitiv. Drzy, vulgarny a s uvazovanim na urovni materskej skolky. Myslite si, ze ste majster sveta. Ved dobre ... kludne si to myslite dalej ...  :emot-LMAO:
« Last Edit: 12.06.2007, 23:19:34 by puq »

raemonn

  • Newbie
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
    • Website
Re: ppi skuska
« Reply #251 on: 12.06.2007, 23:41:10 »
... to ze ste povedali ze su to studeni a ze pockaju ...

Menite svoju vypoved ako potrebujete. "Su to studenti" a "su to LEN studenti" je rozdiel. Tym prvym som studentov neurazil!

Terminy skusok sa vypisuju davno pred samotnymi skuskami. Takze ani dekan nemohol vediet, ake dolezite stretnutie ho caka o mesiac - dva. To Vas nieco take fakt nenapadlo?  :whacko:

Myslim, ze nema zmysel vraciat sa k minulej skuske. Na co.

No a dnesne cakanie ... Fakt uvazujete, ako keby ste mate klapky na ociach. "Nic nevidim, nic nepocujem, idem si proti muru." Videli ste do dekanovho diaru? Kolko povinnosti ma? Vy ste mali len dve. Teda to ani povinnosti neboli, len dobrovolnosti. Prist na skusku a pockat na zapis.

To by asi nebolo ono, keby ste noze do chrbta nehadzali, ved ste tu anonymne ...  :ohmigod:

A ze "pravidla maju byt rovnake". Bol daky student zvyhodneny?? Prisiel skor? Odisliel skor? NIE! Takze kam tymto mierite?? Uplne nikam.

Vazne sa zamyslite, co od zivota ocakavate, lebo Vase vystupovanie ma daleko od toho, aby bolo na urovni vysokoskolaka... Skor ...  :smokin:



 

« Last Edit: 12.06.2007, 23:48:01 by raemonn »

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #252 on: 12.06.2007, 23:44:15 »
zase sa tu zacina pekna debata ako tak pozeram  :whacko:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #253 on: 12.06.2007, 23:54:08 »
to LEN naozaj neviem, nenosim so sebou dikrafon, a jak terminy sa vypisuju skor??? ved kebyze sa dalo aspon prihlasit na IS na tu skusku, a pritom tu ide o dohodu medzi doslova par ludmi, lebo neverim ze vela ludi ma FX, a ked to je dekan tak si moze zmenit aj termin opravnej, len toto, predsa je ekonomickejsie zmenit termin skusky ako letiet lietadlom...

a ano asi sme mali klapky na ociach, skor to poviem  ze sme mali neokysliceny mozog, vam sa hovori ked ste si sedeli v chladku v prevetranej miestnosti, a az po pol hodine prisiel ten genialny napad, poslat nas von ze nas budete volat, a nehovorte ze sme na to mohli prist aj sami, ved predsa ked som 25 v poradi, nepojdem von aby som bol 150ty

a nehovorim ze dekan ma toho malo, ale naozaj stacilo aj malo, pardon ze meskam....ked je taky pedant na cas, nech z oboch stran

a s tym ci bol nejaky student znevyhodneny tak ano, lebo musel opakovat skusku ktoru mal ale o tom sa tu viedla uz debata

a moje spravanie je v poriadku, ja som stale rovnaky, nemenim sa ked pride dekan co sa o vas povedat ne, moj osobny nazor!

a k minulej skuske len tolko...dekan ani nedal sancu tym ktori naozaj s objektivnych(lajdakov neobhajujem) dovodov nemohli sa dostavit presne na vyhodnotenie. to nieje ferove, co ak niekto bol na 13:00 objednany na tomograf??? mal to zenit kvoli skuske???

... to ze ste povedali ze su to studeni a ze pockaju ...

Menite svoju vypoved ako potrebujete. "Su to studenti" a "su to LEN studenti" je rozdiel. Tym prvym som studentov neurazil!

Terminy skusok sa vypisuju davno pred samotnymi skuskami. Takze ani dekan nemohol vediet, ake dolezite stretnutie ho caka o mesiac - dva. To Vas nieco take fakt nenapadlo?  :whacko:

Myslim, ze nema zmysel vraciat sa k minulej skuske. Na co.

No a dnesne cakanie ... Fakt uvazujete, ako keby ste mate klapky na ociach. "Nic nevidim, nic nepocujem, idem si proti muru." Videli ste do dekanovho diaru? Kolko povinnosti ma? Vy ste mali len dve. Teda to ani povinnosti neboli, len dobrovolnosti. Prist na skusku a pockat na zapis.

