Author Topic: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi  (Read 35112 times)

Bendo

  • Guest
Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« on: 10.06.2007, 23:20:08 »
Pre tych co este nevedia: Na tomto fore uz boli ucitelia a niektory studenti mali problemy za zverejnene testy z DBS tekze odteraz POZOR!!! vsetko co napisete moze byt pouzite proti vam
« Last Edit: 10.06.2007, 23:22:09 by Bendo »

Username

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #1 on: 10.06.2007, 23:40:01 »
vsetci mlady profaci o nom vedia a zrejme tu aj pravidelne chodia ;) ja viem naisto o balazovi a perhacovi, pradepod. aj chovanec, reves, binas, latka, atd... uz som Johnymu aj navrhoval nech to tu neako zabezpecime, jemu sa do mojich navrhov velmi nechcelo...

na jednej strane je blbe ze profaci maju prehlad o tom, ake mame tahaky, ci uz mame screenshoty, ci maju menit otazky, na strane druhej si stale anonymny a postihy ti nehrozia, teda pokial si das pozor...

ja by som bol aspon za to, nech sa vytvori nejaka privilegovana cast pre iba overenych ludi... s overenim nevidim taky problem, ved koniec koncov staci ze by johnymu alebo modom poslali PMku uz overeny ludia s nickom ich kamarata a rekurzivne :D sa overime vsetci

hun10

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #2 on: 11.06.2007, 00:11:59 »
Bez primeranej ochrany je toto forum vyhodnejsie pre profakov ako pre studentov lebo info si cez kamosov zozenie aj bez tohto fora (iked tazsie) ale ked tu je to vsetko pokope a verejne pristupne staci im kuknut sem a stracame vyhodu(vedia to co my) a podla toho sa mozu zariadit.
A co sa tyka overovania ludi uz vidim tych co sa poznaju s cviciacimi jak im nedaju login a heslo na toto forum ked ich o to vramci priatelstva a srandy poporosia.

gkar

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #3 on: 11.06.2007, 00:41:31 »
hej citaju to ?          Balaz a chovanec ...........to su najlepsi ludia na svete,a dufam ze zajtra daju velmi dobre otazky a dovolia opisat :)

Username

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #4 on: 11.06.2007, 00:56:13 »
hun10 - neviem si predstavit niekoho takeho, ale ked vravis ze taky je, tak ten privilegia nedostane... ked by daco odtial chcel, moze mu to poslat niekto privilegovany..

hun10

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #5 on: 11.06.2007, 01:07:22 »
ale ako budes vediet ze to je niekto taky, kumu davas privilegia?
dost ludi sa pozna s cviciacimi a niektory su isto aj tvoji kamosi a sam by si ich odporucil na privilegia.

bodik

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #6 on: 11.06.2007, 01:26:46 »
uplne zamedzit sa tomu zrejme neda, skor treba najst opatrenia, ako to aspon ztazit. mate nejaky napady? ja by som navrhoval login sparovat s cislom TE, a heslo do fora potom zaslat na ten krasny mail texxxxxx@student.tuke.sk. aspon na nieco bude uzitocny okrem tych linuxovych spamov co raz za rok pridu. ako overenie ci TE sedi sa to este porovna napr s priezviskom (vobec nie je problem zistit, ci priezvisko je student x. teho rocnika s takym a takym TE, nebudem pisat ako sa to da, aby to nezatrhli)
« Last Edit: 11.06.2007, 01:30:21 by bodik »

unity

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 124
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #7 on: 11.06.2007, 02:00:08 »
uplne zamedzit sa tomu zrejme neda, skor treba najst opatrenia, ako to aspon ztazit. mate nejaky napady? ja by som navrhoval login sparovat s cislom TE, a heslo do fora potom zaslat na ten krasny mail texxxxxx@student.tuke.sk. aspon na nieco bude uzitocny okrem tych linuxovych spamov co raz za rok pridu. ako overenie ci TE sedi sa to este porovna napr s priezviskom (vobec nie je problem zistit, ci priezvisko je student x. teho rocnika s takym a takym TE, nebudem pisat ako sa to da, aby to nezatrhli)
hehe nekomplikuj to
inak neviem ja som radsej na nete anonymny a osobne udaje nerad davam
a dalej  ti cviciaci co byvaju na intraku urcite nemaju problem ziskat veci i inak ako cez forum
vela stastia zajtra  ;)

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #8 on: 11.06.2007, 04:03:41 »
urobit pozvanky :)     ludia ktori tu su doveryhodni mozu potom rozposielat pozvanky userom o kotrych vedia kto su (style ala gmail)



a este ktej anonymite  :)   su tu ludia co pouzvaju ten isty nick vsade    napr aj na sietach :)   taze ich vystopovat no problemo

Baki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 213
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #9 on: 11.06.2007, 04:34:23 »
no dokial tu nechodi velavazeny pan garant prof.doc,PhDr,JUDr,MUDr,Mgr, Ing Stefan Hudak Csc, Bc a jemu podobni z jeho garnitury tak je to este v pohode.

A mnohe otazky a tahaky su aj tak len z intrakov, kde k nim ma pristup hocikto kto tam byva, napr. Balaz, Latka, Chovanec a pod.

Otazky co boli na terminoch by som mozno posielal len ako PM kto si o to poziada, pripadne by ich mohol spravovat admin a ten ich nejako posielat.

