Author Topic: Bakalárka - témy  (Read 3601 times)

xblast

  • Guest
Bakalárka - témy
« on: 15.10.2011, 03:30:17 »
Zdravím, dajú sa niekde nájsť témy ktoré boli po minulé roky? presnejšie ma zaujíma odbor Informatizácia procesov...   :)

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Bakalárka - témy
« Reply #1 on: 15.10.2011, 05:38:02 »
neviem o tom ci je daky zoznam niekde na nete, ale ak mozem poradit skus zajst za dakym profakom ci nema daku temu popripade mu navrhni co by si chcel spracovat a tak (Horovcak ma programovanie dava pri tom ale dost zabrat )
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

xblast

  • Guest
Re: Bakalárka - témy
« Reply #2 on: 15.10.2011, 16:07:02 »
zatial som v druhom rocniku cize mi to este netreba ale chcel som vidiet nejake temy... :D lebo zatial nemam ani sajnu aku temu robit... (horovcak dava fakt zabrat :D spoluziakovi navrhol taku temu, ze si nachvilu myslel ze ho chce za nieco potrestat :D )

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Bakalárka - témy
« Reply #3 on: 15.10.2011, 21:19:13 »
sak v druhom si vyberas bakalarsku temu ale asi az v LS sami zda :D
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

xblast

  • Guest
Re: Bakalárka - témy
« Reply #4 on: 16.10.2011, 00:45:45 »
jj, v LS uz mam semestralny projekt...

TakIP

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
  • I_IPZaSS_Bc_D
    • View Profile
Re: Bakalárka - témy
« Reply #5 on: 17.10.2011, 16:12:10 »
zoznam bakalárskych tém by mali byť na https://student.tuke.sk a tam pod Záverečná práca dáš Vyhľadávanie zadaní záverečných prác, nastavíš študijný program a ti vypíše zoznam prác.

Teraz pozeram tak je tam len rok 2011/2012
I_IPZaSS_Bc_D