Author Topic: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša  (Read 10715 times)

pinko

  • Guest
Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« on: 22.02.2012, 19:56:03 »
Mam otazku na starsich. Elektrotechniku nam prednasa uz vyssie spomenuty cteny Assoc. Prof. Ján Dudáš, DSc. Mna by zaujimalo ci sa da elektro zvladnut aj bez prednasok resp. ako na to pretoze jak sa snazim tak sa snazim, nemam z tych prednasok takmer nic. z tych 50% co mu rozumiet je 20% o kulture, historii etike a mravnosti a tie zvysne podstatne veci hovori takym stylom ze bud nestiham alebo neviem co si k tomu poznamenat do poznamok.
TAKZE: da sa to aj bez tych prednasok? viete odporucit nejake materialy/knihu/radu/nieco co pomoze na tu elektortechniku?
 >:(

ppeess

  • Guest
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #1 on: 22.02.2012, 20:40:00 »
Dudas je uz profesor? ....... a jeho styl opravovania je jedna mala chyba = cely priklad zle ......... :D :D :D

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #2 on: 22.02.2012, 21:10:22 »
nie je prof. pokial dobre viem ten assoc prof je ekvivalentne s doc. ci ne?

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #3 on: 22.02.2012, 23:40:17 »
Mam otazku na starsich. Elektrotechniku nam prednasa uz vyssie spomenuty cteny Assoc. Prof. Ján Dudáš, DSc. Mna by zaujimalo ci sa da elektro zvladnut aj bez prednasok resp. ako na to pretoze jak sa snazim tak sa snazim, nemam z tych prednasok takmer nic. z tych 50% co mu rozumiet je 20% o kulture, historii etike a mravnosti a tie zvysne podstatne veci hovori takym stylom ze bud nestiham alebo neviem co si k tomu poznamenat do poznamok.
TAKZE: da sa to aj bez tych prednasok? viete odporucit nejake materialy/knihu/radu/nieco co pomoze na tu elektortechniku?
 >:(
Elektro sa da zvladnut aj bez prednasok (bol som iba na jednej), knihu som ziadnu nemal, iba nejake materialy z netu + cvika, sice spravil som iba na ecko no velo casu som tomu nevenoval.... Dalsia vec je ze som Dudasa nemal.  :) Ale urcite sa da prezit aj z Dudasom, len treba prezit.  :ringsmiley:
:D

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #4 on: 23.02.2012, 00:36:59 »
Mam otazku na starsich. Elektrotechniku nam prednasa uz vyssie spomenuty cteny Assoc. Prof. Ján Dudáš, DSc. Mna by zaujimalo ci sa da elektro zvladnut aj bez prednasok resp. ako na to pretoze jak sa snazim tak sa snazim, nemam z tych prednasok takmer nic. z tych 50% co mu rozumiet je 20% o kulture, historii etike a mravnosti a tie zvysne podstatne veci hovori takym stylom ze bud nestiham alebo neviem co si k tomu poznamenat do poznamok.
TAKZE: da sa to aj bez tych prednasok? viete odporucit nejake materialy/knihu/radu/nieco co pomoze na tu elektortechniku?
 >:(
Elektro sa da zvladnut aj bez prednasok (bol som iba na jednej), knihu som ziadnu nemal, iba nejake materialy z netu + cvika, sice spravil som iba na ecko no velo casu som tomu nevenoval.... Dalsia vec je ze som Dudasa nemal.  :) Ale urcite sa da prezit aj z Dudasom, len treba prezit.  :ringsmiley:

Verím v tvoje slová a Boh daj nech sú pravdivé.  >:(
Meat is Murder.

esperian

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #5 on: 23.02.2012, 01:22:20 »
tu su nejake priklady ak si dobre pamatam aj riesene v tych zbierkach1, 2... http://kteem.fei.tuke.sk/index.php?mode=user&pageID=5&theme=default&submenuID=171
len si musis niekde najst v histórii heslo lebo si ho uz nepamatam..

