Author Topic: PZaSP - Periférne zariadenia a styk s prostredím  (Read 12106 times)

JankoHrasko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: PZaSP - Periférne zariadenia a styk s prostredím
« Reply #25 on: 12.04.2011, 20:12:39 »
ľudia, tu je link na stiahnutie súborov, ktoré dal Jadlovský na prednáške:

http://www.uloz.to/8630095/pzasp-12-04-zip

jan

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
    • skolska stranka
- Understanding is a three edged sword. (Your side, their side, and the truth) [Vorlons' saying]
(thanks to Agamemnon)

Achilus13

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: PZaSP - Periférne zariadenia a styk s prostredím
« Reply #27 on: 10.05.2011, 16:19:44 »
dneska sme boli nemilo prekvapený.... tá písomka čo sa písala je za 20b teda polovica zápichu takže to musí mať každý... tak sme sa potešili. Ja len tak aby ste vedeli

pinderko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: PZaSP - Periférne zariadenia a styk s prostredím
« Reply #28 on: 18.05.2011, 18:27:58 »
skuska pozostava z vypracovania prikladu a potom ustna ak sa nemylim. priklady predpokladam ze budu tie co sme robili po skupinach, takze by bolo dobre mat zozbierane tieto priklady. kazdy kto robil by mohol hodit, hoci len dokumentaciu niekde na web a pridat link alebo na ftp...myslim si ze nam to usetri riadne robotu.
« Last Edit: 19.05.2011, 02:13:33 by pinderko »

qwerty

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: PZaSP - Periférne zariadenia a styk s prostredím
« Reply #29 on: 21.05.2011, 02:07:40 »
Nemohla by tu nejaka dobra dusa hodit poznamky z prednasok ? Myslim ze by sme to vsetci velmi odcenili, lebo z toho Snorek-a som uz chory  :trestac:
Theory is when you know something, but it doesn't work. Practice is when something works, but you don't know why. Programmers combine theory and practice: Nothing works and they don't know why.

rolnik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: PZaSP - Periférne zariadenia a styk s prostredím
« Reply #30 on: 23.05.2011, 23:22:59 »
Nemohla by tu nejaka dobra dusa hodit poznamky z prednasok ? Myslim ze by sme to vsetci velmi odcenili, lebo z toho Snorek-a som uz chory  :trestac:

a preco si si nepisal poznamky z prednasok?  :laugh:

pinderko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: PZaSP - Periférne zariadenia a styk s prostredím
« Reply #31 on: 24.05.2011, 23:07:03 »
dnesna skuska skoncila asi teraz o 17:00...aku strasnu povest to ma tak taka kvazi pohoda skuska...asi do 15:00 sa preberali priklady...nie je problem spravit, poradia aj dobre duse, ale treba vediet ako to funguje tak odporucam sa skamaratit so sysmanom....potom teoreticka cas...dostanete otazky a pisete na papier...da sa aj opisat...potom ku jadlovskemu ktory si to precita a moze sa nieco aj odtial opytat ale vacsinou aj mimo...takze prehlad o vsetko...ale ONO SA TO DAAAAA... :ropebanana:  bp  :ropebanana:

face killer

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: PZaSP - Periférne zariadenia a styk s prostredím
« Reply #32 on: 25.05.2011, 01:26:31 »
...fakt celkom v pohode skuska, len najdolezitejsie je spravit priklad a vediet ho vysvetlit...(asi 90% ludi co malo priklad aj spravilo skusku)

Achilus13

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: PZaSP - Periférne zariadenia a styk s prostredím
« Reply #33 on: 26.05.2011, 02:28:44 »
P.S.: všetci čo sa dostali ku ústnej dostali aj skúšku a najhoršia známka bola D aj to len jedno myslím :bannana_guitar:

filuS

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: PZaSP - Periférne zariadenia a styk s prostredím
« Reply #34 on: 02.06.2011, 02:55:09 »
na to, co vsetko som mal moznost sa docitat o skuskach u pana Jadlovskeho, musim povedat, ze ludia toho nakecaju :)
moja skusenost:
Jadlovsky bol v pohode, ziadne extremne detaily nechcel, hlavne ked videl, ze to clovek ovlada (u mna dokonca preskocil jednu otazku, ze vraj veri, ze to ovladam, mozno si ma pamatal z prednasky, dunno ). Neda sa sice povedat, ze by nejak velmi pomahal, ale ak sa niekto zasekol, tak potom zacala konverzacia, kde trosku navadzal ludi na spravnu cestu. Ale ak niekto nehovori a nezapaja sa a vidi na nom, ze tomu vela casu nevenoval, tak ho samozrejme posle domov. Btw, taka mensia rada, ked sa opyta na konci, ze aku znamku by ste si dali, tak nebudte prilis skromny. Ja som povedal, ze by som si dal D65 a on povedal, ze to mi neda a ze ked tak mam prist nabuduce. Som mu povedal, ze nech mi radsej da to D, ale ze nemam tolko casu, aby som chodil este raz na ustnu, tak mi nakoniec dal B85.

thom

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 92
    • View Profile
Re: PZaSP - Periférne zariadenia a styk s prostredím
« Reply #35 on: 04.06.2011, 16:57:03 »
Ti co ste boli teraz v utorok na skuske(31.5.2011) mate uz zapisanu znamku v maise?? ja som bol a znamka akosi stale nie je zapisana.

filuS

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: PZaSP - Periférne zariadenia a styk s prostredím
« Reply #36 on: 04.06.2011, 23:18:40 »
Ti co ste boli teraz v utorok na skuske(31.5.2011) mate uz zapisanu znamku v maise?? ja som bol a znamka akosi stale nie je zapisana.
znamku som mal zapisanu hned, domov som prisiel okolo tretej a uz to tam bolo

taby

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: PZaSP - Periférne zariadenia a styk s prostredím
« Reply #37 on: 05.06.2011, 16:01:36 »
ja som odpovedal v tej prvej varke a znamku stale nemam zapisanu...