Author Topic: Prekrývanie predmetov  (Read 2235 times)

Elena

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Prekrývanie predmetov
« on: 14.09.2011, 19:17:35 »
Zdravým, od pondelka nastupujem na HIčku, mala som už spravený celý rozvrh, ale dnes ma čakalo nemilé prekvapenie. Dala som si jednu prednášku z PaP na piatok, aby som si mohla v Utorok poobede dať telesnú, lebo aj tak sa mi neoplatí cestovať domov vo štvrtok. Ale samozrejme, že tie predmety si presúvali ako sa im zachcelo, tak som pre istotu každý deň mrkla, či zasa nie je nejaká zmena. Včera večer však MAIS nešiel (ako ste si mnohí všimli) tak som  nemala šancu si to skontrolovať. Zrazu dnes mi presunuli PaP z piatka (je to seminár) na utorok a tým pádom sa mi presne prekrýva s telesnou... Zápis do rozvrhu už nemám možný, nemôžem sa ani odhlásiť z termínu ani prihlásiť. Neviete mi poradiť ako to riešiť?
« Last Edit: 14.09.2011, 19:21:48 by Elena »

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Pekrývanie predmetov
« Reply #1 on: 14.09.2011, 19:22:08 »
pokial sa vam nieco kryje treba pisat veducim katedier ! pokial nepochodite tam, piste tete prodekanke Zolotovej, ktora ma toto na starosti, studijne s vami nebude toto riesit... dalsia vec, v pondelok sa otvara dalsie kolo v rozvrhu... tak treba to skusit tam, potom uz fakt len prodekanka, a pokial sa chces odhlasit zo seminaru, tak najlepsie pisat priamo tomu co ho ma, alebo na katedru telesnej kvoli zmene...