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #6 on: 23.02.2012, 10:50:32 »
kazdy predmet sa da zvladnut aj bez prednasok, ale pri takych, kde na prednaske prednasajuci nieco vysvetluje je lahsie prejst tym predmetom, ked tam chodis, predsa len aspon nieco pochopis a ked tam nie si tak na vela veci musis prist sam, co zaberie dost casu niekedy

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #7 on: 23.02.2012, 11:58:00 »
assoc prof je docent, prevzate z anglictiny
a co sa prednasok tyka, tak na tvojom mieste pozriem ine a pojdem tam, ja som to tiez tak riesil, len si nepamätam meno, takze neviem odporucat konkretne
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

pinko

  • Guest
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #8 on: 24.02.2012, 09:11:45 »
assoc prof je docent, prevzate z anglictiny
a co sa prednasok tyka, tak na tvojom mieste pozriem ine a pojdem tam, ja som to tiez tak riesil, len si nepamätam meno, takze neviem odporucat konkretne

no hej tiez som nad tym uvazoval ale neviem ci ine odbory na FEIke nemaju ine osnovy ako informatika

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #9 on: 24.02.2012, 10:02:54 »
nie, nemaju, pre vsetkych prvakov je to rovnako dane
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #10 on: 24.02.2012, 10:31:47 »
no minuleho roku osnovy boli trosku ine..na elektro pre info ine ako pre elektrikarov napr

majek32

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #11 on: 24.02.2012, 18:31:10 »
elektro sa da zvladnut aj bez prednasok len sa treba prinutit pocitat priklady  ;D

robo7691

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #12 on: 24.02.2012, 19:38:27 »
elektro sa da zvladnut aj bez prednasok len sa treba prinutit pocitat priklady  ;D
elektro ktore mali informatici sa da zvladnut aj bez pocitania prikladov :D

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #13 on: 24.02.2012, 20:57:24 »
elektro sa da zvladnut aj bez prednasok len sa treba prinutit pocitat priklady  ;D
elektro ktore mali informatici sa da zvladnut aj bez pocitania prikladov :D
S tymto nesuhlasim, minimalne pred zapoctom sa do toho trebalo pozriet.
:D

robo7691

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #14 on: 24.02.2012, 21:15:05 »
elektro sa da zvladnut aj bez prednasok len sa treba prinutit pocitat priklady  ;D
elektro ktore mali informatici sa da zvladnut aj bez pocitania prikladov :D
S tymto nesuhlasim, minimalne pred zapoctom sa do toho trebalo pozriet.
pozriet ano :P ale nie.... zartujem. uznaj ze informatici tu elektrotechniku mali ovela lahsiu ako my (sice neviem aky odbor studujes) :) Kde vsak programovanie sme mali na rovnakej urovni ako informatici. 

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #15 on: 24.02.2012, 22:36:49 »
Mali sme lahsiu ale ani programko nebolo ako programko, niektory ho mali lahsie, niektory tahsie. Ale to je tak vzdy no.
:D

Andy133

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #16 on: 27.03.2012, 16:35:16 »
Na kteem elearning su video prednasky len treba heslo a to by ste mali prvaci dostat od vyucujuceho, btw mohli by ste tu niekde hodit to heslo, kamos je prvak, ma dudasa a v anglictine a pochybujem ze on by im to heslo dal, tak dakujem :)

ercole

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #17 on: 28.03.2012, 02:54:16 »
login: et
heslo: et2012-kteem
Elektroenergetika - 1. ročník

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: Elektrotechnika - ako prežiť Dudáša
« Reply #18 on: 11.04.2012, 02:55:34 »
Ta ja som mal s Dudasom prednasky (ani na jednej som nebol) a este aj cvika na Elektro 1, 2 som uz mal cvika so Spaldonovou ci jak jej meno. Zapocet praveze s Dudasom mi prisiel uplne ze easy priklady a potom som dosiel na skusku kam robila uz Spaldonova priklady a som pozeral ze WTF.

Taze predmet sa da zvladnut bez prednasok a ked vies ratat priklady tak no problemo. Ked nevies ta reverse engineering, sa ti hodi este velmi na tejto skole :D
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.