Author Topic: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA  (Read 5741 times)

connar

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 261
    • View Profile
    • aka taste
SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« on: 11.01.2007, 19:01:43 »
vsetky dobre duse, co uz mali alebo v dohladnej dobe budu mat skusku z TJ, tak nech sem prosim hodia svoje postrehy, vsetci posielaju velku dakovacku  :beer1:
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

styrioci

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #1 on: 15.01.2007, 16:21:42 »
aj ja by som rad vedel ako to tam prebieha...pocul som, ze ma byt nejaka pisomka a pokec k tomu? je to pravda? alebo ako to tam bude vyzerat?  :metal:

Marek8

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #2 on: 15.01.2007, 16:42:55 »
No ked je max. 35 ludi na 1 termin, tak urcite sa bude o niecom aj kecat ...

Skywalker

  • Newbie
  • *
  • Posts: 20
  • Let The Force Be With You
    • View Profile
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #3 on: 16.01.2007, 15:11:23 »
no kto bol vcera na skuske, naj pise ako bolo.. :bananawrite: ale rychlo bo v stvrtok dalsi termin :j_grin:
Love Knows No Borders

flashmann

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #4 on: 16.01.2007, 16:05:35 »
teraz prave prebieha skuska, dufajme, ze niekto da vediet cim skor, ake to bolo..

JBull

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #5 on: 16.01.2007, 22:23:46 »
uz je iste po skuske tak ake to bolo? napiste...

Skywalker

  • Newbie
  • *
  • Posts: 20
  • Let The Force Be With You
    • View Profile
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #6 on: 16.01.2007, 22:24:45 »
teraz prave prebieha skuska, dufajme, ze niekto da vediet cim skor, ake to bolo..

he...ta vidim, ze vsetci dali vediet..no ale aj tak som neviem preco mal nejak posunute tie datumy a som si myslel, ze to vlastne vcera bola ta skuska, nie dnes :)

ak by niekto chcel nieco na ucenie, tak toto som zohnal.. www.fanylandia.yc.cz/TJ_skuska.rar
« Last Edit: 16.01.2007, 22:29:40 by Skywalker »
Love Knows No Borders

tomik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #7 on: 17.01.2007, 00:29:03 »
Bolo nas 13 tak skusal len ustne tych 24 otazok + zdrojak z websphere. Ale tie jeho otazky konec. Jeden nespravil z 13 len .

liuk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #8 on: 18.01.2007, 14:03:00 »
no o jave som pocuval jaka pohodicka ... ani som sa moc neucil ale zas nebola to taka sranda ,som bol na prvom termine ale ten samuelis je riadny haluzak.... kazdeho aspon 40 min podrzal a sa pytal na dost konkretne veci v zdrojaku ,teda nie co vykona cast kodu ale co to presne znamena a ako to funguje. musel som pisat aj kratke kody na papier  ...take provizorne. mal som napisat priklad na abstraknu triedu a vysvetlit ako funguje atd

flashmann

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #9 on: 18.01.2007, 21:51:39 »
dnesny termin bol easy, ale to 5 hodinove cakanie, kym clovek pride na rad bola muka ...

GeriX

  • VIP
  • Newbie
  • *****
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #10 on: 18.01.2007, 21:57:36 »
Java vizerala nasledovne:

- "vidím ¾e máte veµa bodov zo zápoètu, tak¾e bude len ústna èas»"
- boli sme 13 ten prvý neurobil, ale mal fakt jednoduché otázky: javac, spustenie, pole
- ja som dostal asi 2-3 otázky zo zdrojáku Bankomatu
- 20 a¾ 40 minút/osoba
- ak vie¹ tie otázky èo sú na webe, tak choï na zaèiatku, ale ak chce¹ otázky zo zdrojáku tak na konci
- podla mòa Java je celkom v pohode, kto aspoò nieco vie ten urobí, hlavne v¾dy rozprávajte nieco, a keï on rozpráva tak kívte hlavou  :metal:
- ja som vo¹iel ako 10. a u¾ bolo okolo 14:30 (skú¹ka sa zaèala o 9:00)




