Author Topic: malo prispevkov???  (Read 2363 times)

pinko

  • Guest
malo prispevkov???
« on: 28.11.2011, 04:22:49 »
Sorry ludia za takyto off-topic no nedalo mi to....vsimli ste si kolko maju druhaci  prispevkov tuna na fore oproti nam prvakom? asi 5x viac... suvisi to s konkretnymi predmetmi druhakov ci sme len lenivy rocnik?   ;D

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: malo prispevkov???
« Reply #1 on: 28.11.2011, 04:24:19 »
Sorry ludia za takyto off-topic no nedalo mi to....vsimli ste si kolko maju druhaci  prispevkov tuna na fore oproti nam prvakom? asi 5x viac... suvisi to s konkretnymi predmetmi druhakov ci sme len lenivy rocnik?   ;D
Prvaci maju rozum a riesia veci na fb.  :ringsmiley:
:D

pinko

  • Guest
Re: malo prispevkov???
« Reply #2 on: 28.11.2011, 04:34:17 »
no neviem ci to je vyhoda...na somariny a OT jasne ale podstatne veci sa na FB rychlo stracaju a clovek ked chce daco najst tak ma chaos

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: malo prispevkov???
« Reply #3 on: 28.11.2011, 05:11:27 »
Sorry ludia za takyto off-topic no nedalo mi to....vsimli ste si kolko maju druhaci  prispevkov tuna na fore oproti nam prvakom? asi 5x viac... suvisi to s konkretnymi predmetmi druhakov ci sme len lenivy rocnik?   ;D
Prvaci maju rozum a riesia veci na fb.  :ringsmiley:

jj, určite máte kopu ľudí z vyšších ročníkov, čo vám dokážu poradiť :P lebo tie veci už absolvovali :P
All code is crap.

42

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: malo prispevkov???
« Reply #4 on: 28.11.2011, 05:16:06 »
Sorry ludia za takyto off-topic no nedalo mi to....vsimli ste si kolko maju druhaci  prispevkov tuna na fore oproti nam prvakom? asi 5x viac... suvisi to s konkretnymi predmetmi druhakov ci sme len lenivy rocnik?   ;D
kukni si archiv kolko bolo prispevkov, a este mi jednu vec vysvetli , co by si tak chcel rozoberat a komentovat v prvom semestri?  :D maximalne priklady z mat, fyz(teraz uz) a zim inak..nic asi, pockaj na letny tam uz bude viacej veci co rozoberat  :)
btw Fb ma viac nevyhod ako vyhod, forum je forum  ;)

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: malo prispevkov???
« Reply #5 on: 28.11.2011, 05:20:00 »
Sorry ludia za takyto off-topic no nedalo mi to....vsimli ste si kolko maju druhaci  prispevkov tuna na fore oproti nam prvakom? asi 5x viac... suvisi to s konkretnymi predmetmi druhakov ci sme len lenivy rocnik?   ;D
kukni si archiv kolko bolo prispevkov, a este mi jednu vec vysvetli , co by si tak chcel rozoberat a komentovat v prvom semestri?  :D maximalne priklady z mat, fyz(teraz uz) a zim inak..nic asi, pockaj na letny tam uz bude viacej veci co rozoberat  :)
btw Fb ma viac nevyhod ako vyhod, forum je forum  ;)
Sice aj to je pravda ze tu nie je co rozoberat v prvom semestri .... bud spravis mat1 alebo nespravis....  ;D
:D

domino3d

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: malo prispevkov???
« Reply #6 on: 28.11.2011, 05:54:00 »
jo, matika :) nic sa neda robit, len pocitat pocitat pocitat  :trestac:
vivat academicus

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: malo prispevkov???
« Reply #7 on: 29.11.2011, 05:23:45 »
Sorry ludia za takyto off-topic no nedalo mi to....vsimli ste si kolko maju druhaci  prispevkov tuna na fore oproti nam prvakom? asi 5x viac... suvisi to s konkretnymi predmetmi druhakov ci sme len lenivy rocnik?   ;D


sak uvidis o rok :D zelezi kde si (katedru myslim, resp odbor) ale u nas to bolo like "welcome in hell"  bq  ;D