Author Topic: Bakalarka  (Read 58363 times)

revelc

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Bakalarka
« on: 09.09.2011, 15:27:46 »
Zdravim
Ako prebieha vyber bakalarky? To si staci naklikat v maise temu a potom co ? O com je ten 6k "predmet" Bakalarsky projekt?
Vdaka
Čo môžeš urobiť dnes odlož na pozajtra a ziskaš deň voľna.

"I'm a man of simple tastes. I enjoy dynamite...and gunpowder...and gasoline! "

luky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 400
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #1 on: 09.09.2011, 15:39:06 »
Máš 3 možnosti:
1. Musíš ísť  za cvičiacim alebo prednášajúcim ktorého výskum sa ti pozdáva a on potom po osobnej konzultácii ti vymyslí alebo pridelí prácu na projekte.
2. Alebo za vedúcim katedry a ten ti podľa tvojích požiadavok povie za kým máš ísť.
3. Prácu si sám vymyslíš (nejaký projekt z práce) a nájdeš cvičiaceho ktorý bude na teba dozerať.

O dvojke a trojke som len počul mne vyšla jednotka na prvý pokus :)

ricco102831

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 324
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #2 on: 09.09.2011, 18:51:51 »
Máš 3 možnosti:
1. Musíš ísť  za cvičiacim alebo prednášajúcim ktorého výskum sa ti pozdáva a on potom po osobnej konzultácii ti vymyslí alebo pridelí prácu na projekte.
2. Alebo za vedúcim katedry a ten ti podľa tvojích požiadavok povie za kým máš ísť.
3. Prácu si sám vymyslíš (nejaký projekt z práce) a nájdeš cvičiaceho ktorý bude na teba dozerať.

O dvojke a trojke som len počul mne vyšla jednotka na prvý pokus :)

potvrdzujem3ku, len s tym rozdielom ze mne sa ozval cviviaci, nech si pracu vymyslim :)

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #3 on: 09.09.2011, 19:57:00 »
dokedy je mozne si vymysliet vlastnu temu? :D

ricco102831

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 324
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #4 on: 09.09.2011, 22:08:44 »
dokedy je mozne si vymysliet vlastnu temu? :D
asi dovtedy, dokedy sa neuzavrie vypisovanie...ale myslym ze to je az koncom septembra...ale nem som isty :D

ondrej0071

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #5 on: 10.09.2011, 00:21:32 »
Po tom ako oznacim v maise nejaku bakalarku (tlacidlo "vyberam si toto zadanie") je mozne vyber bakalarky zmenit, alebo je to uz definitivne? Uvazujem nad dvoma temami, tak preto sa pytam :)

Gabho

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #6 on: 10.09.2011, 02:03:15 »
Keď si vyberieš bakalárku (klikneš "vyberám si toto zadanie"), tak ti to ešte musí potvrdiť vyučujúci, ktorý bakalársku tému vypísal. Čiže malo by sa to dať zmeniť.

revelc

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #7 on: 10.09.2011, 17:25:01 »
Cize staci si to vybrat v MAISe a potom sa dohodnut s vyucujucim? Alebo tie temy v MAISe su len na paradu ?
Čo môžeš urobiť dnes odlož na pozajtra a ziskaš deň voľna.

"I'm a man of simple tastes. I enjoy dynamite...and gunpowder...and gasoline! "

luky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 400
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #8 on: 10.09.2011, 23:39:36 »
Cize staci si to vybrat v MAISe a potom sa dohodnut s vyucujucim? Alebo tie temy v MAISe su len na paradu ?

Tie témy v Maise sú väčšinou (skôr len) od vyučujúcich pre študentov s ktorými sú už dohodnutí na téme.
 

revelc

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #9 on: 10.09.2011, 23:53:17 »
Aha, dobre vediet. Vdaka
Čo môžeš urobiť dnes odlož na pozajtra a ziskaš deň voľna.

"I'm a man of simple tastes. I enjoy dynamite...and gunpowder...and gasoline! "

ursus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 595
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #10 on: 14.09.2011, 04:29:12 »
not rly, ja som si zreboval zaujimave temy, pridal si asi styri a neskor mi prisiel ze som stastny vyherca tej a tej temy, mam prist vtedy a vtedy na briefing  ;D

DEV - Bass Down Low (Explicit) ft. The Cataracs
« Last Edit: 14.09.2011, 04:38:51 by ursus »
So this router walks into the doctor’s office…
- Doctor, it hurts when IP.

ondrej0071

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #11 on: 14.09.2011, 15:09:33 »
not rly, ja som si zreboval zaujimave temy, pridal si asi styri a neskor mi prisiel ze som stastny vyherca tej a tej temy, mam prist vtedy a vtedy na briefing  ;D



takze,ak to spravne chapem..ja si vyberiem v maise nejake dva, tri temy, ktore by som chcel..podam si poziadavku o ich zadanie... a cakam ktora mi bude pridelena ???

filip27

  • Guest
Re: Bakalarka
« Reply #12 on: 14.09.2011, 19:39:51 »
not rly, ja som si zreboval zaujimave temy, pridal si asi styri a neskor mi prisiel ze som stastny vyherca tej a tej temy, mam prist vtedy a vtedy na briefing  ;D



takze,ak to spravne chapem..ja si vyberiem v maise nejake dva, tri temy, ktore by som chcel..podam si poziadavku o ich zadanie... a cakam ktora mi bude pridelena ???

nie nie ty si vyberies tu temu potom sa s tym doticnym konzultatom musis dohodnut na termine kedy sa osobne stretnete a on ti ju potom este musi schvalit ...

mantak

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #13 on: 14.09.2011, 20:21:06 »
to ked chcem niejaku bakalarku robit to mam ist za veducim tej zaverecnej prace abo za konzultantom/autorom tej zaverecnej prace?

