Author Topic: web stranka (html)  (Read 7255 times)

joannes

  • Newbie
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
web stranka (html)
« on: 27.11.2011, 06:45:42 »
mam odovzdat stranku o dva tyzdne ale ja chcem spravit si tak ze si stiahnem Sablonu a uz len text doplnim moze aj tak? sa mi zda ze sa to lahko zisti ze mam sablonu ze? :whacko: ... niekto je tu co uz skusal odovzdat sablonu? diky :)

esperian

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #1 on: 27.11.2011, 16:18:41 »
to myslis vazne ?? Ved tam mas spravit primitivnu stranku ...

ultimate

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 337
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #2 on: 27.11.2011, 16:38:36 »
ked si stiahnes nejaku velmi jednoduchu sablonu a trocha ju aj pomenis, zmazes z paticky aspon odkaz odkial si ju stiahol :D ... vymazes tiez komentare v zdrojaku a pomenis viacero veci (obrazok z headeru, dizajn) tak da sa ... ale stiahnut sablonu a len doplnit do nej vlastny text, to tazko :D

orsi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 182
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #3 on: 27.11.2011, 19:31:02 »
fuha, tyto prvačikovia maju ale napady. ani primitivny web nechce urobit a za par hodin to moze napisat v notepade. vsak si aspon precvicis html na skusku ked už nič iné.

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #4 on: 27.11.2011, 19:42:59 »
fuha, tyto prvačikovia maju ale napady. ani primitivny web nechce urobit a za par hodin to moze napisat v notepade. vsak si aspon precvicis html na skusku ked už nič iné.
mozno nestuduje informatiku a nezaujima ho tato problematika ale ajtak by tomu mohol venovat aspon 1 vikend  :D a ked je informatik tak potom......to mu napisu iny co potom :D
//doucene
« Last Edit: 27.11.2011, 20:05:47 by Tren »

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #5 on: 27.11.2011, 20:03:31 »
a vy obaja by ste sa mali doucit slovencinu lebo vas pravopis mi trha oci
brix will be shat

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #6 on: 29.11.2011, 05:25:43 »
fuha, tyto prvačikovia maju ale napady. ani primitivny web nechce urobit a za par hodin to moze napisat v notepade. vsak si aspon precvicis html na skusku ked už nič iné.

ze html na skusku :D

joannes

  • Newbie
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #7 on: 29.11.2011, 17:48:03 »
no daako spravim tu stranku potom uz nemam nic snej nesom informatik iba Elektronik .... ide mi len oto ze ked stahnem sablonu ci je to vidiet ze ju mam .. stiahol som a skusil sa pozriet ako vyzeraju tagy a ako som videl tak ani farba pozadia a nic poriadne nebolo zadane v html kode ale v nieocm inom asik css sktorym sme nerobili cize sablona mi nepomoze mne islo len oto aby som spravil stranku tak aby bola na lavo lista s internymi odkazmi a vstrede aby bolo telo stranky a na pravo aby bola lista s externymi odkazmi a este hore neaky obrazok ktory stale bude hore .... ale enviem ako to spravit :( mam to robit tak ze si vytvorim tabulku s dvoma riadkami a s trom stlapcami? a ze budem vsetko davat do tabulkoviteho tvaru? :( frame neviem pouzivat a neviem ci je to dobre :(...

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #8 on: 29.11.2011, 17:51:02 »
tu nejde o to co studujes, toto je tak jednoducha zalezitost ze podla nejakeho tutorialu to zvladne za 30minut aj postihnuty clovek
brix will be shat

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #9 on: 29.11.2011, 20:33:26 »
tu nejde o to co studujes, toto je tak jednoducha zalezitost ze podla nejakeho tutorialu to zvladne za 30minut aj postihnuty clovek
Neni pravda, ja som stranku robil asi den !  :P
:D

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #10 on: 29.11.2011, 21:05:08 »
tu nejde o to co studujes, toto je tak jednoducha zalezitost ze podla nejakeho tutorialu to zvladne za 30minut aj postihnuty clovek
Neni pravda, ja som stranku robil asi den !  :P
ale ty niesi postihnuty  :P

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #11 on: 29.11.2011, 21:31:39 »
tu nejde o to co studujes, toto je tak jednoducha zalezitost ze podla nejakeho tutorialu to zvladne za 30minut aj postihnuty clovek
Neni pravda, ja som stranku robil asi den !  :P
ale ty niesi postihnuty  :P

praveze on je najviac asi
brix will be shat

Wolfdale

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 489
  • /root
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #12 on: 29.11.2011, 21:33:40 »
 :D :D :D :D

Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #13 on: 29.11.2011, 22:59:50 »
tu nejde o to co studujes, toto je tak jednoducha zalezitost ze podla nejakeho tutorialu to zvladne za 30minut aj postihnuty clovek
Neni pravda, ja som stranku robil asi den !  :P
ale ty niesi postihnuty  :P

praveze on je najviac asi
nj teraz je kazdy frajer ked to uz davno zmakol, ale stavim sa ze minimalne kazdemu druhemu studentovi to zabralo viac ako hodinu casu. (tebe urcite viac (pocitam ze minimalne tyzden(ked si ju vobec robil ty))).
PS: No ale ved jasne, zhodme prvacika pri kazdej moznej prilezitsti, ale ze aka je uroven cviciacich na upsku o tom nic co ?
« Last Edit: 29.11.2011, 23:03:12 by paloSK »
:D