styrioci

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #11 on: 19.01.2007, 01:12:36 »
skuska dnes sa tahala do cca 16:30 ...nekecam..bola ustna skuska, 13:00-13:45 bola prestavka na obed...ti co boli pred prestavkou mali v pohode vacsinou boli znamky take ako zo zadania alebo lepsie (cize A-B) obcas dal o jeden stupen horsiu (vtedy ak ste nevedeli odpovedat na otazky). niektori obisli tak, ze mu nepovedali ani makke fn a odisli s A alebo B.. vypytoval sa naozaj jednoduhce veci..po obednajsej prestavke a hlavne ku koncu sa to ale zmenilo..zacal sa dost nekonkretne pytat a bolo tazke pochopit co vlastne od vas chce..konkretne moja odpoved vyzerala tak, ze zacal splietat nieco o tom aku otazku mal kolega predomnou ale to sa ma nespytal zacal tam sibrinkovat so zonzamom otazok pricom ich blabotavym sposobom vymenoval asi 5 az dospel k nejakej konkretnej..neviem ci po mne cakal, ze mu zacnem pisat zdrojaky na papier alebo co ale vzdy ked som uz zacal na nejaku otazku odpovedat prerusil ma a blabotavo-koktavym sposobom mi polozil nejasne dalsiu otazku..takymto stylom sa ma spytal asi 4 veci a dospel k tomu, ze mi chce dat E  (vtedy som si pomyslel WTF? are u ok? ) tak som sa ho spytal ci mi nemoze dat este nejaku otazku tak mi znova sposobom jemu vlastnym polozil dalsiu otazku a to som pochopil, ze to nema vyznam, po 6 a pol hodinach som uz naozaj nemal naladu tak som mu povedal, ze ak budem stihat terminy tak skusim prist inokedy a ak nie, ze si pridem dat zapisat to E...nieze by som sa nejak nahanal za znamkami ale ked som videl, ze cely den daval primitivne otazky a rozdaval A-B tak ma jeho hodnotenie dost zarazilo..

bodik

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #12 on: 23.01.2007, 18:07:58 »
takze skuska JAVA, jedna vec, ze je to strane o stasti, lebo znamky dava takmer nahodne. normalne je pri nom clovek 10-15min, ja som tam bol tak 3 a opytal sa jednu otazku a druha bola, ci beriem D. a nema problem dat aj trom-styrom tu istu otazku, takze ak niekto nic nevie, moze sa spolahnut aj na to.

styrioci

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #13 on: 23.01.2007, 22:17:03 »
dalsia vec: ten chlap ma pamat ako slon...ked som vosiel dnu (bol som na tej skuske druhy krat) tak mi polozil tu istu otazku ako ked som tam bol prvykrat...potom sa ma pytal na propagaciu vynimiek (jeho velmi oblubena otazka) a overloading+overriding..kedze som pri vynimkach trochu zavahal tak mi dal C ..ale uz mi to bolo jedno..fuck it

connar

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 261
    • View Profile
    • aka taste
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #14 on: 24.01.2007, 03:25:14 »
jou jou, fakt je to o stasti, mna sa opytal ako som robil bankomat, tak som mu povedal ako som si nahodil hotovy zdrojak do netbeans a pomenil nejake graficke veci, hovoril som s nim o praci vo windows prostredi, a tak sa ma opyatl jaky je rozdiel medzi get() a set() povedal som v navratovej hodnote, a povedal ze mi da B(90) ci beriem, ja ze hej, a on ze ne ze mi da A(91), ta hadat sa snim nebudem... :D
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

DuFuS

  • Newbie
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #15 on: 31.01.2007, 19:01:50 »
Cem sa opytat ci nema niekto vypracovanych tych 24 otazok. Hmm?

telcontar

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: SKUSKA TECHNOLOGIE JAVA
« Reply #16 on: 01.02.2007, 15:07:58 »
Podelim sa o svoje skusenosti. Isiel som prvy, kedze som utekal za inymi povinnostami. Panko si vytiahol papier, kde mal oznamkovane zadania, a ako na potvoru moje tam, aj napriek tomu ze som odovzdaval, nebolo (parada). Presviedcal som ho, ze som odovzdaval, tak sa zatvaril ze mi veri. Pri skusani ma povodil po 50% otazok a dusil ma asi 40 min. To by nebolo nic, ale spytat sa na rozdiel medzi Interfesjom a abstraktnou triedou a napriek tomu, ze som mal pravdu, ma presvedcit o tom, ze interfejs moze obsahovat aj implementaciu triedy, tak to ma potom, co som vyliezol s odretymi usami s C, velmi nababralo.
Panko ma svoje dni a ked ste si isty, tak sa nedajte, nech by vam tvrdil cokolvek.
« Last Edit: 01.02.2007, 15:10:18 by telcontar »