Author Topic: Administrácia linuxu I + PV predmety  (Read 10213 times)

ppeess

  • Guest
Re: Administrácia linuxu I + PV predmety
« Reply #25 on: 14.06.2012, 17:29:33 »
Ach to rozhodovanie  :@ ...   v druháku v letnom máme na výber z týchto PV predmetov : Programovanie v DotNET, Poč. siete, Technologie Java. Už viem naisto že si dám siete ale k tomu by som rád aj jeden z programátorských lenže ktorý ak s tým nemám žiadne skúsenosti ???

+ bol by som zvedavý či sa oplatí dať si odborný kurz Anglinu

Daj si Javu :D a odborny kurz Angliny nie :D

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Administrácia linuxu I + PV predmety
« Reply #26 on: 14.06.2012, 18:24:18 »
Ach to rozhodovanie  :@ ...   v druháku v letnom máme na výber z týchto PV predmetov : Programovanie v DotNET, Poč. siete, Technologie Java. Už viem naisto že si dám siete ale k tomu by som rád aj jeden z programátorských lenže ktorý ak s tým nemám žiadne skúsenosti ???

+ bol by som zvedavý či sa oplatí dať si odborný kurz Anglinu
siete vrelo odporucam, da ti to vela, teda aspon mne dalo.. ak sa tomu aj trosku povenujes
java alebo .NET? no zavisi od toho, ktore si chces sam vybrat.. su to odlisne predmety venujuce sa roznym prog. jazykom.. .NET som nemal a na jave sa uci programovat hru miny, teda ak to nezmenili.. osobne si myslim, ze ti viac da .NET

no a anglina? neodporucam zaklady.. mal som ich a fakt sme sa ucili zaklady, nemozem zleho slova povedat na KJ, ale mal som si zvolit cosi viac..
ak mas moznost si take nieco dat, tak nevahaj.. teda ak mas problemy s jazykom.. ak sa vies bez problemov dohovorit, tak skus popripade konverzacie, lebo inak to moze byt iba strata casu
btw, ak sa nemylim, tak je to vzdy v piatok rano
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Administrácia linuxu I + PV predmety
« Reply #27 on: 14.06.2012, 18:59:56 »
btw, ak sa nemylim, tak je to vzdy v piatok rano
S tým si mal začať :D ale niee ak sa tam preberajú fakt len základy tak o ničom ...   Prečo si myslíš že DotNET mi dá viac ako java ?
Meat is Murder.

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Administrácia linuxu I + PV predmety
« Reply #28 on: 14.06.2012, 19:07:27 »
ale k tomu by som rád aj jeden z programátorských lenže ktorý ak s tým nemám žiadne skúsenosti ???
To nevadí... Javu začneš na OOP v ZS a na TJava môžeš pokračovať v zdokonaľovaní sa :)

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Administrácia linuxu I + PV predmety
« Reply #29 on: 14.06.2012, 20:21:03 »
podla mna je uplne jedno co si vyberies, pretoze ak sa budes venovat v zime OOP tak pri oboch predmetoch staci ak sa naucis konkretne technologie, a rozdiely na takej urovni su minimalne.


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Administrácia linuxu I + PV predmety
« Reply #30 on: 14.06.2012, 21:32:05 »
btw, ak sa nemylim, tak je to vzdy v piatok rano
S tým si mal začať :D ale niee ak sa tam preberajú fakt len základy tak o ničom ...   Prečo si myslíš že DotNET mi dá viac ako java ?
neviem, nemal som s javou prave naj skusenosti a nic mi do zivota nedala.. ved miny uz vo windoze su ;D

netusil som ale, ze na OOP je java.. to by mohlo menit situaciu, o to viac by som sa priklonil k .NET, aby si sa naucil obe, alebo, ak sa chces zamerat iba jednym smerom, tak potom kludne i TJavu.. spytam sa ostatnych, stale to cvici a prednasa ten isty?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/