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #14 on: 15.09.2011, 00:07:31 »
to ked chcem niejaku bakalarku robit to mam ist za veducim tej zaverecnej prace abo za konzultantom/autorom tej zaverecnej prace?

teoreticky je to jedno ale povacsine je je to tak ze za konzultantom, kedze standardne je to tak ze autorom a zaroven veducim je daky big boss typu profesor (alebo len veducim), a konzultantom je nejaky ten doktorant. Nehovorim teraz ze nie su ine kombinacie, kedze na tuke je chaos a bordel  :bannana_guitar:

taze skorej chod za konzultantom  :thumbsup:

Maxim88915

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #15 on: 15.09.2011, 02:49:36 »
Podla toho co pisete nema zmysel si "vykliknut" temu na maise pretoze to aj tak nebude schvalene ?

Ste tu taky co nemate ziadnu sajnu co chcete robit na bakalarku ako ja ? Ozaj nemam tusenia kde co a za kym s tym mam ist lebo tie predmety a ucitelia aky tu su na TUKE tak ziadny ma neako nezaujal respektive my neotvoril oci ze "aha toto sa my paci to chcem riesit/vediet viac".


Sig and Avy made by me

AnvilOfFury

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #16 on: 15.09.2011, 04:53:46 »
Podla toho co pisete nema zmysel si "vykliknut" temu na maise pretoze to aj tak nebude schvalene ?

Ste tu taky co nemate ziadnu sajnu co chcete robit na bakalarku ako ja ? Ozaj nemam tusenia kde co a za kym s tym mam ist lebo tie predmety a ucitelia aky tu su na TUKE tak ziadny ma neako nezaujal respektive my neotvoril oci ze "aha toto sa my paci to chcem riesit/vediet viac".
Takych je strasne vela, ani ja nemam daku predstavu ze toto by som chcel, povecsine tem ani nerozumiem, teda chapem okruh ale netusim co pod tym konkretizovat.
Keep information to yourself - Knowledge is power. Think job security. Never provide documentation.
Use Real Tools - No "fancy-pancy" IDEs. Real developers only use vi.
Compiled = Ship It - User acceptance testing is an absolute waste of time.

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #17 on: 15.09.2011, 15:30:19 »
Podla toho co pisete nema zmysel si "vykliknut" temu na maise pretoze to aj tak nebude schvalene ?

Ste tu taky co nemate ziadnu sajnu co chcete robit na bakalarku ako ja ? Ozaj nemam tusenia kde co a za kym s tym mam ist lebo tie predmety a ucitelia aky tu su na TUKE tak ziadny ma neako nezaujal respektive my neotvoril oci ze "aha toto sa my paci to chcem riesit/vediet viac".
Takych je strasne vela, ani ja nemam daku predstavu ze toto by som chcel, povecsine tem ani nerozumiem, teda chapem okruh ale netusim co pod tym konkretizovat.
Ak neviete o com je ta tema, treba sa pytat konzultanta na blizsie info (osobne najlepsie)...
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Cukor

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 50
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #18 on: 20.09.2011, 17:34:04 »
Bakalarku si mozme vybrat aj z inej katedry??? Cize ked studujem Inf mozem si dat Bakalarku z Matiky?

Shwollo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 436
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #19 on: 22.09.2011, 19:03:07 »
bakalárka sa píše tento semester či až ďalší? Ak by som si chcel vybrať bakalárku z predmetu, ktorý máme tento semester...
nepíšte mi SS - radšej mi píšte mail. (tá obálka pod mojim avatarom :)))

ondrej0071

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #20 on: 22.09.2011, 19:38:20 »
bakalárka sa píše tento semester či až ďalší? Ak by som si chcel vybrať bakalárku z predmetu, ktorý máme tento semester...

obidva semestre..ako by si mohol uspesne ukoncit predmet Bakalarska praca, ktory sme si zapisali, ak by si nemal bakalarku.

Shwollo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 436
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #21 on: 22.09.2011, 19:40:30 »
nie, nie...  teraz si vyberiem bakalárku napr. z grafiky ale o grafike budem vedieť viac až po skončení predmetu počítačová grafika. (napr.)
nepíšte mi SS - radšej mi píšte mail. (tá obálka pod mojim avatarom :)))

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #22 on: 22.09.2011, 21:26:31 »
tak sa uc tu grafiku sam mimo skoly.O tom je b.p, urobit nieco naviac. Akukolvek temu by si si vybral tak by si si nieco musel nastudovat sam.
« Last Edit: 23.09.2011, 00:29:15 by Safyia »

ppeess

  • Guest
Re: Bakalarka
« Reply #23 on: 26.09.2011, 05:30:53 »
Po tom ako oznacim v maise nejaku bakalarku (tlacidlo "vyberam si toto zadanie") je mozne vyber bakalarky zmenit, alebo je to uz definitivne? Uvazujem nad dvoma temami, tak preto sa pytam :)
Ondrej uvazuje ...... :D

bohusik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Bakalarka
« Reply #24 on: 27.09.2011, 14:16:24 »
to si dovol  ;D ;D