Author Topic: Odvolanie  (Read 11303 times)

Eko-ko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Odvolanie
« on: 23.06.2011, 00:52:30 »
Dobry deň, nechapem preco beru kazdu skolu inac. Myslim Gymnazium, Úplnu Strednu odbornu školu, alebo nejakú OA. Ja som dostudoval Priemyslovku (USOŠ), no keby tam nebol ten blby koeficient 1,2 alebo 1,5 uz neviem ako to maju,tak by ma mozno prijali. Nechapem preco su gymnazisti tak podporovany a nas zo strednych odbornych tak odpisu. Pritom som chcel velmi studovat na tej skole. Poslal som na dve odbory no v obidvoch nic. Tymto ma TUKE uplne sklamalo. SOm sa tesil na tu skolu, ale asi sama ko***ta hlava z gymnazia sa tam nahlasila. prepacte ze tu niekoho urazim, ale som hrozne nasrany  :whacko:  
 Odvolanie napisem, aj ked mi este neprisli obalky z tych odborov ze ma neprijali,..Pozrel som na nete cez rodne cislo. Mohli by ste mi poradit, co napisat do odvolania? Okrem nadavok na gymnazistov. Prosim, dakujem.

 PS: Nasiel som si tu viac tem, ale kedze sa chcem odvolat, a s tym koeficientom som trocha v riti, tak najradsej by som len poslal odvolanie bez toho, aby som sa na nieco odvolaval. Akurat len ze za vysledok prijimaciek ze ma neprijali. Ako to napisat? ..  ??? ;D
« Last Edit: 23.06.2011, 01:24:39 by Eko-ko »
Tajomstvo úspechu je snívať svoje sny...

ercole

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #1 on: 23.06.2011, 02:20:54 »
Tohto roku sa na FBERG hlásilo veľa uchádzačov z gymnázií. Lenže veľa z nich si túto školu dávali ako záložnú, takže odvolanie možno pomôže a vezmú ťa. Súhlasím s názorom o tých gymnazistoch.  :thumbs-up:

skús tu: http://www.oakuktt.edu.sk/vporadca/odvolanie.pdf
« Last Edit: 23.06.2011, 02:23:34 by ercole »
Elektroenergetika - 1. ročník

Eko-ko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #2 on: 23.06.2011, 02:23:48 »
Poslat mam iba tu prvu stranku sa mi zda, ze? Inac nemusim vyplnovat to cislo paragrafu? Lebo ja sa chcem iba odvolat, keby bolo volne miesto...

PS: + nebudem tam nadavat na gmnazistov :)
Tajomstvo úspechu je snívať svoje sny...

ercole

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #3 on: 23.06.2011, 02:29:54 »
Áno len 1. stranu. Ako to napíšeš je už na tebe :) .
Elektroenergetika - 1. ročník

Eko-ko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #4 on: 23.06.2011, 02:42:48 »
Na Berg sa hlasilo asi najviac studentov sa mi zda. Cez 4500 a sami gmynazista asi... ach. Ale skusit mozem dat odvolanie.
Tajomstvo úspechu je snívať svoje sny...

ercole

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #5 on: 23.06.2011, 02:45:31 »
tu si pozri koľko prihlášok prišlo na jednotlivé fakulty...https://mais.tuke.sk/dokumenty/cognos/prihlasky_pocet-sk.pdf
4500 ani zďaleka :) Ale na FBERG najviac a veľmi veľa  ;D
Elektroenergetika - 1. ročník

Eko-ko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #6 on: 23.06.2011, 02:54:24 »
Aspon menej ako 4500... no ale 2884 je vela. Z toho 2 su moje  bp
Joj si ma troska potesil  :ohmigod: :ohmigod:

Rozmyslam ze poslem do hutnickej este prihlasku. Je tam malo uchadzacov... juchuuuuu. Inac druhe kolo je do 15. Augusta. Ked si tu este, porad nieco o tej fakulte. ktore odbory su dobre a ktore su dobre a lahke :D ... Lahke preto, lebo FBerg mi bude chybat tak sa nebudem velmi sustredit.

Inac na prvy stuper sa prihlasilo 2199 studentov. Cize vecsie sance. Ale aj tak niesu velmi lakave ...
« Last Edit: 23.06.2011, 02:58:56 by Eko-ko »
Tajomstvo úspechu je snívať svoje sny...

ercole

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #7 on: 23.06.2011, 03:01:10 »
O Hutníckej fakulte bohužiaľ nič neviem. Pozri sa na ich web stránku. Ja som posielal prihlášku na Dopravnú logistiku na fbergu (neprijatý) a na FEI odbor Elektroenergetika (prijatý), tak asi pôjdem tam ;)

Veľa šťastia v tom príjmacom konaní :)
Elektroenergetika - 1. ročník

Eko-ko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #8 on: 23.06.2011, 03:04:05 »
Nechapem, na Berg ta neprijali a na FEI ano? Tak to je riadna šupa tu na škole :D ... Ja dam odvolanie + prihlasku na hutnicku. Inac gratulujem ti  :beer1:
Tajomstvo úspechu je snívať svoje sny...

