Author Topic: Zapis predmetov  (Read 27499 times)

Stormmast3r

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 133
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #50 on: 18.06.2012, 15:29:52 »
nahodou uz to celkom frci!
btw ako je to z cudzim jazykom? musim si ho davat?
fascinuje ma ako mam 2 povinne volitelne predmety ale pri tom tlacitko na zapis mam iba pri jednom :DDD

ja mam na ZS 6 volitelnych a z toho mi ide zapisat len jeden povinny :D ked nepocitam spolocenske

branislav

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #51 on: 18.06.2012, 15:31:40 »
mne okrem Databázových systémov ZS a Linux I LS išlo na všetko prihlásiť... blbá otázka: to som nestihol, alebo sa oni ešte nenahodili do MAISu?  ???
1.21 gigawatts? Great Scott!

Cokyno

  • Newbie
  • *
  • Posts: 34
  • WazZzaaaP
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #52 on: 18.06.2012, 15:36:51 »
akzoe co pisem z ludmi...jeden ma na vyber 3 PV ide mu zapisat na vsetky 3, ja napr mam 3 na vyber ide mi zapisat iba na 1....akoze velice zaujimave toto je
Lekvár je produkt šialenej myšlienky ako neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu.

Stormmast3r

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 133
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #53 on: 18.06.2012, 15:37:24 »
akzoe co pisem z ludmi...jeden ma na vyber 3 PV ide mu zapisat na vsetky 3, ja napr mam 3 na vyber ide mi zapisat iba na 1....akoze velice zaujimave toto je

mne nejde zapisat ani povinne ??

M4D4

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 256
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #54 on: 18.06.2012, 15:39:46 »
veď počkajte chvíľu bože, toto nie je súťaž v tom, že kto prvý zapíše, tak dociká najďalej . . . odporúčam sa na to dnes vykašlať a zapísať si zajtra . . .

pawlo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 109
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #55 on: 18.06.2012, 17:41:54 »
fascinuje ma ako mam 2 povinne volitelne predmety ale pri tom tlacitko na zapis mam iba pri jednom :DDD

Aspoň nie som sám, ja nemám tlačidlo pri jednom povinnom predmete...

genie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 666
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #56 on: 18.06.2012, 18:52:38 »
mne uz ide vsetko
“Any fool can use a computer.  Many do.”

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #57 on: 18.06.2012, 19:05:16 »
Aj mne už ide ale mám otázku: Ked budem mať opravnú z elektra až 28. (díky Dudi) tak si ho teraz asi nemám zapísať na budúci letný semester či ?
Meat is Murder.

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #58 on: 18.06.2012, 19:18:50 »
Aj mne už ide ale mám otázku: Ked budem mať opravnú z elektra až 28. (díky Dudi) tak si ho teraz asi nemám zapísať na budúci letný semester či ?
nie, zapises az potom ked nezrobis nahodou

Waterboy

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #59 on: 22.06.2012, 23:23:48 »
Zdravím, chcem sa len informovať o tých povinne voliteľných predmetoch, som prvák idem do druhého ročníka a mám 4 povinné predmety a potom mám 3 povinne voliteľné predmety + tam mám na výber spoločenské vedy, no a kedže povinné predmety mám 4 a každý je za 6 kreditov tak mi stačí si vybrať iba jeden z povinne voliteľných predmetov ktorý je za 6 kreditov a na spoločenské vedy sa nemusím potom vôbec prihlasovať?
A ešte som sa chcel spýtať či by mi vedel niekto poradiť, že ktorý z týchto povinne voliteľných predmetov je taký že ľahký :D Meranie v elektroenergetike, Projektovanie v elektroenergetike, Svetelná technika. Štúdijný odbor som energetika. :)


M4D4

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 256
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #60 on: 23.06.2012, 04:37:25 »
Zdravím, chcem sa len informovať o tých povinne voliteľných predmetoch, som prvák idem do druhého ročníka a mám 4 povinné predmety a potom mám 3 povinne voliteľné predmety + tam mám na výber spoločenské vedy, no a kedže povinné predmety mám 4 a každý je za 6 kreditov tak mi stačí si vybrať iba jeden z povinne voliteľných predmetov ktorý je za 6 kreditov a na spoločenské vedy sa nemusím potom vôbec prihlasovať?
A ešte som sa chcel spýtať či by mi vedel niekto poradiť, že ktorý z týchto povinne voliteľných predmetov je taký že ľahký :D Meranie v elektroenergetike, Projektovanie v elektroenergetike, Svetelná technika. Štúdijný odbor som energetika. :)



V období od 2. rok ZS do 2. rok ZS je potrebné sa zapísať na 5 predmetov.
 V období od 2. rok ZS do 2. rok ZS je potrebné sa zapísať na 4 P predmety, 1 PV predmet, 0 V predmetov.

