Author Topic: zapis predmetov  (Read 6312 times)

pholie

  • Guest
zapis predmetov
« on: 05.05.2007, 21:14:52 »
co si davate za predmety? mate dajake info ktore su normalne a ktorym sa treba vyhnut?

Username

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #1 on: 08.05.2007, 19:46:17 »
neviete ci je Pocitacova Grafika 2 prijatelna? jednotka sa mi pacila a bavila ma(ani skuska sa mi nevidela tazka), no mam strach si uz zapisovat taketo predmety ze ma tam zavalia tazkymi zadaniami bez schopnych studijnych materialov...

Skywalker

  • Newbie
  • *
  • Posts: 20
  • Let The Force Be With You
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #2 on: 01.06.2007, 16:27:29 »
neviete ci je Pocitacova Grafika 2 prijatelna? jednotka sa mi pacila a bavila ma(ani skuska sa mi nevidela tazka), no mam strach si uz zapisovat taketo predmety ze ma tam zavalia tazkymi zadaniami bez schopnych studijnych materialov...
ak ti to pomoze tak je to vraj dost do pohody predmet...kamarat piatak mi to odporucal...neviem co hovoria ostatny...ale ak ta bavila jednotka a robil si aj zadanie, tak si urcite daj aj dvojku
Love Knows No Borders

gkar

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #3 on: 01.06.2007, 17:24:56 »
treba si davat to co vas bavi a lachsie sa to prejde :)

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #4 on: 12.06.2007, 16:55:58 »
jj davam si pivo...to ma dostatocne bavi :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

connar

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 261
    • View Profile
    • aka taste
Re: zapis predmetov
« Reply #5 on: 12.06.2007, 23:25:26 »
pocuj milanko kto prednasa Pivo? pripadne cviciaci Piva?
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #6 on: 13.06.2007, 00:22:12 »
otazka jazyk je povinny??? ak ano v ktorom rocniku???? dik za info

styrioci

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #7 on: 13.06.2007, 16:16:41 »
ved jazyk sme uz mali...ci si to treba este raz davat?

pyrotechnik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #8 on: 14.06.2007, 15:58:06 »
netreba. on je asi mladsi rocnik.

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #9 on: 15.06.2007, 16:31:53 »
jj jazyk v mladsom rocniku uz tusim nie je povinny...tusim ze co sme koncili teraz my treti rocnik tak mi sme mali povinny....ti po nas uz nie
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

VTI_rulezZ

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #10 on: 16.06.2007, 00:00:03 »
Dopiči, už si neviem zrušiť zapísané predmety. Ja si chcem dať dačo iné  :03:
« Last Edit: 16.06.2007, 00:01:52 by VTI_rulezZ »

Marek8

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #11 on: 16.06.2007, 21:48:14 »
No šak to je logické, veď zápis predmetov trval iba ten týždeň v máji.
Teraz ti už pomôže iba nahackovať sa na IS  :lb:

styrioci

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #12 on: 16.06.2007, 23:20:47 »
alebo ked ti nejaky predmet zrusia :) nme jeden zrusili a dal som si namiesto toho PG2 (tak som to aj chcel  :smirk: )

VTI_rulezZ

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #13 on: 16.06.2007, 23:23:39 »
presne o to mi ide, jeden predmet zrusit a dat si iny namiesto neho. A na studijnom v piatok neboli lebo promocie....dpc

pyrotechnik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #14 on: 17.06.2007, 02:58:28 »
no tak to si musis zohnat pisomny suhlas od profesora, co uci dany predmet a s tym papierom ist na studijne, aby ti to zrusili. zapisat novy predmet sa da v pohode. teda, toto co pisem platilo tento tyzden, ja som tak zrusil 2 predmety. neviem presne dokedy sa to da, radsej sa ponahlaj a dufaj, ze neni neskoro.

btw. vedeli ste, ze VTI-ckarom sa nepocitaju kredity za predmety z fakultnej ponuky? dobry podraz :hammer:
aj ked som pocul, ze dakomu sa vraj podarilo nejak si to vyhadat na studijnom, ale tak ja som kvoli tomu rusil tie 2 malokreditove predmety a namiesto toho zapisal 1 viackreditovy... jasne ze uz bolo volne len 1 cviko, ktore ma uplne nahovno termin :j_angry:

VTI_rulezZ

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #15 on: 17.06.2007, 17:02:27 »
no to je nahovno. potom absolutne nechapem vyznam tych fakultnych predmetov...

k tym mojim predmetom: az v piatok nahodili do systemu, kto uci ten predmet a aky je rozvrh, tak som si povedal ze toto nie, radsej nieco ine. a jak naschval sa s tym v piatok nic neda robit.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: zapis predmetov
« Reply #16 on: 17.06.2007, 17:18:03 »
ale blbost... jasne, ze sa zaratavaju kredity... dolezite je, ale aby si mal splneny povinny pomer povinnych a povinne volitelnych predmetov -> jednym povinne volitelnym predmetom moze byt zvacsa aj fakultna ponuka. Ona tam je na to, ze ked si nahodou zadas presne tolko P a PV predmetov, kolko podla stud. poriadku mas, ale aj tak ti vyjde trebars 58 kreditov (lebo predmety maju rozne mnozstvo kreditov a casto to nevyjde), tak si zapises nejaku FP za tri kredity a mas vsetko OK.  :thumbsup:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pyrotechnik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #17 on: 17.06.2007, 21:53:24 »
@ywetka:
no mozno vlani to takto este fungovalo, ale teraz uz zjavne nie :( a v stud. poriadku sa nic nehovori o pocte predmetov, iba o pocte kreditov. 
"Studenti si zo skupiny PV predmetov zapisuju predmety v ZS a LS tak, aby sucet kreditov za ZS a LS spolu bol minimalne 60." 

proste mi ta zenska na studijnom povedala, ze FP sa tam nikde nespomina, ze ak mam 59 kreditov (spolu s tym z FP to bolo 61), mam si pekne dat este 1 predmet z PV. no a este mi ukazala, ze UI-ckari to tam maju napisane inac, takze im sa tie kredity z FP pocitaju.

Marek8

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #18 on: 18.06.2007, 00:54:06 »
Ty brdo, dobra haluz. Este ze som si nic z FP nedaval, teraz aby som riesil nejake predmety co ani nechcem studovat. Tfuj