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #9 on: 23.06.2011, 03:41:24 »
fberg si dávalo strašne veľa ľudí ako poistku, takže tam sa uvoľnia miesta...
čo sa týka toho, že na fei prijatý na fberg nie - to závisí od počtu ľudí - na fei ide väčšina na informu apod. a na zvyšné odbory sa preto človek dostane jednoduchšie...

EDIT: čo sa týka toho nadávania na gymn. :) zvyčajne platí, že ľudia odtiaľ vedia viac (hlavne matika/fyzika/jazyky) a sú ťažšie tie školy (platí pre ke, inde nvm a pre normálne gymn), preto majú výhodnejšie koeficienty :)
« Last Edit: 23.06.2011, 03:42:57 by Agamemnon »
All code is crap.

42

Domciik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #10 on: 23.06.2011, 18:51:02 »
Ja osobne z gymnázia som a seriózne by som rada študovala na FBERG Dopravnú logistiku. Je to podľa mňa skvelý odbor, no taktiež ma nevzali, čo ma teda dosť mrzí. Ja si odvolanie rozhodne posielam, jedine čo ma mrzí je, že mi FBERG neodpísalo na mail a tak ani neviem, ktorá v poradí som skončila alebo aspoň koľko bodov mal posledný prijatý uchádzač. Určite by to padlo vhod, vedieť, ako na tom sme ;)

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #11 on: 23.06.2011, 19:03:50 »
FBERG Dopravnú logistiku

wow, tam je aj taky odbor/program? :) drzim prsty vsetkym :)
All code is crap.

42

Eko-ko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #12 on: 24.06.2011, 02:11:20 »
Nemali by nam z Berg-u poslat list ze sme neprijaty? Lebo ci mam cakat a list, alebo uz rovno napisat odvolanie. Aby do tych 8 dni tam doslo
Tajomstvo úspechu je snívať svoje sny...

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #13 on: 24.06.2011, 02:24:59 »
sa mi zda ze by mali poslat list a az potom sa da odvolat
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

mumbojumbo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #14 on: 08.07.2011, 17:11:22 »
Dostali ste niekto uz rozhodnutie o prijati postou mne este stale neprislo. neviem sa dovolat ani na studijne odelenie Bergu, chybne cislo. Ani neodpisuju na emaily.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #15 on: 08.07.2011, 22:11:15 »
Dostali ste niekto uz rozhodnutie o prijati postou mne este stale neprislo. neviem sa dovolat ani na studijne odelenie Bergu, chybne cislo. Ani neodpisuju na emaily.

mne este tiez nedosli ale uz by mohli dojst :D
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

Debs

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #16 on: 09.07.2011, 06:21:38 »
vraj budúci týždeň majú prísť o prijatí a ďalší týždeň dojdú papiere pre tých, ktorých neprijali, aspoň podľa toho čo  povedali na študíjnom :)
Dobrý dojem neurobíš na druhýkrát :)

mumbojumbo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #17 on: 13.07.2011, 02:20:25 »
vraj budúci týždeň majú prísť o prijatí a ďalší týždeň dojdú papiere pre tých, ktorých neprijali, aspoň podľa toho čo  povedali na študíjnom :)
Si volal z nimi alebo osobne hovoril? ked si volal tak napis cislo na nich, s timi  co som nasiel na nete sa im neviem dovolat

Debs

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #18 on: 13.07.2011, 04:23:03 »
vraj budúci týždeň majú prísť o prijatí a ďalší týždeň dojdú papiere pre tých, ktorých neprijali, aspoň podľa toho čo  povedali na študíjnom :)
Si volal z nimi alebo osobne hovoril? ked si volal tak napis cislo na nich, s timi  co som nasiel na nete sa im neviem dovolat

osobne som hovorila :D a dnes mi uz dosiel aj papier... pekny vecer :)
Dobrý dojem neurobíš na druhýkrát :)

mumbojumbo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #19 on: 19.07.2011, 19:50:06 »
pocujte to odvolanie, mozem im priniest osobne na studijne alebo sa mam trepat na postu

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Odvolanie
« Reply #20 on: 19.07.2011, 19:53:20 »
podla mna mozes aj osobne sak je jedno ci im to donesie postarka alebo ty
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.