Author Topic: Informatizácia procesov získavania a spracovania surovín  (Read 3693 times)

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
PLS kto ma nejake veci k uceniu k  tomuto odboru cokolvek dik
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
cokolvek ale pre aky semester a rok mozno este nieco najdem alebo napis ake mas predmety a podla toho pohladam v kompe :)
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
budem vdacny za prvy rocnik  oba semestre
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
nemam to tak rozdelene ze prvak a tak skus mi napisat predmety mozno podla toho najdem ale neviem ci mam nieco z prvaku, druhak a tretiak mam skoro komplet
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Algoritmizácia a programovanie, Počítačové prostriedky informatiky, Metódy zobrazovania a počítačová grafika, matika 1, Ekonomika podniku, Štatistické metódy,Multimediálna komunikácia a prezentácia, Programovacie techniky, fyzika 1, Počítačové siete,Teória systémov a informácií a finalny manazmnet takze cokolkvek co mas ohladom tychto predmetov dik
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
nieco som nasiel a nieco mi posle spoluziak tak mi napis email do SS a ked si najdem cas poslem ti to
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
dik:-)
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
nz idem sa najebat tak zatial  :beer1:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
tak nazdravie  :beer1:
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))