Čiže si vyberieš Projektovanie v elektroenergetike (PvEE) alebo Svetelná Technika (ST) alebo Spoločensko-vedný predmet, stačí jedno z toho, proste dokopy ti musí vychádzať 30 kreditov (5 predmetov). Ak ťa štúdium veľmi nezaujíma (ergo nechceš sa dozvedieť niečo z tých dvoch ostatných predmetov), tak si vyber spoločensko-vedný predmet (odporúčam Etiku - urobíš jednu prezentáciu a test na konci spraví aj cvičená opica s alergiou na banány).

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #61 on: 23.06.2012, 06:31:38 »
Zdravím, chcem sa len informovať o tých povinne voliteľných predmetoch, som prvák idem do druhého ročníka a mám 4 povinné predmety a potom mám 3 povinne voliteľné predmety + tam mám na výber spoločenské vedy, no a kedže povinné predmety mám 4 a každý je za 6 kreditov tak mi stačí si vybrať iba jeden z povinne voliteľných predmetov ktorý je za 6 kreditov a na spoločenské vedy sa nemusím potom vôbec prihlasovať?
A ešte som sa chcel spýtať či by mi vedel niekto poradiť, že ktorý z týchto povinne voliteľných predmetov je taký že ľahký :D Meranie v elektroenergetike, Projektovanie v elektroenergetike, Svetelná technika. Štúdijný odbor som energetika. :)



V období od 2. rok ZS do 2. rok ZS je potrebné sa zapísať na 5 predmetov.
 V období od 2. rok ZS do 2. rok ZS je potrebné sa zapísať na 4 P predmety, 1 PV predmet, 0 V predmetov.

Čiže si vyberieš Projektovanie v elektroenergetike (PvEE) alebo Svetelná Technika (ST) alebo Spoločensko-vedný predmet, stačí jedno z toho, proste dokopy ti musí vychádzať 30 kreditov (5 predmetov). Ak ťa štúdium veľmi nezaujíma (ergo nechceš sa dozvedieť niečo z tých dvoch ostatných predmetov), tak si vyber spoločensko-vedný predmet (odporúčam Etiku - urobíš jednu prezentáciu a test na konci spraví aj cvičená opica s alergiou na banány).
je sice pekne ze si mu poradil ale si mu vobec nepomohol, kedze enegretici maju spol. vedny predmet za 2Kr.  :) , zial bohu ani ja ti neviem poradit ci ti stacia 4povinne (24Kr.) + 1 PV (6Kr.) .. alebo treba pripojit aj jeden spolocensko vedny za 2Kr. a budes mat 32Kr. za semester. udane je len minimum a to 18Kr. do dalsie semestera respektive 36Kr. do dalsieho rocnika. skus kuknut este Archiv, alebo cez vyhladavanie, gl  :)

Zomrieš hlúpy

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #62 on: 25.06.2012, 05:00:16 »
Zdravím, chcem sa len informovať o tých povinne voliteľných predmetoch, som prvák idem do druhého ročníka a mám 4 povinné predmety a potom mám 3 povinne voliteľné predmety + tam mám na výber spoločenské vedy, no a kedže povinné predmety mám 4 a každý je za 6 kreditov tak mi stačí si vybrať iba jeden z povinne voliteľných predmetov ktorý je za 6 kreditov a na spoločenské vedy sa nemusím potom vôbec prihlasovať?
A ešte som sa chcel spýtať či by mi vedel niekto poradiť, že ktorý z týchto povinne voliteľných predmetov je taký že ľahký :D Meranie v elektroenergetike, Projektovanie v elektroenergetike, Svetelná technika. Štúdijný odbor som energetika. :)

Keď chceš zadarmo predmet tak jednoznačne projektovanie v elektroenergetike :) Na cvičenia sa chodí dobrovoľne ( u nás nikto nechodil :D ) a Ilenin je v pohode ... Ostatné predmety neviem ti povedať ... Ale tak ti poviem, že projektovanie ti nedá nič, radšej by som volil buď meranie alebo svetelnú... 
« Last Edit: 25.06.2012, 05:02:21 by Zomrieš hlúpy »

