Author Topic: comeback of ZI  (Read 15312 times)

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: comeback of ZI
« Reply #25 on: 19.06.2007, 00:56:26 »
a dalsiu vec co nechapem ze preco niektory cvicia sa tak zameriavaju na hladanie tahakov na takom maximalne nepotrebnom predmete ako je tento, total bludy a somariny toto mam pocit ze z nas mozno aj lekari budu ked totu skolu skoncime ....
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

paly-sk

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 208
    • View Profile
    • Flexi Systems
Re: comeback of ZI
« Reply #26 on: 19.06.2007, 22:29:05 »
Huraaaaaaa konecne mam prazdniny a D-cko. Inac dneska sa dalo v pohode opisovat, este aj ten co nam bol na dozor, tak hovoril, ze aj oni opisovali, takze nebol problem, aj rozpravat sa dalo medzi sebou (spoluziak mi poradil jeden algoritmus, takze aj v daka nemu nam skusku). Mal som to stastie, ze som sa nedostal k hudakovi, takze  :ropebanana: . Az som lutoval tych ludi, co tam cakali k hudakovi a postupne vychadzali s FX-kami az na niekolko vynimiek, tak GL pre tych, ktori maju na dalsi utorok skusku.
Jabber: paly@jabbim.sk
Web: www.flexisystems.sk

hlsman

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: comeback of ZI
« Reply #27 on: 20.06.2007, 00:48:07 »
\m/ 74 C \m/

bodik

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: comeback of ZI
« Reply #28 on: 21.06.2007, 19:53:51 »
co ja viem u hudaka spravil len jeden.... u plocicu vacsina, ked som sa ho pytal tak vravel, ze ak dakomu chybali bodiky, tak sa snazil "najst". btw mate uz zapiasanu znamku v IS?

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: comeback of ZI
« Reply #29 on: 21.06.2007, 22:15:57 »
znamku nemam este anij a co som bol na termine 11.6.2007 :(

Songoo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 83
    • View Profile
Re: comeback of ZI
« Reply #30 on: 24.06.2007, 20:31:50 »
Kto spravil skusku pastnite neaky easy navod co sa naucit na 51 bodou :) .

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: comeback of ZI
« Reply #31 on: 24.06.2007, 21:42:38 »
Kto spravil skusku pastnite neaky easy navod co sa naucit na 51 bodou :) .
... no tak hlavne si vezmi, ze aky mas zapich a podla toho sa uc ;)

Songoo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 83
    • View Profile
Re: comeback of ZI
« Reply #32 on: 24.06.2007, 22:05:38 »
18b cize?

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: comeback of ZI
« Reply #33 on: 24.06.2007, 22:58:13 »
Kto spravil skusku pastnite neaky easy navod co sa naucit na 51 bodou :) .

ucit sa vsetko... uz podla toho co si vyberies mas moznost dostat A alebo E :D a podla toho kto ti opravuje a aku ma v dany den naladu...

Songoo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 83
    • View Profile
Re: comeback of ZI
« Reply #34 on: 25.06.2007, 00:14:34 »
jedna odpoved lepsia jak druha :)

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: comeback of ZI
« Reply #35 on: 25.06.2007, 00:24:34 »
jedna odpoved lepsia jak druha :)

-tak akoze sorry, ale ZI je predmet, kde sa podla mna musis ucit vsetko co je v skriptach ohladom teorie a vediet ratat vsetky typy prikladov...
-nestacia ti priklady, lebo ak to dostane hudak do ruky a ma zlu naladu, tak ak nemas k teorii nic, alebo len vlastnymi slovami, alebo sa mu daco nezda tak ta posle kade lahsie...
-dalej je dolezite si sadnut s niekym, koho poznas aby si si mohol napr. vymenit otazky s nim, ked ti nebudu sediet a sused bude ochotny vymenit
-ucit sa podrobne dokazy je podla mna SMRT. ale nieco o nich treba vediet, aby opravujuci videl, ze aspon daco vies o tom. potom na vyhodnocovanie sa da doucit dokaz a vysypat ho tam z rukava a povedat, ze mi to vypadlo na skuske, ze teraz to uz viem...
-hej a este jedna vec... podla mna kazdy ked cita tie skripta aspon druhykrat, tak si sam urobi mienku o tom, co je dolezite a co nie. ja som ich cital trikrat v zime a raz v lete a zrobil som na E51 s hudakovou dobrou volou...
-ak ides citat skripta prvykrat cele, tak ta lutujem, lebo z nich nepochopis ani velky PRD a budes mat v tom zmatok a budes strasne nadavat.
-mne sa tie skripta zdali ovela viac logicke po absolvovani letneho semestra ako v zime. asi preto to bolo povodne neskor v ucebnych osnovach, ale co uz.
-posledne co poviem je, ze prajem vela stastia a nervov pri tejto skuske. nikdy sa netreba vzdavat a treba si VERIT!!!

GL

bodik

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: comeback of ZI
« Reply #36 on: 25.06.2007, 02:48:01 »
ja som sa to najprv snazil pocohpit zo skript (3 krat pomaly vsetko precitat), a potom som sa naucil veci z plocicovych materialov. tam je toho tak 80% co bude na skuske. samozrejme, dalsia vec je, kto ti opravuje pisomku. hudak dava niekedy 25b za otazku aj ked tam dokopy nic nemas (minuly termin), inokedy zase nestaci ani od slova do slova. a treba vediet robit priklady, to je podla mna 30 bodov takmer zadarmo...a zrejme ich davaju len z tych pdfok co su na webe, takze tak. jo, a plocica minule vravel, ze niektore otazky vybral a nebudu voboec, ze vraj z tych tazsich, takze snad to pomoze. a jasne, ak nemate stastie, tak to je velka smola, lebo su otazky, kde staci napisat 3 riadky a je to za 25, inde kludne aj 2 strany  :03:

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: comeback of ZI
« Reply #37 on: 25.06.2007, 22:08:43 »
zajtra to pride :DDD  :alc:
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: comeback of ZI
« Reply #38 on: 25.06.2007, 23:39:44 »
zajtra to pride :DDD  :alc:
no ja to beriem tak ze aspon pojdem skusit :) ved skuska zo ZI je vzdy neopakovatelna... a ak nahodou vyjde tak  :drink: ak nie tak  :drink:
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: comeback of ZI
« Reply #39 on: 26.06.2007, 02:29:41 »
jo a tak pre zaujimavost kde najdem tie plocicove materialy v ktorych je vraj 80% toho co treba na skusku???
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.