Author Topic: Numerická matematika, pravdepodobnos? a matematická štatistika  (Read 55856 times)

vicious

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 97
    • View Profile
S Pribišom boli 4 príklady (2x8 a 2x7 bodov) Ja som mal Bskupinu - výpočet MNŠ, určiť interval spoľahlivosti a test hypotézy, príklad s náhodnou premennou a jedno rozdeleníčko, Ačko skupina zabijacke priklady - ale to mal kolega, takže neviem, čo presne tam bolo, každopádne Dčko :thumbs-up:

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Kto sa chysta niekedy v blizkej dobe na intraku ucit na danovu skusku? :D Rada sa pridam, lebo sama sa neviem ci prinutim ;D ;D

DeeJay3

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
postne mi niekto priklady ktore boli na skuske pri busovi na prvom termine..sfotte niekto ten papier....diky

ricco102831

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 324
    • View Profile
nevuete ake typi prikladov a teoria bude na ml. Busovej skuske??...pripadne co bolo na predoslom termine?

diky

INKOGNITTO

  • Newbie
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Kto si pamata teoreticke otazky alebo ich opisal, prosim prosim :)

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
a vie tu niekto pocitat lichobeznikovu ked je zadana len presnost? lebo som z toho deebil uz :D

ppeess

  • Guest
Tam bol na to taky fajny vzorcek a ptm druha derivacia funkcie nie?  :D  :D

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Ta ak by niekto chcel vediet, abo do buducnosti pre dalsie generacie u Dana opravak:
priklady
1: podmienena pravdepodobnost, klasicka preklada gule z praveho do laveho vrecka
2: Daky cudny obojstranny interval :D
3. Lagrange
4. Euler

Teoria
1. nezavisle javy. pravdepodobnost prieniku a zjednotenia
2. sucet na kockach delitelny A1 - dvoma, A2 - troma. Pravdepodonosti popocitat tiez dake zjednotenie prienik
3. Testovacie charakteristiky dvoch zakladnych totych
4. Newton - pre SUSTAVU rovnic, ne tam pre jednu rovnicu cez dotycnice ale daku inu...