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #63 on: 25.06.2012, 05:06:19 »
este mu porad ci si musi zapisovat spolocenskovedny prdmet kedze je PV alebo nemusi

Zomrieš hlúpy

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #64 on: 25.06.2012, 05:32:50 »
este mu porad ci si musi zapisovat spolocenskovedny prdmet kedze je PV alebo nemusi

Nemusí, stačí zapísať jeden odborný ...

pawlo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 109
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #65 on: 28.06.2012, 04:22:50 »
Chlapi, neviete mi poradiť u koho mám reklamovať ak mi neide zapísať povinný predmet? Konkrétne - číslicové elektronické systémy v letnom semestri. Nie je tam vôbec tlačidlo. A pri tom predmete mám červený trojuholník - nezapísaný povinný predmet.

Vďaka.

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #66 on: 28.06.2012, 04:42:36 »
Aplikované programovanie v prostredí Windows na HI. Vie niekto co je to za predmet? Pozeram na tie predmety na LS a nic ma tam velmi z tej ponuky nezaujalo... bu

to je C#, vcelku nenarocnej urovne... (na Ecko trebalo na skuske vytvorit jednu triedu pre predstavu :D )

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #67 on: 28.06.2012, 04:43:27 »
http://people.tuke.sk/jan.paralic/prezentacie/RaL/rl03.htm
nie je to az take strasne ako to vyzera  :)

ralko si nedavat v ziadnom pripade... ja som si dal a fakoval som az kym som nespravil skusku... cvika su otrasne, prednasky o nicom a napln predmetu no akoze wtf.  ???

a co ste robili ako zadanie alebo ake ste mali podmienky na zapocet? lebo ked som to mala ja, tak to bolo celkom v pohode. ako pristup niektorych cviciacich otrasny, ale pre mna to bol predmet z kategorie pomerne lahko zvladnutelnych

my sme teraz mali dve pisomky na zapocet za 40b ale som bol rad ze som mal 21...

genie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 666
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #68 on: 28.06.2012, 12:36:44 »
Aplikované programovanie v prostredí Windows na HI. Vie niekto co je to za predmet? Pozeram na tie predmety na LS a nic ma tam velmi z tej ponuky nezaujalo... bu

to je C#, vcelku nenarocnej urovne... (na Ecko trebalo na skuske vytvorit jednu triedu pre predstavu :D )
to aj HI? :D neverim :D prezili vsetci? :D

http://people.tuke.sk/jan.paralic/prezentacie/RaL/rl03.htm
nie je to az take strasne ako to vyzera  :)

ralko si nedavat v ziadnom pripade... ja som si dal a fakoval som az kym som nespravil skusku... cvika su otrasne, prednasky o nicom a napln predmetu no akoze wtf.  ???

a co ste robili ako zadanie alebo ake ste mali podmienky na zapocet? lebo ked som to mala ja, tak to bolo celkom v pohode. ako pristup niektorych cviciacich otrasny, ale pre mna to bol predmet z kategorie pomerne lahko zvladnutelnych

my sme teraz mali dve pisomky na zapocet za 40b ale som bol rad ze som mal 21...
my sme mali aj pisomku aj zadanie a pre mna to bol jeden z najeasy predmetov...
“Any fool can use a computer.  Many do.”

Stormmast3r

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 133
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #69 on: 28.06.2012, 16:45:10 »
Aplikované programovanie v prostredí Windows na HI. Vie niekto co je to za predmet? Pozeram na tie predmety na LS a nic ma tam velmi z tej ponuky nezaujalo... bu

to je C#, vcelku nenarocnej urovne... (na Ecko trebalo na skuske vytvorit jednu triedu pre predstavu :D )

Tak to si asi dam :D

Stormmast3r

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 133
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #70 on: 28.06.2012, 16:49:14 »
Ešte otázka....Ralog alebo Operačnu analyzu(prof. RNDr. Ján Plavka, CSc.)? Predbežne som si zapisal OA....

Jotrew

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #71 on: 28.06.2012, 18:27:02 »
Operačná analýza- to bude nejaka matematika IV, len to ma iny nazov aby to zaujalo asi :D

genie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 666
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #72 on: 29.06.2012, 01:02:49 »
je to matika :D ale vraj nie tazka
“Any fool can use a computer.  Many do.”