Author Topic: fyzika I vs. fyzika II  (Read 2021 times)

pinko

  • Guest
fyzika I vs. fyzika II
« on: 09.02.2012, 20:59:33 »
Mám otázku na starších ako hodnotíte fyziku II v porovnaní s jednotkou, hlavne čo sa náročnosti týka. Tiež nejaké postrehy a rady by boli fajn pretože som sa dozvedel že budem mať "skvelého" cvičiaceho a rád by som ten predmet spravil, tak budem vďačný za každý postreh.  :metal: :beer1:

Stormmast3r

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 133
    • View Profile
Re: fyzika I vs. fyzika II
« Reply #1 on: 09.02.2012, 21:14:52 »
Mám otázku na starších ako hodnotíte fyziku II v porovnaní s jednotkou, hlavne čo sa náročnosti týka. Tiež nejaké postrehy a rady by boli fajn pretože som sa dozvedel že budem mať "skvelého" cvičiaceho a rád by som ten predmet spravil, tak budem vďačný za každý postreh.  :metal: :beer1:

Koho máš na cvikach?

Btw Fyzika HI bola spojenim I a II no tie dvojkove veci (el. pole, prud atd) som velmi nechapal, no zdali sa mi zaujimavejšie. Možnože stačilo chodiť na prednašky  ???. Každopadne som rád že ju mam s krku  ap

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: fyzika I vs. fyzika II
« Reply #2 on: 10.02.2012, 00:29:00 »
Mám otázku na starších ako hodnotíte fyziku II v porovnaní s jednotkou, hlavne čo sa náročnosti týka. Tiež nejaké postrehy a rady by boli fajn pretože som sa dozvedel že budem mať "skvelého" cvičiaceho a rád by som ten predmet spravil, tak budem vďačný za každý postreh.  :metal: :beer1:
len tento rok je fyzika I a II, my sme mali vsetko spolu takze nevieme zhodnotit  :)

fakovnik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 340
    • View Profile
Re: fyzika I vs. fyzika II
« Reply #3 on: 10.02.2012, 16:30:12 »
To isté sme mali asi, len v jednom, keď teraz idú el. pole.

Tak narovnako to je podľa mňa, trochu ťažšia asi tá elektrika, ale kto nemal veľké problémy teraz dá aj toto v pohode.
« Last Edit: 10.02.2012, 16:32:16 by fakovnik »

Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.