Author Topic: zapis predmetov studia  (Read 14813 times)

neo68

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
zapis predmetov studia
« on: 08.09.2011, 03:22:25 »
caute, uz skôr sa tu riesili neakceptovane zapisi predmetu Technológie softvérových projektov-II. Ja som si tento predmet tiez zapisal v prvom kole. Zapis mi neuznali tak som si namiesto toho dal predmet Znalostné systémy - tento predmet mi uz akceptovali. Dnes som ale pozeral do MAISU a v predmetoch v Mojom štúdiu na na zimny semester 2011/2012 mam zapisane Technológie softvérových projektov-II. Znalostné systémy tam nikde nemam. To mi akoze zrazu akceptovali to TSWP2 a vyhodili Znalostne systemy ?  :ohmigod: Doteraz to  bolo tak ze platili tie predmety ktore su zapisane v Mojom studiu v MAISE takze asi mi plati to TSWP2?..ktovie. Nestalo sa niekomu tiez daco podobne ?
« Last Edit: 08.09.2011, 04:06:22 by neo68 »

piton

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 715
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #1 on: 08.09.2011, 05:25:13 »
stalo sa to, ze predmet znalostne systemy bol ZRUSENY... vsetci boli presunuti na TSWP 2 a kvalitu...
see http://kpi.fei.tuke.sk/node/37
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

sad47

  • Newbie
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #2 on: 08.09.2011, 06:20:12 »
Zrusili predmet, len mi to nejak zabudli dat vediet... ja mam stale zapisane Znalostne systemy ako keby sa nechumelilo. Hlavne ze oznam je na KPI stranke, na co sa obtazovat poslat aspon zasraty hromadny mail dotknutym! Keby ze nejdem v predvecer slavneho dna pozriet na forum, ani sa ku mne tieto novinky nedostanu.

Kedy vlastne doslo k tej uzasnej zmene (nie zeby som sa stazoval, povodne som sa akosi nedostal na tswp, vraj kapac.dovody)?
« Last Edit: 08.09.2011, 06:21:56 by sad47 »

Kvacinka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #3 on: 08.09.2011, 06:57:30 »
ja mam zas Paralelné počítačové systémy  nenasiel by sa niekto kto ich chce a nechce  Technológie softvérových projektov-II ??? ak ano tu alebo icq 197563003

matusqo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #4 on: 08.09.2011, 07:11:07 »
Zrusili predmet, len mi to nejak zabudli dat vediet... ja mam stale zapisane Znalostne systemy ako keby sa nechumelilo. Hlavne ze oznam je na KPI stranke, na co sa obtazovat poslat aspon zasraty hromadny mail dotknutym! Keby ze nejdem v predvecer slavneho dna pozriet na forum, ani sa ku mne tieto novinky nedostanu.

Kedy vlastne doslo k tej uzasnej zmene (nie zeby som sa stazoval, povodne som sa akosi nedostal na tswp, vraj kapac.dovody)?


ahoj, aky predmet mas zapisany si mozes pozriet v mojom studiu v maise, ale mam pocit, ze som ta dnes videl v zozname na studijnom, ze mas tswp,ale ak to chces vymenit tak pis kvacinke :)

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #5 on: 08.09.2011, 07:13:42 »
hmm ta ja mam furt zapisane znalostne systemi, taze fasa
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

markus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 916
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #6 on: 08.09.2011, 12:47:45 »
ty vole este ze som tu prisiel a precital si to :D

sad47

  • Newbie
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #7 on: 08.09.2011, 15:35:42 »
Zrusili predmet, len mi to nejak zabudli dat vediet... ja mam stale zapisane Znalostne systemy ako keby sa nechumelilo. Hlavne ze oznam je na KPI stranke, na co sa obtazovat poslat aspon zasraty hromadny mail dotknutym! Keby ze nejdem v predvecer slavneho dna pozriet na forum, ani sa ku mne tieto novinky nedostanu.

Kedy vlastne doslo k tej uzasnej zmene (nie zeby som sa stazoval, povodne som sa akosi nedostal na tswp, vraj kapac.dovody)?


ahoj, aky predmet mas zapisany si mozes pozriet v mojom studiu v maise, ale mam pocit, ze som ta dnes videl v zozname na studijnom, ze mas tswp,ale ak to chces vymenit tak pis kvacinke :)

Vdaka za radu. Mam tswp.

slax

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #8 on: 08.09.2011, 17:11:39 »
nuz ako tu uz niektori pisali ... keby nepridem na forum, tak ani neviem, ze zrusili znalostne systemy

Ja som sa hlasil na znalostne a aj na TSWP II. ale po druhom kole vy vyhodilo v "Predzapis a zapis", ze na TSWP II. mam zamietnute, ibaze ked dam moje studium, tak TSWP II. tam mam. Tak asi potom mam TSWP II.

