Author Topic: Skryptá  (Read 11459 times)

robo7691

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Skryptá
« Reply #25 on: 19.02.2012, 17:33:29 »
Bučko  :buttrock:

Marek_Baranica

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 255
    • View Profile
Re: Skryptá
« Reply #26 on: 19.02.2012, 17:47:33 »
Dobre noooo  ??? Proste nemám rád také veci aké robil Baranica vyššie ....  Ale to je v poriadku že on tu spamuje a provokuje však chápem :)
ty provokujes svojou hlupostou a ignoranciou, tak sa aspon nauc pisat po slovensky ked uz usta nezavres

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Skryptá
« Reply #27 on: 19.02.2012, 18:31:55 »
Dobre noooo  ??? Proste nemám rád také veci aké robil Baranica vyššie ....  Ale to je v poriadku že on tu spamuje a provokuje však chápem :)
S kym ze to mas cvika ?

ELEKTRO-Bučko  FYZ II-Rybárová LOGIKA-Draženská proč ?
Tes sa, s Buckom zazijete kopu srandy, sem tam vas zdrbe, ale inak zapocet sa pise dovtedy pokym nespravis. Treba mat kalkulacku, na tomto si neskôr potrpi. :laugh:
A dalsia vyhoda je ze sa vas bude snazit naucit len to, co budete potrebovat na zapocte/skuske, hoci sem tam budete mat pocit ze sa sam v tom straca. Ale inak sa nanho nic zle povedat neda, je to chlapik ktory vie o co na tuke ide. Cviciacich ako je on, mam v oblube.
Rybarovu poznam len trocha, takze no comment...
Drazenska, to uz je ina kapitola (oproti Myskovej, ako nebo a zem) bude sa treba pripravovat pribezne, ale ved uvidis sam a o rok zhodnotis, ci to tak bolo.  :P
:D

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Skryptá
« Reply #28 on: 19.02.2012, 18:51:54 »


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Marek_Baranica

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 255
    • View Profile
Re: Skryptá
« Reply #29 on: 19.02.2012, 18:55:39 »

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Skryptá
« Reply #30 on: 19.02.2012, 19:24:08 »
Dobre noooo  ??? Proste nemám rád také veci aké robil Baranica vyššie ....  Ale to je v poriadku že on tu spamuje a provokuje však chápem :)
ty provokujes svojou hlupostou a ignoranciou, tak sa aspon nauc pisat po slovensky ked uz usta nezavres

Ignoranciou ? Načo narážaš ? Koho alebo čo ignorujem ? Jaj a sorry že som napísal skryptá s Y nevedel som že ma za to vyjebú zo školy ... Hlúpy je ten čo sa do druhých obúva a pičuje už druhý deň okolo jedného písmenka tak sa prebud brácho  :)
Meat is Murder.

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Skryptá
« Reply #31 on: 20.02.2012, 13:05:50 »
chlapci, rieste si to inde.. toto tu niekto locknite
a bude pokoj
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Wolfdale

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 489
  • /root
    • View Profile
Re: Skryptá
« Reply #32 on: 20.02.2012, 13:28:34 »
Topic locknutý.
Chlapci poprosím nabudúce vyjadrovať sa k téme a nie urážať jeden druhého. ďakujem

Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.