To by asi nebolo ono, keby ste noze do chrbta nehadzali, ved ste tu anonymne ...  :ohmigod:

A ze "pravidla maju byt rovnake". Bol daky student zvyhodneny?? Prisiel skor? Odisliel skor? NIE! Takze kam tymto mierite?? Uplne nikam.

Vazne sa zamyslite, co od zivota ocakavate, lebo vase spravanie a vystupovanie ma daleko od toho, aby bolo na urovni vysokoskolaka... Skor ... :smokin:



 



Gaspacho

  • Guest
Re: ppi skuska
« Reply #254 on: 13.06.2007, 00:00:09 »
Neviem co je vacsi prejav primitivizmu ci to nadavat ked je clovek nasrany (doslovne) alebo mat studentov ako vyucujuci v pazi. Priznajte si, ze dneska ste to organizacne nezvladli!!! Stali sme tam v tom dusne niekolko hodin, ked sa to dalo vyriesit aj v inej miestnosti - ZP AF alebo nieco ine...
A to ze je dakto dekan este neznamena ze moze vyrazit ludi ked meskaju a potom on si meskat sam a usmievat sa ze je vsetko v pohode!!
PS: tie moje "vulgarne" prispevky neboli kompletne a mohli ste si vsimnut ze na istych miestach su hviezdicky...to ze ste si tam dosadili prave to co vam pasovalo poukazuje na Vas a nie na mna.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #255 on: 13.06.2007, 00:18:31 »
koniec debaty asi:) lebo obhajca tu nieje, ale len zalobcovia :D ale zaver je vzdy len jeden a plati na celom svete a to: KAZDY MA SVOJU PRAVDU tak relaaaaax  :smokin: zacali sa prazdniny

Sooloni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 328
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #256 on: 13.06.2007, 00:48:44 »
relax...  :ropebanana:  :ropebanana:  :ropebanana: (a v piatok..  :alc:  :beer1:  :thumbs-up:)

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #257 on: 13.06.2007, 00:52:23 »
jj v piatok sa bude sportovat :D najprv slovenska hadzana, potom sutaz kto menej spadne za hodinu a nakoniec kto dalej dosabli  :emot-LMAO: :drink:

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #258 on: 13.06.2007, 01:39:14 »
len taka poznamocka
co tak pozbierat indexy, nech ich vsetky pan dekan zoberie do kancelarie a nech vypise
a potom si po nich pojdete za pani sekretarkou ??? (u nas to chodi tak, to bol len moj navrh)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #259 on: 13.06.2007, 02:18:56 »
nam to nehovor, ale panovi genialnemu dekanovi...

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #260 on: 13.06.2007, 04:47:05 »
len taka poznamocka
co tak pozbierat indexy, nech ich vsetky pan dekan zoberie do kancelarie a nech vypise
a potom si po nich pojdete za pani sekretarkou ??? (u nas to chodi tak, to bol len moj navrh)
k tomu ti nighthunter poviem len jednu poznamku... zober si ty cez 200indexov a skus pri kazdom hladat v zozname co mu tam napisat a tak postupne, kolko chyb pri tom narobis a ako rychlo to pojde ;)

EDIT: k ostatku sa nebudem vyjadrovat, lebo co tu budem blbe nazory ludi rozoberat :lol9:
« Last Edit: 13.06.2007, 04:49:06 by DeeL »

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #261 on: 13.06.2007, 05:04:06 »
dufam, ze si nemyslel aj mna.. s tymi blbymi nazormi.. :emot-LMAO:
no tak to uz zalezi od toho ako si ty myslis o svojom prispevku :emot-LMAO: .... ale skratka sa mi nechce tu vazne teraz nic komentovat aj ked ma napadaju veci ale nechajme to tak... skratka z kazdej strany treba povolit ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #262 on: 13.06.2007, 05:18:38 »
len taka poznamocka
co tak pozbierat indexy, nech ich vsetky pan dekan zoberie do kancelarie a nech vypise
a potom si po nich pojdete za pani sekretarkou ??? (u nas to chodi tak, to bol len moj navrh)
k tomu ti nighthunter poviem len jednu poznamku... zober si ty cez 200indexov a skus pri kazdom hladat v zozname co mu tam napisat a tak postupne, kolko chyb pri tom narobis a ako rychlo to pojde ;)

EDIT: k ostatku sa nebudem vyjadrovat, lebo co tu budem blbe nazory ludi rozoberat :lol9:
tiez pravda
nas chodi na skusky maximum 50 na to som zabudol
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #263 on: 13.06.2007, 05:22:25 »
aspon mozete lahsie opisovat
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #264 on: 13.06.2007, 05:48:06 »
no niesi presne v obraze, "pan" dekan tam prisiel na to aby kazdemu dal len autogram a to doslova, znamku aj pocet bodov nam napisali uz doktoranti:) cize tak