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #14 on: 29.11.2011, 23:12:12 »
ja len tak poznamenam ze v osnovach UPS-ka pokial dobre viem nie je vyucovanie html-ka, to uz mas vediet  :)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #15 on: 29.11.2011, 23:22:05 »
tu nejde o to co studujes, toto je tak jednoducha zalezitost ze podla nejakeho tutorialu to zvladne za 30minut aj postihnuty clovek
Neni pravda, ja som stranku robil asi den !  :P
ale ty niesi postihnuty  :P

praveze on je najviac asi
nj teraz je kazdy frajer ked to uz davno zmakol, ale stavim sa ze minimalne kazdemu druhemu studentovi to zabralo viac ako hodinu casu. (tebe urcite viac (pocitam ze minimalne tyzden(ked si ju vobec robil ty))).
PS: No ale ved jasne, zhodme prvacika pri kazdej moznej prilezitsti, ale ze aka je uroven cviciacich na upsku o tom nic co ?

omg html pomaly ovladaju deti v skolke, za ten cas co tu prispievas si mohol mat napisanych 20 takych zadani a nejdem sa s tebou hadat lebo prisambohu ked teba citam mam chut sa zasamovrazdit co za ludia koncia vysky
brix will be shat

genie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 666
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #16 on: 30.11.2011, 00:03:36 »
vy nepoznate take, ze si najdete stranku dat view source code a skopcite? :D ja osobne som svoje zadanie robila tak (samozrejme, ze som tam nieco pomenila) a verejne sa k tomu priznavam!  :D
“Any fool can use a computer.  Many do.”

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #17 on: 30.11.2011, 00:04:10 »
tu nejde o to co studujes, toto je tak jednoducha zalezitost ze podla nejakeho tutorialu to zvladne za 30minut aj postihnuty clovek
Neni pravda, ja som stranku robil asi den !  :P
ale ty niesi postihnuty  :P

praveze on je najviac asi
nj teraz je kazdy frajer ked to uz davno zmakol, ale stavim sa ze minimalne kazdemu druhemu studentovi to zabralo viac ako hodinu casu. (tebe urcite viac (pocitam ze minimalne tyzden(ked si ju vobec robil ty))).
PS: No ale ved jasne, zhodme prvacika pri kazdej moznej prilezitsti, ale ze aka je uroven cviciacich na upsku o tom nic co ?

omg html pomaly ovladaju deti v skolke, za ten cas co tu prispievas si mohol mat napisanych 20 takych zadani a nejdem sa s tebou hadat lebo prisambohu ked teba citam mam chut sa zasamovrazdit co za ludia koncia vysky
Ja som ziadnu vysku neskoncil.
:D

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #18 on: 30.11.2011, 00:21:32 »
na tuke to je otazka casu, tu skonci aj mentalne retardovana opica
brix will be shat

genie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 666
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #19 on: 30.11.2011, 00:27:47 »
ale vsak uz idu byt prijimacky.. ja naivne verim, ze to bude lepsie a prestanem sa hanbit vyplnat kolonku vzdelanie vo svojom zivotopise :D
“Any fool can use a computer.  Many do.”

Mike

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 634
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #20 on: 30.11.2011, 02:11:19 »
ale vsak uz idu byt prijimacky.. ja naivne verim, ze to bude lepsie a prestanem sa hanbit vyplnat kolonku vzdelanie vo svojom zivotopise :D

 :evica:

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #21 on: 30.11.2011, 21:49:01 »
vytvorit taku stranku je ovela jednoduchsie ako stiahnut nieco komplikovane a prerabat to... daj do guglu w3schools a tam najdes vsetko


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #22 on: 30.11.2011, 22:29:37 »
vytvorit taku stranku je ovela jednoduchsie ako stiahnut nieco komplikovane a prerabat to... daj do guglu w3schools a tam najdes vsetko
Ale zas keď už vieš základy, tak sa dobre "inšpiruje" na existujúcich stránkach. Aspoň u mňa to tak fungovalo. Na "živých príkladoch" som sa naučil ako funguje CSS a odnaučil som sa od nezmyselných frameov, či tvorby webu cez tabuľky.

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #23 on: 01.12.2011, 01:43:29 »
na tuke to je otazka casu, tu skonci aj mentalne retardovana opica

ono na tomto je mozno dost vela pravdy, aj ked neni titul ako titul, tak ako neni skuska ako skuska co si budeme klamat...  ???

lecter

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 244
    • View Profile
Re: web stranka (html)
« Reply #24 on: 01.12.2011, 03:38:41 »
no daako spravim tu stranku potom uz nemam nic snej nesom informatik iba Elektronik ....
mal som spolubyvajuceho z vasej katedry a ta ich stranka ani validna nemusela byt... mozno v tom nevidis perspektivu, ale je to fakt otazka par minut :) btw ked si myslis, ze na elektronike nebudes kodit, tak na to zabudni. jo, html nema az tak vela spolocne s kodenim app, ale to iste tu budeme citat dalsi semester, ked budete mat programovanie :D