Author Topic: Prednasky  (Read 7034 times)

Merrevick

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Prednasky
« on: 11.10.2012, 18:24:02 »
Bezi 3. tyzden a ja zacinam mat pocit ze chodit na niektore prednasky je uplna strata casu. Uzitocnejsie by bolo mat namiesto niektorych dalsie cviko. Zaujimalo by ma aky nazor nato maju studenti co maju 1. rocnik za sebou...naco sa oplati chodit?   :D

MAT I (Kravecová)
ZIM (Ďurišin)
ZEI (Balogh)
FYZ I (Hlaváčová)
UPS (Sobota/Korečko)

Myslim ze na matiku a fyziku sa oplati chodit, pri ZIM zaspavam pri tom monotonnom rozpravani...no a ZEI a UPS  ???
A na ktore predmety sa staci ucit zo skript?
Pripadne neake uzitocne weby k predmetom?
« Last Edit: 11.10.2012, 18:26:53 by Merrevick »
Hudba mi dáva to čo mi život berie...

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #1 on: 11.10.2012, 18:39:11 »
MAT I - oplati sa, lepsie to pochopis ked to vidis prvykrat na prednaske a potom si to precvicis na cviku
ZIM - neoplati sa
ZEI - neoplati sa
FYZ I - podla mna sa tiez oplati, podobne ako matika
UPS - neoplati sa, kym uci Sobota tak este to je aspon dobra prednaska ale potom je to uz nuda

Neucili ma ale ti, ktorych si pisal do zatvoriek, takze neviem ci nahodou niekto z nich nerobi prezencky a podobne, co by menilo kus situaciu.

A zo skript ? Matika a fyzika. UPS ti stacia prezentacie z prednasok na zvladnutie skusky alebo nieco pozriet aj tu: http://hornad.fei.tuke.sk/predmety/ups/ebook.htm , na ZIM je taky asi 7 stranovy vycuc, ktory pominule roky stacilo vediet, ZEI staci tiez z prednasok zo slidov.
 

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #2 on: 11.10.2012, 18:51:24 »
ja som nechodil na ziadnu
Meat is Murder.

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #3 on: 11.10.2012, 18:57:02 »
MAT/FYZ - určite sa oplatí chodiť
ZIM - totálna strata času
ZEI - ak nie je prezenčka, tak sa to IMHO veľmi neoplatí
UPS - pokým učí Sobota, tak je aspoň sranda. Inak na učenie bohate stačia slajdy + skriptá.

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #4 on: 11.10.2012, 20:00:58 »
Ja by som povedal, ze ani na jednu sa neoplati.

Niekto bude namietat, ze na matiku ano, no mne nedali prednasky nic. Brala sa tam teoria, ktoru som si aj tak nezapametal.
Na cviku som aj tak pozeral, ze cooooo ... :D
Takze ked nesi dajaky biflos, ktory chce same acka (co evidentne nie si, lebo by si nepisal), tak si dopraj dlhsi spanok, a kamosi ti cez fb napisu, ake sa tam preberali blbosti. :D
:D

Merrevick

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #5 on: 11.10.2012, 20:19:21 »
Ja by som povedal, ze ani na jednu sa neoplati.

Niekto bude namietat, ze na matiku ano, no mne nedali prednasky nic. Brala sa tam teoria, ktoru som si aj tak nezapametal.
Na cviku som aj tak pozeral, ze cooooo ... :D
Takze ked nesi dajaky biflos, ktory chce same acka (co evidentne nie si, lebo by si nepisal), tak si dopraj dlhsi spanok, a kamosi ti cez fb napisu, ake sa tam preberali blbosti. :D

ja chcem hlavne prezit 1. rocnik co bude pri mojej lenivosti vyzva (keby sa mi chcelo ucit tak ako sa mi nechce)  :D no same A nepotrebujem ale zase nechcem prejst na najhorsie znamky...taka zlata stredna cesta by bola dobra  :D
Hudba mi dáva to čo mi život berie...

M4D4

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 256
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #6 on: 11.10.2012, 20:28:47 »
Na matiku celkom aj áno, aj keď je to o 7:30 . . . ZIM je strata času, tam nie, my sme na ZEI mávali prezenčku, takže sme chodili, ak nemáš prezenčku, tak sa tam veľmi neoplatí chodiť, na fyziku som nechodil, ale treba si zohnať teóriu odniekiaľ, UPS je najlepšia prednáška, kým prednáša Sobota, potom je to nuda, inak sa ten predmet dá naučiť z cvík a prezentácií . . .

panKapitan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #7 on: 11.10.2012, 22:54:23 »
Mám tých istých prednášajúcich, od budúceho týždňa budem chodiť iba na MAT a FYZ - na ostatné sa podľa mňa chodiť neoplatí.

Ash66

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #8 on: 12.10.2012, 16:53:06 »
Tak ja sa chystám chodiť akurát na FYZ. Na matiku by som tiež chodila, keby to nebolo v pondelok ráno. A čo sa týka ostatných predmetov, keď sú k dispozícii skriptá, tak sa nie je o čom baviť...