Takisto vsetky predmety ohladom diplomovky neviem preco mam zamietnute (cervene) v "Predzapis a zapis", ale pisal som mail na studijne a odpisala mi, ze mam normalne zapisane (ze ona to tak vidi v maise). A v ''moje studium" tie predmety tiez mam.

Takze asi plati to co mam v "Moje studium" nie?

Inac taka poznamka: Som si vsimol, ze v portale v rozvrhu nie je prednaska z TSWP II. Ten predmet nema prednasky alebo to tam len nie je zatial zapisane?
« Last Edit: 08.09.2011, 17:15:39 by slax »

drtic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 200
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #9 on: 08.09.2011, 17:50:45 »
Z TSWP II. nieje prednaska ani skuska.

Dulus

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 199
  • Electro Addict
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #10 on: 08.09.2011, 19:37:19 »
Zrusili predmet, len mi to nejak zabudli dat vediet... ja mam stale zapisane Znalostne systemy ako keby sa nechumelilo. Hlavne ze oznam je na KPI stranke, na co sa obtazovat poslat aspon zasraty hromadny mail dotknutym! Keby ze nejdem v predvecer slavneho dna pozriet na forum, ani sa ku mne tieto novinky nedostanu.
Na akej KPI stranke, ved ta nejde, je down, asi je to preduloha na diplomku, opravit KPI stranku aby sla a precitat si oznam ze nie su znalostne. :D
Zivot je ako jazda na vytahu.Raz si hore,raz dole.

yasmin3

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #11 on: 08.09.2011, 20:19:54 »
ja mam zas Paralelné počítačové systémy  nenasiel by sa niekto kto ich chce a nechce  Technológie softvérových projektov-II ??? ak ano tu alebo icq 197563003
neda sa vymenit

yasmin3

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #12 on: 08.09.2011, 20:24:12 »
ja mam zas Paralelné počítačové systémy  nenasiel by sa niekto kto ich chce a nechce  Technológie softvérových projektov-II ??? ak ano tu alebo icq 197563003
neda sa vymenit
ty mas PPS a ona TSWP2

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #13 on: 08.09.2011, 20:32:36 »
zas mais v pici ach...

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #14 on: 08.09.2011, 20:33:40 »
Aktualne : "Z dôvodu duplicity predmetov sa zápis do rozvrhu odkladá do odstránenia problému."

:D:D:D Kto cakal, ze sa vyskytnu problemy, ciiiii. Prekvapili ma!

t0Mi

  • Guest
Re: zapis predmetov studia
« Reply #15 on: 08.09.2011, 20:35:54 »
Richard Lonščák by mohol troska zacat rozmyslat a napisat ze DO KEDY. Teraz tu budeme sediet ako kokoti..

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #16 on: 08.09.2011, 20:37:30 »
asi tak.. a to som chcel ist na vlak.. jaaaaaaaaaaaaaaaaj ani vyplatu by som im nedal a tyzden zrat!

bubo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 166
  • Game Development <3
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #17 on: 08.09.2011, 20:38:19 »
Si robia srandu s tym TSWP?? Ti co sa prihlasia a chcu ten predmet ta ich odmietnu, ale ti co si daju nieco ine tak im to da?? To co za blbci toto vymysleli?
:puf:

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #18 on: 08.09.2011, 20:38:51 »
Si robia srandu s tym TSWP?? Ti co sa prihlasia a chcu ten predmet ta ich odmietnu, ale ti co si daju nieco ine tak im to da?? To co za blbci toto vymysleli?
FEI

Dulus

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 199
  • Electro Addict
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #19 on: 08.09.2011, 20:39:15 »
NNNNNNNNNNN AAAAAAAAAAA SSSSSSSSSSSSS RRRRRRRRRRRRRR AAAAAAAAAAAAAAAAAA TTTTTTTTTTTTTTTTTT                                  IIIIIIIIIIIII MMMMMMMMMMMMMMMM                                               DDDDDDDDDDDDDDD OOOOOOOOOOOOOOOOOO                     RRRRRRRRRRRR UUUUUUUUUUUUUUUU KKKKKKKKKKKKKK
Zivot je ako jazda na vytahu.Raz si hore,raz dole.

piton

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 715
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #20 on: 08.09.2011, 20:39:54 »
Richard.Lonscak@tuke.sk
kto mu pise?
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #21 on: 08.09.2011, 20:41:13 »
pome mu seci napisat vyhrazne maily :D

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #22 on: 08.09.2011, 20:41:36 »
vsetci naraz nech si uzije

bubo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 166
  • Game Development <3
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #23 on: 08.09.2011, 20:43:03 »
Si robia srandu s tym TSWP?? Ti co sa prihlasia a chcu ten predmet ta ich odmietnu, ale ti co si daju nieco ine tak im to da?? To co za blbci toto vymysleli?
FEI

Esteze uz sme v poslednom rocniku.. toto mi naozaj nebude chybat.
:puf:

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: zapis predmetov studia
« Reply #24 on: 08.09.2011, 20:44:49 »
ani telefon nedviha.. aaaaaaaah