Author Topic: facebook skupina pre informatikov  (Read 3106 times)

Iggy

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
facebook skupina pre informatikov
« on: 14.09.2011, 23:01:28 »
pozdravujem forum!  :hug:

vytvoril som na FB skupinu pre nas informatikov kde mozme dojednavat rozne skolske aj neskolske veci a hlavne somariny ktore by spamovali forum

http://www.facebook.com/groups/197093053692070/

feel free to enjoy  :metal:

ultimate

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 337
    • View Profile
Re: facebook skupina pre informatikov
« Reply #1 on: 14.09.2011, 23:08:23 »
nato je toto forum, aby ste tu mohli riesit take veci, tu sa moze spamovat :D

mino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: facebook skupina pre informatikov
« Reply #2 on: 14.09.2011, 23:39:36 »
Suhlasim s ultimate... Preco FB? Forum je lepsie, prehladnejsie, mas tu pekne roztriedene temy, archiv starsich veci... Na FB je bordel... :D Mozno som old-school, ale forum je forum.  :buttrock:

ultimate

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 337
    • View Profile
Re: facebook skupina pre informatikov
« Reply #3 on: 14.09.2011, 23:58:00 »
+ tu na fore ti viac ludi poradi, napise skusenosti alebo sa podeli s nejakymi inymi informaciami ako na FB, kde budete mat uzavretu skupiny s par ludmi a nikto iny tam nebude chodit

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: facebook skupina pre informatikov
« Reply #4 on: 15.09.2011, 02:31:48 »
+ tu na fore ti viac ludi poradi, napise skusenosti alebo sa podeli s nejakymi inymi informaciami ako na FB, kde budete mat uzavretu skupiny s par ludmi a nikto iny tam nebude chodit
Ale co si budeme navravat, fb ma tiez nejake vyhody, napr. do uzavretej skupiny nechodia profaci atd...
:D

AnvilOfFury

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
    • View Profile
Re: facebook skupina pre informatikov
« Reply #5 on: 15.09.2011, 04:15:45 »
+ tu na fore ti viac ludi poradi, napise skusenosti alebo sa podeli s nejakymi inymi informaciami ako na FB, kde budete mat uzavretu skupiny s par ludmi a nikto iny tam nebude chodit
Ale co si budeme navravat, fb ma tiez nejake vyhody, napr. do uzavretej skupiny nechodia profaci atd...
...ani ľudia ktorí by mohli poradiť či pomôcť. Taký jeden normálnejší druhák bude užitočnejší ako 30 prvákov, keďže už ten prvý rok prežil a vie čo tých prvákov čaká. (imho)
Keep information to yourself - Knowledge is power. Think job security. Never provide documentation.
Use Real Tools - No "fancy-pancy" IDEs. Real developers only use vi.
Compiled = Ship It - User acceptance testing is an absolute waste of time.

ultimate

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 337
    • View Profile
Re: facebook skupina pre informatikov
« Reply #6 on: 15.09.2011, 04:18:47 »
...ani ľudia ktorí by mohli poradiť či pomôcť. Taký jeden normálnejší druhák bude užitočnejší ako 30 prvákov, keďže už ten prvý rok prežil a vie čo tých prvákov čaká. (imho)

+1