Author Topic: zapis na telesnu  (Read 3596 times)

nikush

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
zapis na telesnu
« on: 17.09.2011, 03:33:57 »
Prosim vas kde sa v maise zapisuje telesna? bo uz som hladala vsade..a ked dam zapis do rozvrhu tak mi vypisuje ze momentalne zapis predmetov neprebieha..tak teraz ako sa mam zapisat? kto poradi??? >:(

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: zapis na telesnu
« Reply #1 on: 17.09.2011, 03:49:01 »
tam hore v tej oranzovej 'liste' predzapis a zapis a potom na lavom boku zapis do rozvrhu  tam si najdi potom TV klikni na to sede tlacitko so sipkou a vyber si  pokial to nejde tak to mais skus inokedy :D alebo uz skoncil zapis ale toto fakt neviem
« Last Edit: 17.09.2011, 05:36:17 by Makaveli »
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

nikush

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: zapis na telesnu
« Reply #2 on: 17.09.2011, 15:28:14 »
Aha , no dik..len problem je v tom ze ja to TV tam nemam ani ziaden predmet napisany len tu listu predmet atd... tak teraz neviem..a to sa da aj nejak inac zapisat ci len cez mais? ja som tu cez druhe kolo tak neviem ci v tom je problem ze tu nic take nemam alebo co.. :/

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: zapis na telesnu
« Reply #3 on: 17.09.2011, 19:40:32 »
to je cudne ked to tam nemas..... da sa zapisat este priamo u profaka ktori vyucuje telesnu ktoru si si vybrala )) inak uz neviem a ked mas nejake problemy s maisom tak napis adminovy
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

nikush

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: zapis na telesnu
« Reply #4 on: 19.09.2011, 03:30:11 »
ďakujem :) a ak možem ešte tak toho Admina ..kde najdem mail???

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: zapis na telesnu
« Reply #5 on: 19.09.2011, 04:12:12 »
https://mais.tuke.sk/index.php?j=sk&m=kontakt je tam navod ako mu zaslat email tak to dodrz ))
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

fakovnik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 340
    • View Profile
Re: zapis na telesnu
« Reply #6 on: 20.09.2011, 03:53:32 »
Niekedy aj menej :D

Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.