Ako prve by som pomazal uzivatelov s postom prispevkov 0...
Proud member of 3. rocnik FEI PI

VTI_rulezZ

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #10 on: 11.06.2007, 04:40:24 »
Ja len, ze toto forum sa da citat aj ked nie ste zaregistrovany. Takze cviciaci mozno ani nemaju vytvorene loginy.

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #11 on: 11.06.2007, 04:41:25 »
alebo mozeme pisat ake otazky chceme na skuske
ucitel si to precita a skuska je v suchu !!!
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

hun10

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #12 on: 11.06.2007, 04:47:20 »
sprobuj ci zaberie

unity

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 124
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #13 on: 11.06.2007, 04:59:05 »
jednoznacne toto forum stratilo zmysel... treba to poriesit na pozvanky alebo pod.  ja napriklad som bol potrestany zato co som v podsate ani nespravil ked, najaky dobrak ku ktoremu sa dostali moje screenshoty z dbs ich zavesil na ftp...  este raz   D A K U J E M !  ty uz vies kto...   :whacko:
a co to bolo ked sa mozem opytat? ako ta potrestali? si im vysvetlil ze ty si to nezverejnil len dal konkretnej osobe? boli miernejsi na teba ci ani nie?

unity

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 124
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #14 on: 11.06.2007, 05:00:30 »
ako nechcem nic hovorit ale ja som tu na to upozornil ze sa to moze stat
potom sa z fpt zmazalo a to dalsie no coment

Johny Bravo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2974
  • Da chief!
    • View Profile
    • www.tu-ke.com
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #15 on: 11.06.2007, 06:03:23 »
no uz vidim johnyho, ako tu niekolko sto ludi bude preverovat, ze ci su studenti alebo co..
:emot-LMAO:
tha nieco by trebalo spravit .. piste este ine napady ale asi Baki ma pravdu..

hun10

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #16 on: 11.06.2007, 07:30:53 »
co ti ja viem, uz vidim jak admin odpisuje kazdemu co bude pytat otazky, to by ho rychlo prestalo bavit
"Retaz je len taka pevna, aky pevny je jej najslabsi clanok" - Nech vymyslis cokolvek, tak ako sa dozvedeli profaci o tomto fore tak sa dozvedia aj o logine a hesle (vzdy sa niekto preriekne, staci jeden clovek a staci jeden krat - chytracke reci v elektricke, na chodbe alebo na forach).
« Last Edit: 11.06.2007, 07:34:45 by hun10 »

Gaspacho

  • Guest
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #17 on: 11.06.2007, 16:14:11 »
Ahojte, nasiel som v kniznici tu-ke.com s prihlasenym uzivatelom.  Ja som hacker :D
.....


Bezpecnost nadovsetko :)



Forum rulezz

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #18 on: 11.06.2007, 16:30:25 »
no ja by som fakt to zrobil na ten mail student.tuke.sk, ved nech kazdy zverejni svoje TX cislo a nie je problem rozposlat maily... treba fakt proti tomu nieco robit, ved cez prazdniny mame casu kopu :P

bodik

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #19 on: 11.06.2007, 17:21:15 »
mozno to TE cislo ani netreba zverejnovat, bude ho vediet nanajvys admin, kam sa poslal mail.

styrioci

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #20 on: 11.06.2007, 17:38:55 »
treba ich vyhubit, pliagy  :j_laugh: ja napr pouzivam rovnaky nick vsade, takze som mnou by velky problem nemali ma vypatrat (po tomto prispevku mi zacnu profaci spamovat na ICQ  :c_afro: ). ono jediny problem je ohladom "studijnych materialov". to, ze niekto zverejni ake boli otazky na termine nemozu postihovat. tak ci tak sa to rozsiri, ci uz prostrednictvom fora, icq, mailami, sms, telefonom, ustnym podanim, faxom, potrubnou postou, listovou postou, kurierom, balikom, morseovkou, pomocou turingovho stroja a jeho nekonecnej pasky atd... (dnesna doba je uzasna)  :dancing:

nedal by sa pristup na FTP obmedzit iba pre tych, ktori sa prihlasia s platnym studentskym TE (teda login by bolo TE)?

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #21 on: 11.06.2007, 17:45:14 »
treba ich vyhubit, pliagy  :j_laugh: ja napr pouzivam rovnaky nick vsade, takze som mnou by velky problem nemali ma vypatrat (po tomto prispevku mi zacnu profaci spamovat na ICQ  :c_afro: ). ono jediny problem je ohladom "studijnych materialov". to, ze niekto zverejni ake boli otazky na termine nemozu postihovat. tak ci tak sa to rozsiri, ci uz prostrednictvom fora, icq, mailami, sms, telefonom, ustnym podanim, faxom, potrubnou postou, listovou postou, kurierom, balikom, morseovkou, pomocou turingovho stroja a jeho nekonecnej pasky atd... (dnesna doba je uzasna)  :dancing:

nedal by sa pristup na FTP obmedzit iba pre tych, ktori sa prihlasia s platnym studentskym TE (teda login by bolo TE)?
zabudol si dymove signaly a postovych holubov
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

styrioci

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #22 on: 11.06.2007, 19:02:33 »
kazdy moze pouzit co mu vyhovuje  :thumbsup:

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #23 on: 11.06.2007, 23:38:35 »
aj ja pouzivam vsade nick rovnaky :) dsak kto ma pozna vie ;)

hun10

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi
« Reply #24 on: 12.06.2007, 02:34:57 »
TE-cko nieje nic, sak cviciaci maju pristup na IS student de ti zapisuju znamky tak taka ochrana je nanic.