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #9 on: 12.10.2012, 17:11:31 »
Tak ja sa chystám chodiť akurát na FYZ. Na matiku by som tiež chodila, keby to nebolo v pondelok ráno. A čo sa týka ostatných predmetov, keď sú k dispozícii skriptá, tak sa nie je o čom baviť...
Na matiku ti odporucam chodit aj keby to bolo v sobotu rano. Na prednaskach sa zvyknu preberat take prikaldy co sa vyskytnu aj na skuske, na niektore aj upozorni prednasajuci ze s velkou pravdepodobnostou tam budu.  ;)

panKapitan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #10 on: 12.10.2012, 19:26:44 »
A ako to je zo ZEI-kom? V slajdoch z prvej prednášky je "hodnotenie predmetu" a je tam písané, že testy sa budú písať na prednáškach, a takisto tam je, že za účasť na prednáškach sa dá získať max. 9 bodov, čiže sa mi tam oplatí chodiť?

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #11 on: 12.10.2012, 19:41:52 »
hej oplati sa, ked su body za ucast ... staci tam byt, zober si notebook ked ho mozte mat otvoreny a kludne sa hraj, ale je dobre tam byt pre pripad ze by sa trebalo podpisat na prezencku, 9 bodov je dost, to pomoze

Merrevick

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #12 on: 12.10.2012, 20:21:27 »
A ako to je zo ZEI-kom? V slajdoch z prvej prednášky je "hodnotenie predmetu" a je tam písané, že testy sa budú písať na prednáškach, a takisto tam je, že za účasť na prednáškach sa dá získať max. 9 bodov, čiže sa mi tam oplatí chodiť?

myslim ze tie slajdy co su na webe zavesene (people.tuke/dusan.medved) su z minuleho roku a boli len poupravovane...a myslim ze v tych upravenych nic take nebolo ze su body za ucast ked si dobre matne spominam...este sa skusim pozriet do papierov lebo som si tie veci tusim pisal...ale myslim ze taku podstatnu vec keby povedal/by bola v slajdoch by som si pametal   ;D sice odvtedy som na ZEI uz neprisiel  :D

EDIT:

pozrel som sa do toho co som si na prvej prednasky napisal a nic z ucastou tam nemam a jak do toho pozeram pisal som si asi do polky prednasky  :D

4b resers
8b suciastka
6b el schema
25b test
25b test
30b priklady

a 2b tusim daco cvikarka spominala ze je za aktivnu ucast na cvikach ci take nieco. Teraz som volal so spoluziakom a tiez si nespomina zeby nieco take bolo na prednaske a to chodi na kazdu...pokial viem toto bolo len pominule roky
« Last Edit: 12.10.2012, 20:28:33 by Merrevick »
Hudba mi dáva to čo mi život berie...

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #13 on: 12.10.2012, 20:42:04 »
potvrdzujem ze ZIM a ZEI je TOTALNA STRATA CASU, a ja osobne si myslim ze aj tych 9 bodov ti je na zeiku nanic, ja som napr bol na vsetkych prednaskach (laptop+CS sme to riesili :P ) kvoli tym bodom a i tak som ich nedostal bo sak zabudla ne... na MAT neist na prednasku je jednoducho samodestrukcia to by som nerobil :D no a fyz to je otazne no jak fyziku vies, ja som ju svojho casu mal lepsi na gympli nez potom na vyske taze FYZ ako sme ju my mali bola vcelku primitivna (kedze bola spojena neviem jak je to teraz...) a este to UPS, kym tam neni Sobota na prednaske tak fakt to okaslat, je k nicomu.

panKapitan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #14 on: 12.10.2012, 21:46:34 »
4b resers
8b suciastka
6b el schema
25b test
25b test
30b priklady

a 2b tusim daco cvikarka spominala ze je za aktivnu ucast na cvikach ci take nieco. Teraz som volal so spoluziakom a tiez si nespomina zeby nieco take bolo na prednaske a to chodi na kazdu...pokial viem toto bolo len pominule roky

-k tým 2 bodom - pokiaľ viem tak za cviká niesú žiadne, a na stránke predmetu je za el. schému nie 6, ale 8, takže tak

-a ešte tie príklady to čo tam vlastne bude? :D

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #15 on: 01.11.2012, 20:17:58 »
no neviem kto vam prednasa Fyziku, ale co ja pametam, tak nam to prednasal nejaky stary ujo a bol som najednej predneska ktoru som polku prespal lebo to sa proste nedalo a prinos ziadny. Na matematiku tiez som nikdy nechodil a pohoda, ale to mozno aj preto ze sme mali v pohode cviciacu. Inac sak na matematiku a fyziku su pomaly najlepsie skripta aj zbierky prikladov tak v tom by som problem nevidel.

ZIM a ZEI to ani nekomentujem, strata casu a Sobota je sice dobry, ale tento predmet je uplna brnkacka takze pochybujem ze si nenajdes lepsi program
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Prednasky
« Reply #16 on: 03.11.2012, 00:34:54 »
Pekne si to zhrnul, no dalo sa aj do jednej vety.

Detiska, na prednasky nechodte !!
:D