• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Elektro2 - prakticka cast

Started by ppt, 09.03.2007, 18:49:57

« predchdzajce - alie »

kOsTi

tha ja to mam zajtra... a prv viem a aj vediet budem :D
:trestac:

micRo

ta potom rychlo sem a piste hej?? ja mam az o tyzden ta ked uz mam posrate ostatne predmety aspon nech elektro urobim na druhy krat :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
I just know one thing, I won't give up!!

O.D.B

je vlastne z toho opravna ? :)

JCube

nejaky studijny material je na ftp...druhy rocnik elektricke merania em.rar...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

JCube

ale co bude na zapoctovke je vo hviezdach a na dne poldecaka...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

micRo

no tak ludia pisteeeeeeee!!! ako ste dopadli?? a s kym mate cviko??  :ropebanana:
I just know one thing, I won't give up!!

JCube

tusim Bucko(???) sa vola...ten si vymysla otazky z hlavy...mal som osem otazky...metoda vybijania kondenzatora vzorec...dalej velke odpory - metody atd...ako a ci vplyva magneticke pole na tie one haluze ze pristroje...potom frekvencia na ake vplyva...hmmm...stredne odpory ake metody sa pouzivaju...a dalej si nespomeniem ani co mi pivo kupis...:D cisto len otazky z cviceni...nie som si vedomy toho ze by dal daco z prednasok kedze ich navstevujem tak pravidelne ako cirkevny svatostanok...:P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

nighthunter

bucka mame aj u nas na fakulte
a tiez uci informu :-D
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

altlavista

no co nam sem spamujes? :D toto je seriozne jednanie o ele2 praktickej casti.... ja mam s tym druhym cvika :) neviem jak sa vola... a pisomku som este naml ale tak dik jcube, aspon si mi to osvetlil ze co si pozriet ;)

nighthunter

spamujem lebo vy spamujete mne do EkF fora
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

davhan

Quote from: nighthunter on  19.04.2007, 23:13:25
spamujem lebo vy spamujete mne do EkF fora
tak sa spravaju male deti  ;)

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JCube

ale no tak nebite sa...ja do EkF fora nechodim vobec... :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ppt

Ten, kto ma s Guzanom, tak by sem mohol napisat otazky, ktore mal. :j_cool:
Nepohneval by som sa. :j_tongue:

Alex

Kto uz pisal pisomku s ORENDACOM, napiste pls otazky ake boli ... :)

JCube

vidim ze je vela ludi ochotnych podelit sa...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

micRo

vela ludi to caka este len tento tyzden  :emot-dance:
I just know one thing, I won't give up!!

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

altlavista

napr ja to mam az teraz v stredu, takze... co mozem postovat? :D  :huh2:

McLarenPP

ked uz nikto nepise tak to dam ja:
bolo 7 otazok, vsetky si ale nepamatam -
1.Napiste ako delime odpory
2.Na ukazanie 150V potrebujeme 30 dielikov, kolko treba na 120V? (otazka pre siestaka :))
3.Nakreslit schemu nejakeho obvodu co sme mali na cviceniach(kazda skupina mala iny) - ja som mal meranie indukcnosti volt- a ampermetrom)
4.Co sme robili pri .... metode(zase kazda skupina dostala inu metodu, stacilo napisat princip) - ja som mal vybijanie kondenzatora)
5.Napiste aspon dve metody merania strednych odporov
6.nepamatam, ale nebola tazka
7.Co by ste chceli zmenit na predmete ELE2 - prakticka cast? --Kto nenapisal nic, nemal bod :)

puq

no nebral by som tie tvoje otazke za zavazne az tak, lebo kazdy cviciaci je iny, a oni si vymyslali otazky sami z hlavy, cize mozu dat hocijaku podla nalady

Quote from: McLarenPP on  23.04.2007, 15:45:30
ked uz nikto nepise tak to dam ja:
bolo 7 otazok, vsetky si ale nepamatam -
1.Napiste ako delime odpory
2.Na ukazanie 150V potrebujeme 30 dielikov, kolko treba na 120V? (otazka pre siestaka :))
3.Nakreslit schemu nejakeho obvodu co sme mali na cviceniach(kazda skupina mala iny) - ja som mal meranie indukcnosti volt- a ampermetrom)
4.Co sme robili pri .... metode(zase kazda skupina dostala inu metodu, stacilo napisat princip) - ja som mal vybijanie kondenzatora)
5.Napiste aspon dve metody merania strednych odporov
6.nepamatam, ale nebola tazka
7.Co by ste chceli zmenit na predmete ELE2 - prakticka cast? --Kto nenapisal nic, nemal bod :)

Stevo4

#46
NO ja som mal pisomku s Orendacom a boli 3 otazky:
1. Meranie strednych odporov Wheatstoneovym mostikom
2. Zistenie chyby merania alebo meraciehopristroja frekvenciou a tvarom časoveho priebehu
3. Elektrostaticky voltmeter
Tak hor sa do ucenia :j_laugh: :smokin:

kOsTi

ja som nakreslil dole do rohu kvietocek a slniecko ale nepomohlo velmi.... len 3 body (otazky jak JCube) :)
:trestac:

davhan


JCube

na to ze som sa nic neucil a 3,5 boda mozem povedat ze som srac...:D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"