EDIT: jak hovoril forrest gump, pre hlupaka kazdy hlupy:P tak ja to trosku prisposobim:D pre blbeho kazdy nazor blby :)

len taka poznamocka
co tak pozbierat indexy, nech ich vsetky pan dekan zoberie do kancelarie a nech vypise
a potom si po nich pojdete za pani sekretarkou ??? (u nas to chodi tak, to bol len moj navrh)
k tomu ti nighthunter poviem len jednu poznamku... zober si ty cez 200indexov a skus pri kazdom hladat v zozname co mu tam napisat a tak postupne, kolko chyb pri tom narobis a ako rychlo to pojde ;)

EDIT: k ostatku sa nebudem vyjadrovat, lebo co tu budem blbe nazory ludi rozoberat :lol9:
« Last Edit: 13.06.2007, 05:54:25 by puq »

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #265 on: 13.06.2007, 05:54:25 »
no niesi presne v obraze, "pan" dekan tam prisiel na to aby kazdemu dal len autogram a to doslova, znamku aj pocet bodov nam napisali uz doktoranti:) cize tak
si dobre precitaj k comu som reagoval a az potom reaguj !!!!!! ... presne viem ako to tam chodi, to co som pisal bola odpoved nighthunterovi k tomu ako si to myslel on, ze to prebieha kedze je z EkF ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #266 on: 13.06.2007, 05:55:02 »
dobre viem na co reoagoval, tak ty si to precitaj...

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #267 on: 13.06.2007, 06:03:51 »
clovece, ma tu vyznam pisat daco vobec? nighthunter ma pochopil celkom dobre a to je asi pre mna podstatne...

a to o com vravis ty, ze znamky zapisovali doktoranti tak to mozes byt len rad, ze to tak je, lebo nie vsade to tak zazijes a potom pokial si sam ucitel zapise tolko ludom znamky do indexov tak az vtedy uvidis :emot-LMAO: ... v principe mojej odpovede nighthunterovi neslo o to ako to presne prebiehalo ale o to, ze jeho navrh by bol neuskutocnitelny v danom pripade... a tak ako to bolo na PPI je este aj vyhoda toho, ze hned vidis co ti tam zapisuje a mozes v pripade omylu to hned povedat... nie ako ja som uz dvakrat musel sa vratit k ucitelovi, ze mi dal blbu znamku do indexu (samozrejme horsiu) lebo to sam zapisoval a len rozdal potom

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Gaspacho

  • Guest
Re: ppi skuska
« Reply #268 on: 13.06.2007, 14:46:09 »
DeeL: Jake on by robil chyby pri zapisovani...zozbiera 200 indexov a naco tam ma Perhaca a sekretarku...ty tam i tak iba stali...oni by mu pootvarali a uz by mu iba podavali...de je problem?

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #269 on: 13.06.2007, 15:05:51 »
aaaa Gaspacho jeb na to Deel musi mat vzdy pravdu :)

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #270 on: 13.06.2007, 15:07:56 »
ale predsa deel pre vysvetlenie: dekan mal koly kokot s tym predmetom, nic, absolutne, cely predmet tohro semestra bola perhacova praca a mozno aj zvysnych doktorantov. jedina vec bola ta, ze perhac nemohol zapisat znamku lebo je len doktorant zatial o tom to je cele

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: ppi skuska
« Reply #271 on: 13.06.2007, 16:18:58 »
:-* :-* :-*
:trestac:

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #272 on: 13.06.2007, 16:32:26 »
tote 15 min co ste cakali to pohodka, sa pripravte na hudaka ked este bude, ja som prinom cakal od 1000 do 1500 kym som sa k nemu dostal aby mi zrusil dobre odpovede a dal mi 47 bodov, a to nelen ja, a najlepsie je na tom ze pocas vyhodnotenia sa zobere a odide na obed, co pri jeho rychlosti krok za 2 sekundy trva asi tak hodinu..., a ked sa vrati s chutou vyhadzuje studentov dalej
brix will be shat

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #273 on: 13.06.2007, 16:45:48 »
kyanid ruleeezzzz :D mnam:)

glassworker

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 262
  • Be cool !
    • View Profile
Re: ppi skuska
« Reply #274 on: 13.06.2007, 20:01:06 »
 :bananadance: huraaaa mam to za B   :bannana_guitar:  :alc:  :beer1: