Author Topic: anglina  (Read 4616 times)

Domino_666

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 88
    • View Profile
    • Dudo Aliens Racing Team
anglina
« on: 20.06.2011, 06:41:19 »
čaute, som úspešný prvák a mierim do druhého ročníku pekným zázrakom  ;D

aký rozdiel je medzi anglinou pokročilý a mierne pokročilý? Ja sa radím niekde medzi to, možno skôr k tým lepším z AJ, ale ak mi to neprinesie nič iné než väčšie trápenie sa a ťažšie testy bez nejakých výhod tak tomu veľmi nerozumiem načo to tam je  ;D

Valj

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: anglina
« Reply #1 on: 20.06.2011, 07:23:59 »
Zbytočne špekulujete všetci o tej angličtine, telesná výchova prve dva semestre je tažší predmet jak toto. Čítajú sa tam články, robia triviálne cvičenia z knihy. Ľudia čo nikdy angličtinu nemali, ju dali.

ondrej0071

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: anglina
« Reply #2 on: 20.06.2011, 17:04:11 »
vela zalezi aj od profesora,ktoreho dostanete...ale to vy neovplyvnite,cize bud nanho mate alebo nemate stastie..ja som mal p. Knutovu a bola to pohodaaaaaa  8)

Leclair

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: anglina
« Reply #3 on: 20.06.2011, 18:20:05 »
Kto vie, ten vie a dostane. Kto nevie, toho tu nenaucia a tiez dostane.

Valj

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: anglina
« Reply #4 on: 20.06.2011, 21:59:10 »
Kto vie, ten vie a dostane. Kto nevie, toho tu nenaucia a tiez dostane.

toto by malo byť na oficiálnej stránke v kolónke "cieľ predmetu"

Tren

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: anglina
« Reply #5 on: 20.06.2011, 22:36:12 »
Kto vie, ten vie a dostane. Kto nevie, toho tu nenaucia a tiez dostane.
dufam ze to bude tak  :P :thumbs-up:

Palike

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 230
    • View Profile
Re: anglina
« Reply #6 on: 21.06.2011, 21:41:29 »
vobec nesúhlasím strasne zálezi od ucitela akeho mas.. napr. v nasej skupine bolo viac ludi ktori nespravili ani zapocet, samozrejme.. cvika boli lahke.. ale od viacerych som pocul, ze ked prisli tam ze vela toho z angliny nevedia tak ich hned poslala prec.. ze su tam zbytocne a ze si to mozu prist zopakovat o rok a do vtedy sa to maju doucit.. A zapocet sme mali taký, ze si mal 10 slovicok vysvetlit po anglicky a 10 slovicok pouzit vo vete.. niektore boli v pohode ale urcite taky clovek ktory toho vela po anglicky nevie vam nebude vediet vysvetlit po anglicky co je to socket, suitable, terrestrial a podobne..  ked je to niekedy problem len pochopit co to je.. nie to este vysvetlit po anglicky... Samozrejme u nejakeho ucitela to bolo take ze si si doma spravil nejake zadanie a dostal si body "zadarmo" .. tak prejdu aj taky co po anglicky nevedia nic... takze strasne zalezi od ucitela..

ultimate

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 337
    • View Profile
Re: anglina
« Reply #7 on: 15.07.2011, 18:24:02 »
a tie slovicka, ktore trebalo vysvetlit boli preberane pocas semestra ? .. alebo len tak struhli nejake ?

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: anglina
« Reply #8 on: 26.07.2011, 02:38:45 »
a tie slovicka, ktore trebalo vysvetlit boli preberane pocas semestra ? .. alebo len tak struhli nejake ?

ta to tazko povedat, kedze silno kazdy dava pozor na tej angline ci sa brali pocas semestra :D ale tak ked uz nepoznas slovicka ako mouse, camera etc. tak ako...  bu

ultimate

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 337
    • View Profile
Re: anglina
« Reply #9 on: 26.07.2011, 17:17:35 »
tak nehovorim, ze nepoznam slovicka ako mouse, camera atd. to uz by snad vedel kazdy vysvetlit ... ale dal som si anglinu tu tazsiu, pokrocili tak dufam, ze tam nebudu take slovicka na vysvetlenie, ze ani po slovensky nebudem vediet co to je :D ...