Author Topic: Ubytovanie  (Read 13040 times)

mino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: Ubytovanie
« Reply #25 on: 25.08.2011, 20:27:46 »
Zdravím. Ľudia help ako je to vlastne s prístelkom ? To sa trepnem k niekomu do izby kto to dovolí a nebudem mať ani skrinku alebo ako ? poviete.
Buď si vyberieš s kým chceš byť, alebo ťa na ubytovacom zaradia, čiže noví spolubývajúci o tom ani nemusia vedieť (môj prípad :D).
Izby sú malé, neviem, či tám vopcháš posteľ - možno, ak by sa nejako preusporiadal nábytok, ale aj to len ak nie sú v izbe balkónové dvere - ale nevidím problém (ak máš rozkladaciu posteľ), rozložiť posteľ na chodbe a ráno zložiť -> máš viac priestoru ty aj oni. Aj mne sa to zdalo spočiatku čudné, spať na chodbe, ale je to OK.
Skrinky - ja som si rýchlo dal veci na posledné 2-3 poličky, čo ešte boli voľné  bp.
IMHO, na bývani na prístelku nie je najhoršie to, že nemáš posteľ (máš vlastnú) alebo problém so skrinkami, ale to, že si chceš položiť NB na stôl a nemáš kde :D. Ja som mal vlastnú stoličku z domu a sem-tam som sa vopchal aj ku stolu, ale dosť často som s NB sedel na posteli :D

P.S.: Ak budeš so spolubývajúcimi vychádzať dobre, určite budeš mať nejaký životný priestor. A ak natrafíš na takých, že si nesadnete, tak si uvedom, že aj TY platíš za ubytovanie a teda aj TY máš nejaké práva - na skrinku, na priestor, síce menšie ale máš... :pusta:

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Ubytovanie
« Reply #26 on: 26.08.2011, 23:06:26 »
samozrejme - na miesto v kute :D

mino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: Ubytovanie
« Reply #27 on: 27.08.2011, 05:02:10 »
No, aj takto to môže dopadnúť.  ;D