Author Topic: program na upravu (strihanie, skracovanie,vystrihovanie casti...)pesniciek  (Read 87481 times)

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
ma/pozna/odporuca niekto nieco dobre?
Zn. som Llama taze daco jednoduche.
Ď.


kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
a co vsetko to robi? ...pretoze som pred tyzdnom dostala novy mobil a chcem ho naplnit nejakou hudbou ....lenze predsalen nema neobmedzenu pamet....tak by som si xcela vystrihnut napr. niektoru cast z pesnicky ktora sa mi paci a nacucat ju do mobilu....taze moja otazka znie : Dokaze to vystrihnut cas pesnicky a naspät ju ulozit do mp3 formatu s tym ze to bude normalne frcat?  bk


kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile
jj + mozes si zmenit aj bit rate ak chces velmi usetrit kapacitu...

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
ha ha a odkial ja mam vediet co je to ten "bit rate"  :emot-LMAO: ...keby som si to chcela doslova prelozit tak to je "bit-ovi stav" ... ale vela mi to nepovedalo  bk


kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile
doslovny preklad je ze bitova frekvencia/rychlost :) no a tak po lopate: mp3 je stratovy format, cim vyssi bit rate tak tym lespia kvalita, ale zase vacsia velkost...

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
STOP IT! it hurts!  :emot-LMAO: ja mam prazdniny ..prave som sa vratila z vidieka od kur a krav ...to nemozes na mna tak ryxlo


Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
mozno ti postaci aj audacity
http://audacity.sourceforge.net/

Tiez odporucam, zadarmo soft, ktory je celkom good. Akurat, k ulozeniu mp 3 potrebuje zvlast stiahnut LAME (kniznica pre narabanie s mp3)

Myslim ze nero7 nieco take dokaze tiez - ale to by som vobec nepovazoval za profi

a cooledit (myslim ze uz teraz ma iny nazov) - ale to je komercne , stejne ako nero,


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile
Akurat, k ulozeniu mp 3 potrebuje zvlast stiahnut LAME

jj jasne to som zabudol spomenut, ale na to by Pusta snad dosla ::)
cooledit je teraz adobe auditon a celkom good je, zvyknem ho tiez pouzivat...

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
si sa zosalel? take zakernosti mi robit...co je to to "LAME" ???? ...vsak ja ne FERIKAR ...to nemozte takto na mna  ak:


kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile
LAME kodek http://www.free-codecs.com/download_soft.php?d=2763&s=22
v audacity das upravy >> nastavenia >> najst kniznicu a vyhladas .dll subor... thats all :)

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
doobre pozriem sa na to zajtra a uvidim co sa s tym da robit  :h_grin:


kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile
ok potom daj vediet ze ako si dopadla :D

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
GoldWave sice neni free ale ta da sa  snim robit aj ked neni zakupeny
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
na strihanie nero bohate postaci (samozrejme ak ho mas nahraty, ak nie tak kvoli tomu nenahravaj :P )
brix will be shat

nighthunter

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
rychle male jednoduche

mp3direct cut

http://www.mediafire.com/?jzj4im0ggnm
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
rychle male jednoduche

mp3direct cut

http://www.mediafire.com/?jzj4im0ggnm

ja som tiez chcel toto odporucit, inac taky lama program az to boli... :D

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
na strihanie nero bohate postaci (samozrejme ak ho mas nahraty, ak nie tak kvoli tomu nenahravaj :P )
dajake Nero doma mame  :emot-rolleyes:


supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
dajake Nero doma mame  :emot-rolleyes:
ja mam nero 8 a na upravu mp3 pouzivam Nero WaveEditor a som s nim spokojny
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
jednoznacne goldwave.. a potom este acoustica audio mixer, to je dobre na take miesanie dvoch naraz, stisovanie, zrychlovanie na urcitych usekoch a tak
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

timwood

  • Guest
existuju tiez take mensie programceky ktorych nazov som zabudol :) a s nimi je mozne robit vselico..ibaze rozdiel je v tom, ze okrem klasickych suborov 2-kanalovych, dokazu strihat aj zvukovu stopu AC3 a pod. Ale radsej pouzi nejake sofistikovane programy nez tieto. Ak ti ide len o 2-ch, tak pouzi GoldWave, ten je najlepsi a celkom jednoduchy. tiez dobry je CoolEdit. urcite vyssie verzie CoolEdit dokazu pracovat aj s viacerymi audiostopami. Ibaze zaujimave je, ze subor AC3 (ako zvuk.stopu) mi tento program nedokazal ani otvorit :)

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
mno taze ako som na tom?
taK som sa rozhodla ze sa na cely problem pozriem z ineho uhlu....a najlepsie je (pre taku PC Llamu ako som ja) vybrat si ten najjednoduchsi program (ak sa to tak da nazvat) a zacat od zakladu....a co som si vybrala? uz pri prvom nahliadnuti do tohto "zazraku" som zistila ze som iba naivne predpokladala ze to bude robit kuzla s pesnickami vo formate *mp3 ! ....co bol omyl pretoze tento "program" akceptuje iba format *wav. A tak som dalsiu hodinu stravila premyslanim nad tym ako z mp3 urobim wav co najjednoduchsie.... kedze beznadej bola uz v takej miere neunosna tak som sa uchylila k radikalnemu rieseniu vyuzitia stranky www.google.sk .... co sa z dlhodobeho hladiska ukazalo ako dobry napad kedze som nasledne potom do 3 minut mala stiahnuty program ktory mi bleskovo skonvertoval mp3 na wav. A problem sa zdal byt vyrieseny! V "zazracnom primitivnom programe" (prve vyskyty datovane od roku 1523 p.n.l.) som bleskuryxle osekala dany usek pesnicky (vid obr.)
a cela natesena som zistila ze program mi ten usek vie ulozit zasa iba vo formate wav a tak som to o5  prekonvertorovala a mala pocit ze som vyhrala! Ale kdeze .. to by nebol PC svet keby za kazdym vyriesenym problemom nestalo este 100 dalsich ... totiz dovod preco to tu vsetko pisem je ten ze kvalita nasledne prekonvertorovanej casti pesnicky sa jednym slovom "nedapocuvat" (alebo dvoma "nedá počúvať")...proste strach a hroza...a tak sa pytam : "Čo sa s tým dá robiť?!"
Ď. za odpovede  :ahaha:


Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
nero wave editor, najdes v potravinach alebo miestom pajzli
brix will be shat

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
no hej aj my mame daco take ale vyzera to tak strasidelne  :emot-rolleyes:


Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile

 :emot-rolleyes:

edit: thak do PCM wav file (.wav*) mi to v pohode ulozi...len ked xcem do mp3PRO(.mp3*) alebo power pack lame mp3 encoder (.mp3*) tak mi to hovadiny vyhadzuje  bu
« Last Edit: 30.07.2008, 06:18:22 by Pusta »