FEI archív 2005/2006 > 1. ročník

zapocet z fyziky

(1/6) > >>

vlado:
no uz je asi dost neskoro pre mna ale ked je tu dakto taky co uz mal fyzu tak by mohol sa podelit o priklady s nami  :thumbsup: a mohol by to stihnut este dnes  :j_grin:
d.

psicho:
ja som mal vypocitat drahu a rychlost ked ide auto rovnomerne zrychlene. Potom  trebalo vypocitat uhlove zrychlenie + pracu ktore konaju sily ked sa otaca nejaka kruhova doska. Potom bol nejaky priklad na utlm pri kmitani + urciť rýchlost častice ked jeho pokojova energia rovnala 2 celkovej alebo tak dajako :)

ob3l1x:
ludkovia a nemate niekde niekde pekne vypisane zakladne vzorce ktore sa pouzivaju na vypocty ;-) or proste nejaky pekny tahak v ktorom su cisto vzorce dost by sa to zislo na zapoctovku ;-) na ftp som pozeral tie tahaky ale nic moc :(

DeeL:
tha ja som mal dnes zapocet z fyziky a jak naschval som zo dostal prave tie priklady co som neprepocital zo zbierky a to som teda dost prepocital... to je fakticky na nervy vsetko... existuje tu asi len jedno pravidlo na zapocet z fyziky - mozu byt hociake priklady zo zbierky... a to je ufff veeeela... brutalita... nechcem vediet ako bude skuska vyzerat...

psicho:
ja uz viem ze mam opravnu pisomku :) ...its all good in da hood...

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version