Author Topic: Pomoc a Usmernenie - Základy Elektroniky Linus  (Read 3217 times)

Dusan_azs

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pomoc a Usmernenie - Základy Elektroniky Linus
« on: 01.07.2012, 23:17:40 »
Zdravím ľudia

Prosím vás  o pomoc z elektronikou.
Ja už neviem ako na to. Je to posledná skúška ktorú musím dať aby som presiel ďalej do druhého ročníka , inak som skončil.
Zo schémamy a priebehmy nemám extra problém ale z teóriou je to už horšie, a  tie jeho príklady tiež  absolútne nechápem.
Ak máte akýkoľvek použitelný materiál,niaké extra skriptá a texty alebo prednášky, prípadne zošity tak pošlite prosím prípadne si po nich aj prijdem.
Učil som sa a učím z originál skrípt tie 164 stranové od linusa.
Fakt neviem čo mam od Linusa očakávať a všetko sa nevládzem naučiť, tak ak náhodou niekto vie čo preferuje tak napíšte.
Prvé dve skúšky my trafil vzdy len 2 otázky takže som nemal šancu.
Mám 28 bodov zo zápočtu a potrebujem aspoň 23, neviete či dáva niaké extra body na vyhodnotený?
Chápem že už večšina prepla na prázdniny ale bol by som vám veľmi, veľmi povdačný keby ste sa my ozvali.
Fakt som už riadne zúfalý.
Za akékoľvek info budem rád.
« Last Edit: 01.07.2012, 23:43:50 by Dusan_azs »

robo7691

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Pomoc a Usmernenie - Základy Elektroniky Linus
« Reply #1 on: 03.07.2012, 23:15:56 »
Mal som tu skusku pred rokom, presiel som nou, poradim ti asi tolko, ze som pisal vsetko co ma napadlo. Bolo tam spomenute v otazke nieco a ked som nevedel co pisat pisal som o tom. Proste vsetko :D Ucil som sa lne tie 80 otazky co su niekde na nete. + vyratal som mu priklad, ktory ma taktiez vykupil lebo je za dost bodov. Vela stastia, mimochodom na dekanskom termine presla vacsina ludi. Takze moja rada, pis pis a pis. Aj mimo temy len nech to je k predmetu. Lepsie odovzdat nieco, ako vypracovet 2 otazky z 10tich a odovzdat to.